Szczur zdziczał

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

koteczek
Posty: 468
Rejestracja: sob gru 20, 2003 9:13 pm

Szczur zdziczał

Post autor: koteczek »

Wanna? Nie bardzo rozumiem...
chodzi o to ze wchodzisz razem ze szczurkiem do wanny (bez wody!!) on wtedy po Tobie chodzi i nie moze nigdzie uciec. Przyzwyczaja sie do Ciebie i Twojego zapachu
ajlii
Posty: 459
Rejestracja: śr gru 01, 2004 12:58 pm

Szczur zdziczał

Post autor: ajlii »

Aha, już łapię ;) U mnie w podobny sposób działa po prostu chodzenie cały dzien ze szczurkiem na karku, też nie może uciec, poznaje zapach, czuje się bezpieczny pod włosami, jest mu cieplutko.
dziołchy: Nona, Kira, Oliwka, Sue, Tika, Fatima, Zulejka, Maszka, Latina, Penelopa, Kasjana

kawalery: Czarnul, Eliasz, Borys, Klimek, Ziemek, Milan, Dylan, Pedro, Cedrik, Maksim
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

Szczur zdziczał

Post autor: oliwi@ »

[quote="ajlii"]Aha, już łapię U mnie w podobny sposób działa po prostu chodzenie cały dzien ze szczurkiem na karku, też nie może uciec[/quote]
Ja bym się kłóciła ;) mój poprzedni szczur w pierwsze dni u mnie był w stanie ze strachu rzucić się nawet z mojej głowy na ziemię :shock:
ajlii
Posty: 459
Rejestracja: śr gru 01, 2004 12:58 pm

Szczur zdziczał

Post autor: ajlii »

a jak tak oswoiłam 3 szczurki... i teraz oswajam czwartego, bez problemów... ale 3 z moich same mi w zoologicznym weszły na ręce... jeden szalał u sprzedającego, a u mnie siedział spokojnie...
dziołchy: Nona, Kira, Oliwka, Sue, Tika, Fatima, Zulejka, Maszka, Latina, Penelopa, Kasjana

kawalery: Czarnul, Eliasz, Borys, Klimek, Ziemek, Milan, Dylan, Pedro, Cedrik, Maksim
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”