czy puścić na trawę??

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: czy puścić na trawę??

Post autor: noovaa »

sheila, chodzi o to, że muszą mieć cień....

I ja dalej uważam że szczury mają z tego zero radochy.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
paulinka93
Posty: 239
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 2:51 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: czy puścić na trawę??

Post autor: paulinka93 »

Osobiście latem wypuszczam moje szczurki w ogródku, ale zawsze pojednyczo. To zależy od szczura, niektóre spokojnie chodzą i węszą, a niktóre moje panny wolą przybiec do mnie i wejść na ramie, a jeśli nie ma mnie w poblizu to moga uciec...ale nie zdarzyło mi sie.
Moje szczurki: Chicka, Mila, Zula[*], Toyota[*], Hawana[*], Koko[*], Kika[*], Mia[*], Lajla[*].
Koszatniczki: Lola[*] i Tola[*].
Kocur Filip[*].
Pies Nestor.
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: czy puścić na trawę??

Post autor: sr-ola »

To może lepiej nie kusić losu i się nie przekonać? Skoro dopuszczasz myśl, że mogą uciec..
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
paulinka93
Posty: 239
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 2:51 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: czy puścić na trawę??

Post autor: paulinka93 »

Zawsze jestem w pobliżu....i ewentualnie uciekna do sąsiedniego ogródka gdzie mogę pójść po szczura, nie puszczam ich na jakiejs łące. Jak znam swoje szczury to wiem na ile mogę sobie pozwolic. Ryzyko jest tylko na początku....
Moje szczurki: Chicka, Mila, Zula[*], Toyota[*], Hawana[*], Koko[*], Kika[*], Mia[*], Lajla[*].
Koszatniczki: Lola[*] i Tola[*].
Kocur Filip[*].
Pies Nestor.
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: czy puścić na trawę??

Post autor: KITEgirl »

to jest zwierzę. nigdy nie przewidzisz jak zareaguje
Awatar użytkownika
Gromowataa
Posty: 110
Rejestracja: pn lut 21, 2011 4:15 pm
Lokalizacja: Iława

Re: czy puścić na trawę??

Post autor: Gromowataa »

Ja mojego starszego puszczałam na małe chwile, gdy zmarł jego przyjaciel i był prawie cały czas ze mną i nie uciekał był cały czas przy mnie. Ale moich młodziaków teraz w życiu bym nie wypuściła, możliwe ,że też byłyby by obok mnie ale takie z nich jeszcze dzikuski,że chyba nie miałabym do nich takiego zaufania :P ,może kiedyś gdy wydorośleją łobuzy małe. ;)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=31458<----Moje chłopaczki : Toudi, Eddy, Fredi, Olinek i Willy <3
Za TM: Jaś- na zawsze w moim serduszku [*]<3 [/color]
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”