Czapeczniki III generacji w nowych domach

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Czapeczniki III generacji juz na swiecie! WOLNE CHŁOPAKI!

Post autor: merch »

Zdjecia maluchow w podrozy . Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek



Dzisiaj jescze mozna decydowac sie na ostatnie dwa maluchy. Czarny dumbo i stadardzik. Szczurki sa juz w Warszawie.

Na fotki zalapal sie jescze Besek i agutek , Federico , te szczurki nie sa na sprzedaz :P
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Czapeczniki III generacji juz na swiecie! WOLNE CHŁOPAKI!

Post autor: Leia »

Witam po krótkiej nieobecności.
Wsadziliśmy przed chwilą chłopaków na wagę i... szok! Flip waży 230-240g (wiercił się troszkę), a Flap 380g (!). W ogóle, to nie widziałam ich zaledwie dwa dni, a to już zupełnie inne szczury - urośli i tak jakoś zmężnieli. Obaj się nagle zrobili cudownie przytulaśni i zabawowi.
IVA
Posty: 1513
Rejestracja: śr lut 04, 2004 11:30 am
Lokalizacja: Gliwice

Re: Czapeczniki III generacji juz na swiecie! WOLNE CHŁOPAKI!

Post autor: IVA »

Wczoraj, dzięki uprzejmości Merch, przyjechali do nas dwaj panowie czyli Ferdynand Wspaniały i Filipek. Są przedcudni :), spore już z nich ogonki, widać "babcia" dobrze je karmiła. Malcy szybko odnaleźli się w nowym domku. Nie dość, że piękni to jeszcze kontaktowi. Z jednej strony wykazują zdrową dla szczurasków ciekawość, z drugiej strony nie unikają kontaktu z człowiekiem, czyli innymi słowy szczurasy marzenie, aż dziwię się dlaczego nie było na nie chętnych, no ale cóż niech teraz żałują ci co się nie zdecydowali, ja zyskałam :)
Ponieważ docelowo chłopcy mają zamieszkać ze swoimi ciotecznymi dziadkami czyli Czarusiem i Cezarkiem to dzisiaj było pierwsze jeszcze krótkotrwałe zapoznanie na neutralnym terenie. Jak na razie spotkanie przebiegło w miarę bezproblemowo. Czyli moje Dzikunie nie wykazały maluchami większego zainteresowania, natomiast Filipek najpierw trochę wystraszył się wielkiego Czarusia, po czym przyjął dość bojową postawę groźnie wijąc ogonkiem, co zostało całkowicie zlekceważone przez mojego wiekoszczura. Przy spotkaniu z Cezarkiem malcy po prostu jakby się umówili, od razu wskoczyli starszemu na głowę, ten jednak po pierwszym wyniuchaniu ich, także zajął się własnymi sprawami nie zwracając już na maluchy uwagi. Na jutro planuje dłuższe spotkanie, oczywiście pod kontrolą. Jeśli w ciągu tygodnia nie będzie większych problemów, to połączymy je w klatce, więc proszę o trzymanie kciuków.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Czapeczniki III generacji juz na swiecie! WOLNE CHŁOPAKI!

Post autor: merch »

Mimo ,ze caly czas jestesmy w kontakcie to i tak milo znowu zobaczyc Ciebie na forum :).
Ja oczyswiscie caly czas trzymam kciuki:). Niech sie cioteczne dziadki zaopiekuja a przy okazji sami bede mieli kaloryferki na stare lata.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Czapeczniki III generacji juz na swiecie! WOLNE CHŁOPAKI!

Post autor: Izabela »

Trzymamy kciuki i wierzymy, że będzie dobrze :)
Ja miałam przyjemność poznać maluchy (no, właściwie wcale nie maluchy) przez krótką chwilę w piątek - przywitały mnie, jak starą znajomą, oblazły, zasiedliły, w ogóle nie przejmując się, że jestem obca :D Cud malina - faktycznie niech żałują ci, co ich nie chcieli.
Iva, cieszę się, że trafiły w tak dobre ręce :)
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Czapeczniki III generacji juz na swiecie! WOLNE CHŁOPAKI!

