Paskudny nawyk gryzienia... Stóp.

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Selua101
Posty: 7
Rejestracja: śr paź 17, 2012 9:15 pm

Paskudny nawyk gryzienia... Stóp.

Post autor: Selua101 »

Mój Cycol na wybiegach ostatnio znalazł sobie nową zabawę - zazwyczaj jak wypuszczam go na łóżko to sama na nim leżę lub siedzę, bo uwielbia się po mnie wspinać. Tak więc wczoraj odkrył nową rozrywkę - z całej siły łapie mnie swoimi siekaczami za kostkę albo mały (czasem duży) palec u stopy... Boli to bardzo, a co ciekawsze, pierdoła nie gryzie ludzi w dłonie ani nigdzie indziej. Kocha gryźć stopy. Pytanie do bardziej doświadczonych, jak można go tego oduczyć?
Moje pierdoły:
Mirek - Obrazek Cycek - Obrazek
SZCZOR MNIE OBSIKOŁ
To uczucie kiedy przychodzi do Ciebie szczur w przebraniu policjanta i zjada Ci wszystkie gofry ;/
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Paskudny nawyk gryzienia... Stóp.

Post autor: Sky »

U mnie też jeden osobnik łapie mnie za stopę, zazwyczaj, jak mam na niej skarpetkę. Próbuję go oduczyć karcąc go i przepędzając, ale to i tak nie przynosi efektów :P Możesz spróbować ukarać szczurka zamykając go w klatce, gdy mocniej Cię chwyci - może zrozumie, że jak ugryzie, to koniec wybiegu, ja tak nauczyłam moje, aby nie załatwiał się po za klatką. Jeżeli to tylko lekkie szczypanie - no cóż, niektóre szczurki tak mają :P
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
EdenRaj
Posty: 54
Rejestracja: pn paź 03, 2011 1:08 pm

Re: Paskudny nawyk gryzienia... Stóp.

Post autor: EdenRaj »

Moje ogonasy podgryzają mnie w palce u stóp gdy chce się bawić. Jest to taka zaczepka i zachęta do zabawy :))
Awatar użytkownika
Mihajla
Posty: 443
Rejestracja: wt gru 27, 2011 9:37 pm
Numer GG: 8542057
Lokalizacja: Łódź

Re: Paskudny nawyk gryzienia... Stóp.

Post autor: Mihajla »

Może odpowiada im zapach stopy? :D
Moje szczurki nie przejawiają żadnej agresji, ale jak natrafi im się fajna goła stopa, to czemu nie dziabnąć od tak sobie? ::)

Sky podziwiam Cię za cierpliwość, długo trwało nim szczury załapały dlaczego mają szlaban za brudzenie poza klatką? :)
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Paskudny nawyk gryzienia... Stóp.

Post autor: Sky »

Mihajla, trochę to trwało, zanim się zorientowały, tak z miesiąc ;p Jedynie w poprzednim stadku Cookie skumał po dwóch razach. Ale on kumaty był.
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
Awatar użytkownika
renett
Posty: 357
Rejestracja: śr cze 30, 2010 11:06 am
Numer GG: 19009487
Lokalizacja: Szczecin

Re: Paskudny nawyk gryzienia... Stóp.

Post autor: renett »

Jedna z moich całe życie tak miała, nieważne czy goła czy w skarpecie :D kilka razy nawet goniła mnie po pokoju żeby tylko dziabnąć ;D
Ze mną :Tedi, Miśka, Kazik
Za TM : Bolek, Basia, Wiesiunia, Mamuśka, Mała Biała, Foster, Mała Czarna, Nubi, Besti, Teodorek, Tosiu, Termit, Afra, Jasiu, Abra, Pyra
Nasz temat : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34178
Awatar użytkownika
Kaaa miiileeQ
Posty: 14
Rejestracja: sob lis 10, 2012 11:46 pm
Numer GG: 45158392

Re: Paskudny nawyk gryzienia... Stóp.

Post autor: Kaaa miiileeQ »

Mój szczurek , też lubi gryźć mnie w nogi , po prostu gdy się z nim bawię zakładam conversy albo jakieś inne buty.
Byle by brnąć do przodu
Awatar użytkownika
sowhat
Posty: 22
Rejestracja: wt paź 23, 2012 8:57 pm
Lokalizacja: Wielka Brytania

Re: Paskudny nawyk gryzienia... Stóp.

Post autor: sowhat »

hahaha rozbawił mnie Twój post, nie wyobrażam sobie zakładać butów do zabawy z moimi szczurami. Wybacz:D
Chociaz z czystym sumieniem przyznam,że także posiadałam takiego agenta co ganiał za nogami,moja biedna mamusia strasznie się bała i czasem naprawdę krzyczała jak została dziabnięta. >:D
Chociaż przyznam,że nie mogłam wtedy opanować śmiechu :D
Ze mną: Czesiu i Lesiu ur 09.2012


[*]Igor [*]Irek [*]Zuzia[*]Kazik[/b]
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”