zuzala?

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

zuzala?

Post autor: Viss »

Ja kupilam ostatnio siano z nagietkiem i nie dosc ze pachnie lepiej od innych, to jeszcze wszystkie kwiaki zostaly wyjedzone. Z cala odpowiedzialnoscia moge polecic pod wzgledem jakosci. Ale trzeba pamietac, ze co szczur, to inny gust ;)
I am not from your tribe.
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

zuzala?

Post autor: Anita »

Na targach zostałam obdarowana próbkami Zuzali.
Moje kapturzyska zjadły z chęcią: buraczki, marchewkę, pietruszkę i babkę lancetowatą.

Natomiast mamusia z dziećmi rzuciły się na wszystkie próbki, czyli oprócz ww. koniczynę, cykorię podróżnik i owoce czarnej porzeczki. Byłam zdziwiona, że takie zielsko wsuwają ;)
Lili_Marleen
Posty: 169
Rejestracja: pn lip 24, 2006 12:12 pm

zuzala?

Post autor: Lili_Marleen »

moje panny to uwielbiają suszone buraki, siano skubną a od łaski zjedzą porzeczkę
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

zuzala?

Post autor: AngelsDream »

Korzystam z jeżyny, skrzypu i sianka miętowego.Jesteśmy zadowoleni :D
Wyjątki i dwa psy.
szczurzynka
Posty: 123
Rejestracja: pn paź 30, 2006 5:04 pm

zuzala?

Post autor: szczurzynka »

zuzala jest dopiero wprowadzona na rynek :roll: osobiscie polecam Herbal Pets doswiadczenia ma i bardzo dobry ;D
tak sie gryzie !!! http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=100963 :* Vaxuś i Vaxinko trzymajcie się :'(
Imoen
Posty: 21
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 9:44 am

zuzala?

Post autor: Imoen »

Zgadzam się szczurzynka, Herbal Pets jest OK- moja także chętnie go wcina. :D Zuzale też na pewno wypróbuję z małą jak tylko na preparat tafię.
angelsdream mam pytanie o Twój zestaw (chętnie podałabym go mojej małej): czy ziółka kupywałaś w zoologiku, czy też w aptece?
The Crow's Song
Matylda
Posty: 526
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:41 pm

zuzala?

Post autor: Matylda »

Zuzala jest na rynku juz prawie 2 lata, wiec to chyba nei jest tak malo.... :roll:
Imoen o jakie ziolka angelsdream ci chodzi? O ten postwyzej? Ziolek dla szczurow nie mozna kupic w aptece!
POSZUKUJE OSOBY KTORA ODBIERZE SZCZURKA Z POCIAGU I GO PRZENOCUJE (wiecej informacji w ssa)
Imoen
Posty: 21
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 9:44 am

zuzala?

Post autor: Imoen »

Tak o te powyżej, czyli:jeżyny(suszona?), skrzypu. Co do tej apteki:cóż... ja swojej podaję herbatkę z pokrzywy,którą siłą rzeczy kupuję w aptece ;)
The Crow's Song
Awatar użytkownika
mrylka
Posty: 136
Rejestracja: wt mar 23, 2004 9:41 pm
Lokalizacja: Wrocław

zuzala?

Post autor: mrylka »

A tak a'propo tematu. Można sobie samemu suszyć takie składniki ? Czy za dużo zachodu?
Miszka 3.04.04 - 3.06.06 [']
szczurzynka
Posty: 123
Rejestracja: pn paź 30, 2006 5:04 pm

zuzala?

Post autor: szczurzynka »

mrylka myślę że sie zepsuje to jedzenie...trzeba miec jakiś przyrząd do tego chyba
tak sie gryzie !!! http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=100963 :* Vaxuś i Vaxinko trzymajcie się :'(
Nika_One
Posty: 14
Rejestracja: sob lis 18, 2006 12:34 am
Kontakt:

zuzala?

Post autor: Nika_One »

U mnie w sklepie Herbal Pats "stoi w miejscu".
Zuzala schodzi jak świeże bułeczki. Klienci są zachwyceni tym produktem i oburzeni jak brakuje na półkach sianka z mleczami lub melisowego;/
Ostatnio zmieniony sob gru 16, 2006 3:33 pm przez Nika_One, łącznie zmieniany 1 raz.
Ratata
Posty: 397
Rejestracja: pn lip 10, 2006 9:35 am
Kontakt:

zuzala?

Post autor: Ratata »

Jak najbardziej można sobie takie rzeczy samemu suszyć, o ile ma się dostęp do ziół i warzyw z pewnego źródła.
W lecie zioła spokojnie można suszyć powiązane w pęczki, zimą natomiast polecam elektryczną suszarkę, strasznie fajna sprawa ;) Chipsy jabłkowe i bananowe wychodzą super, muszę jeszcze spróbować z pomidorami :drap:
GMR || GMC || Szczurza ortoreksja
alusia
Posty: 35
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 11:37 am

zuzala?

Post autor: alusia »

Przed chwila kupilam sianko zuzali mietowe ale wiem ze moj szczorowaty raczej jest uczulony na pylek i cos moze sie mu stac jak dostanie to sianko? po zwyklym sianku nic mu sie nie dzialo ale mietowe? a jesli tak to jak mozna to sprawdzic?
Szczur tak samo jak pies, potrafi odwdzieczyc sie za milosc do niego:*
Ratata
Posty: 397
Rejestracja: pn lip 10, 2006 9:35 am
Kontakt:

zuzala?

Post autor: Ratata »

A to sianko jest ze zwykłej trawy z dodatkiem mięty, czy sama suszona mięta? Jak sama mięta, to możesz dać;)
GMR || GMC || Szczurza ortoreksja
alusia
Posty: 35
Rejestracja: ndz paź 15, 2006 11:37 am

zuzala?

Post autor: alusia »

sianko z mieta zuzali
Szczur tak samo jak pies, potrafi odwdzieczyc sie za milosc do niego:*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”