Kuskus - dla leniwych ;)

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

AniaP
Posty: 196
Rejestracja: pt gru 12, 2003 7:47 pm

Kuskus - dla leniwych ;)

Post autor: AniaP »

Polecam Wam zamiast ryżu/ lub dla odmiany kuskus. Dobre dla bardziej leniwych - nie trzeba gotować - zalewa się wrzątkiem i odstawia pod przykryciem na 3-5 min. (jak robię dla siebie to solę/dodaję vegety, dla szczurasków oczywiście zalać samą wodą). Uwaga! zwiększa objętość 2-3 krotnie więc nie róbcie zbyt dużo na początek :wink: Moje dziewczyny zrobią wszystko za kuskus :lol: znika w błyskawicznym tempie...a moje dziewczyny też zwiększają swoją objętość :wink:
Moje szczurki na stronie http://szczurek.magma-net.pl/
Obrazek
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

Kuskus - dla leniwych ;)

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Ostatnio mojej mamie nie chcialo sie gotowac makaronu i wrzucila do rosolu kuskus...
Troche jej sie przesadzilo i zrobila sie kaszka o smaku rosolu...
Wszystko dostaly ogony
Bo sam kuskus jakos im nie wchodzi
Za to z jogurtem to juz nie pogardza :wink:
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Kuskus - dla leniwych ;)

Post autor: Viss »

Wiem, ze odgrzebuję, ale właśnie odkryłam, że moje baby mają totalnego fioła na punkcie tej kaszy. Jestem w szoku. Zostało trochę tego w psiej misce. Jak się dorwały do miski, to az sie pobiły o to, a o jedzenie nie bija sie nigdy. Polecam, sprobujcie. To kasza tania, odzywcza i jak pisaly poprzedniczki łatwa do podania. Jej ogromna zaleta jest to ze mozna ja pomieszac z niemal wszystkim. Swietnie tez sie nadaje do przemycania leków.
I am not from your tribe.
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Kuskus - dla leniwych ;)

Post autor: MANIAK90 »

Spróbujemy-zobaczymy :lol:
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”