Małe Janiątka 2

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Fatrat
Posty: 24
Rejestracja: pn wrz 11, 2006 7:50 pm

Ma?e Jani?tka 2

Post autor: Fatrat »

jak w opisie, rodzice Ci sami co ostatnio: PanJanek i PanJanina (obecnie Efedryna) :)
imion nie chce mi się wymyślać...
jak ktoś reflektuje na szczurka, to zapraszam: PW
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Małe Janiątka 2

Post autor: an »

eee... czy to kolejna nedzna prowokacja?

bo zaczynam sie zastanawiac, czy nie jestem w ukrytej kamerze o.O
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Spanky
Posty: 120
Rejestracja: pt paź 14, 2005 8:30 pm

Małe Janiątka 2

Post autor: Spanky »

:bije: :bije: (po przeczytaniu poprzedniego tematu tego uzytkownika nie mam nic wiecej do dodania chcialbym tylko zaapelowac zeby nikt tych szczurow nie bral bo niedlugo bedzie kolejny temat o Janiątkach 3)
szczurzynka
Posty: 123
Rejestracja: pn paź 30, 2006 5:04 pm

Małe Janiątka 2

Post autor: szczurzynka »

yyy O.o a po co ty masz szczury jak nawet ich nazwać nie chcesz ??? o.O ooo jak tak oddajesz to może terraryście dać pomyśl :zlosc:
tak sie gryzie !!! http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=100963 :* Vaxuś i Vaxinko trzymajcie się :'(
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Małe Janiątka 2

Post autor: maua_czarna »

[quote="Fatrat"]Ci sami co ostatnio[/quote]

nie chce mi sie wierzyc,ze to sie dzieje naprawde...
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Małe Janiątka 2

Post autor: an »

ja to przyjmuje za prowokacje i wnioskuje o zamkniecie tematu.
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
szczurzynka
Posty: 123
Rejestracja: pn paź 30, 2006 5:04 pm

Małe Janiątka 2

Post autor: szczurzynka »

prowokacja prowokacją ale spójrzcie na to mówimy żeby nie brali od niego a co z zwierzakami :cry: ??? po 1 to liczy sie dobro zwierzat :roll: :-(
tak sie gryzie !!! http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=100963 :* Vaxuś i Vaxinko trzymajcie się :'(
Ratata
Posty: 397
Rejestracja: pn lip 10, 2006 9:35 am
Kontakt:

Małe Janiątka 2

Post autor: Ratata »

Popieram i dodatkowo postuluję za banem za niereformowalność :sciana: :sciana2:
GMR || GMC || Szczurza ortoreksja
szczurzynka
Posty: 123
Rejestracja: pn paź 30, 2006 5:04 pm

Małe Janiątka 2

Post autor: szczurzynka »

ja z wywaleniem z forum bo ten troll tylko denerwuje nas i podkręca( Trolling - wysyłanie wrogich, obraźliwych lub kontrowersyjnych wiadomości na jedno z publicznych "miejsc" w Internecie w celu wzniecenia kłótni.

Typowe cele ataków trolla to grupy i listy dyskusyjne, fora internetowe, czaty itp. Nieraz też autor podaje linki do stron z obrzydliwą zawartością, najczęściej tak zamaskowane, że niczego nieświadomy użytkownik widzi nagle zdjęcia zmasakrowanych zwłok, wypróżniających się ludzi, itd. (zobacz: goatse.cx). Inną metodą trollingu jest podawanie linków do screamerów bez ostrzeżenia.

Trolling jest złamaniem jednej z podstawowych zasad netykiety.
- źródło wikipedia )
tak sie gryzie !!! http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=100963 :* Vaxuś i Vaxinko trzymajcie się :'(
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

Małe Janiątka 2

Post autor: zona »

[quote="an"]ja to przyjmuje za prowokacje i wnioskuje o zamkniecie tematu.[/quote]
Ja też.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Małe Janiątka 2

Post autor: limba »

Powtorze sie po raz drugi. Z zasady na tym forum nie pomaga i nie popiera sie bezmyslnego rozmnazania.
Temat zamykam.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”