Post autor: Leia »

Tak się cieszę, że bracia naszych chłopów mają już dobry domek. Ja po prostu nie mogłam znieść myśli, że nikt nie chce ich wziąć, a ja nie mogę. No bo jak można nie chcieć takich wspaniałych i pięknych szczurasków?
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Czapeczniki III generacji juz na swiecie! WOLNE CHŁOPAKI!

Post autor: merch »

Zapomnialam poprosic o zmiane tematu

Czapeczniki III generacji w nowych domach

Na przyszłość - takie sprawy załatwiamy przez PW. /Agata
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Czapeczniki III generacji w nowych domach

Post autor: merch »

Dzisiaj maluszki skonczyly pierwszy kwartal zycia :)

Wszystkiego najlepszego dla juz nie takich maluszkow :)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Czapeczniki III generacji w nowych domach

Post autor: Nina »

Już 3 miesiące? Kurcze, ale to leci :)
Obyśmy za 2 lata byli w pełnym składzie ;)

No a maluszki to zdecydowanie nie są :) Same mięśnie na dłuuugich ciałkach
Flora - 300g
Frida - 270g
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Czapeczniki III generacji w nowych domach

Post autor: Telimenka »

No dokladnie obysmy byli za 2 lata w tym samym skladzie. Ja juz nie wiem ile Fizyk wazy pewnie sporo :D
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Czapeczniki III generacji w nowych domach

Post autor: merch »

Federiczek 470 g
Awatar użytkownika
Leia
Posty: 995
Rejestracja: sob sty 10, 2009 12:00 pm
Lokalizacja: Rogalin

Re: Czapeczniki III generacji w nowych domach

Post autor: Leia »

A dziwisz się Flapkowi! My zrobimy pomiar w tym tygodniu i podamy. Ale ostatni odczyt Flapa to pół kilo i mam to na zdjęciu.

Wszystkiego naj nasze Czapeczniki!!!
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Czapeczniki III generacji w nowych domach

Post autor: merch »

Dla potrzeb Czapecznikow stworzylam zbiorowy album na fotosiku tu adres

http://www.fotosik.pl/albumgroup/jpnhwn ... photos.php


wszystkich posiadaczy Czapecznikow prosze o wspolprace , na razie dolaczyla sie Nina - dziekuje bardzo , ale mile widziane sa wszelkie foteczki Czapecznikow w nowych domach Leia , nie wiem czy macie konto na fotosiku , jesli tak podaj mi nik to zaprosze Was do redagowania albumu.


Felisia i Florentynka bardzo ladnie rosna , sklaniam sie do rozmnozenie Florentynki , takze tym razem bedzie miot Czapecznikowy bez szczurkow aguti.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Czapeczniki III generacji w nowych domach

Post autor: merch »

Federiczek 500 gram :)
Dziewczynki okolo 330 :)

a co u reszty moich wnusiow ?
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Czapeczniki III generacji w nowych domach

Post autor: Nina »

Frida jest niesamowita! Dzięki niej zmieniłam swój stosunek do czarnych szczurów :) Reaguje na imie, wołana przybiega, bez skrępowania wspina sie po rękach. Jest słodka i kochana :)
Florka jest największa z dziecięcego stada :) Duża, masywna baba. Gania po pokoju z prędkością światła, strasznie sie ośmieliła w tej kwestii. Jest baaaardzo ostrożna i rewelacyjnie poznaje ludzi. Ostatnio mój brat chciał pooglądać eFki (sporo sie o nich nasłuchał), Frida bez problemu dała sie wziąć na ręce a Flora zwiała i patrzyła na niego jak na intruza :D
Aktualnej wagi na razie nie mam, ale od ostatniego ważenia na pewno urosły ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”