Ile czekać i co robić?

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

werdor
Posty: 28
Rejestracja: wt sie 20, 2013 12:13 am

Ile czekać i co robić?

Post autor: werdor »

Mam 2 szczury gdy byłam niedawno u weterynarza spytałam sie pani co poradzić na łupież u szczura i pani poleciła mi nizoral wiec dzis wykapalam mojego jednego szczura w tym czasie drugi byl w klatce po tym jak włożyłam wykąpanego do klatki (byl wysuszony)drugi go natychmiastowo zaatakował wiec ich odciągnęłam od siebie i wyciągnęłam tego poszkodowanego z łupieżem :|
teraz gruby ma na ciele rane na szczęście tylko jedna która juz przestała krwawic po odczekaniu kilku minut podstawiłam transporterek z rannym szczurem blizej klatki zeby ten głupek skumal ze to jego brat a tamten w klatce zaczął syczes napuszył sie i biegal jak wariat...
Wiem ze chodzi o zapach ale po jakim czasie tamten ranny w miarę zacznie "pachniec soba" bo nie chce ryzykować zdrowia zarówno jego jak i moich rąk (tamten atakujący juz mnie raz dotkliwie pogryzl gdy wyczul ten szampon a ponadto ma problemy neurologiczne wiec ma dwie osobowosci )
Co do miejsca bede je łaczyc na moim łózku zeby było neutralnie
BARDZO PROSZE O POMOC
Obrazek
Javert&Tyrion
Eris
Awatar użytkownika
sliwkowapanna
Posty: 286
Rejestracja: pt wrz 06, 2013 6:11 am
Kontakt:

Re: Ile czekać i co robić?

Post autor: sliwkowapanna »

ja nic raczej nie pomogę, poza wysmarowaniem tego wykąpanego szczura zapachem z klatki, posyp ściółką, nawet kupkę rzuć, może się opamięta. Ale pewnie już wszystko wróciło do normy przez te dni?:)
Ze mną od 04.2013 ogonek Harry, Wally od 02.2014 oraz Karmelek z Hermioną od 06.2014 :)
Za TM myszki: Pilot 31.03 [*] Egzi 10.06[*]
-----------------------------------------------------
Moje hobby: http://fb.com/sliwkowapanna.photography
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”