Pierwsze dzeciaczki :)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
wiewiora906
Posty: 24
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:49 am
Lokalizacja: Exmouth/Warszawa

Pierwsze dzeciaczki :)

Post autor: wiewiora906 »

Czesc!!!

Moja szczurzyczka 25.09.2010 urodzila 9 maluszkow ;D
To nasz pierwsze dzieciaczki ;)
Zabralam jej samca z klatki bo czytalam ze tuz po porodzie Milka wejdzie w ruje, na nastepny dzien stwierdzilam ze juz po wszystkim wlozylam samca do klatki myslac ze bedzie jej jakos tam pomagal no ale Milka jak widzac go nie potrzebowala i strasznie go atakowala wiec separacja....
Wiecie moze kiedy Wacek bedzie mogl wrocic do domu? :(
No i jeszcze jedno Milka juz 2 dnia coraz rzadziej karmi dzieciaczki co mnie martwi jakos malo chetna do karmienia jest i martwie sie!! ???

Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
pazurek89
Posty: 16
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 5:02 pm
Lokalizacja: Opole

Re: Pierwsze dzeciaczki :)

Post autor: pazurek89 »

Specjalnie trzymasz razem parkę szczurów żeby je rozmnażać? ::) Samiec nie powinien wrócić do klatki samicy zanim go nie wykastrujesz! I może jeszcze oba swoje szczury kupiłaś w zoologu z jednego miotu..?
Awatar użytkownika
wiewiora906
Posty: 24
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:49 am
Lokalizacja: Exmouth/Warszawa

Re: Pierwsze dzeciaczki :)

Post autor: wiewiora906 »

Nie, Wacus juz czeka na kastracje ;) A zakupilam go pol roku po Milce ;) wszystko przemyslene ;)
Szkole Psy wiec wiem ze nie wolno laczyc zwierzat z jednego miotu :)
Awatar użytkownika
pazurek89
Posty: 16
Rejestracja: ndz sty 10, 2010 5:02 pm
Lokalizacja: Opole

Re: Pierwsze dzeciaczki :)

Post autor: pazurek89 »

Skoro czeka na kastrację to niech wróci do klatki dopiero po niej...
wszystko przemyslene ;)
Wydaje mi się, że jednak nie. Gdyby było przemyślane zajęłabyś się hodowlą na poważnie - dobierając partnerów ze znanych i sprawdzonych źródeł (hodowle polskie i zagraniczne), a nie z zoologa ::)

Co do niechęci samicy do karmienia: obserwuj ją uważnie, może zmieni nastawienie. Ewentualnie zmień jej otoczenie - może coś ją denerwuje, rozprasza? Obawiam się, że jeśli nie będzie karmić to maluchy nie dadzą sobie rady - chyba, że spróbujesz dokarmiać je ze strzykawki np. mlekiem dla kociąt.
Awatar użytkownika
wiewiora906
Posty: 24
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:49 am
Lokalizacja: Exmouth/Warszawa

Re: Pierwsze dzeciaczki :)

Post autor: wiewiora906 »

Jutro idziemy do veta, Bedziemy ciac jajeczka >:D
Nie chcialam szczurkow do wystawiania, czy tam jakis orginalnych do "HODOWLI", chcialam szczurki do kochania:)
A to sa nasze pierwsze i ostatnie dzieciaczki :)
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Pierwsze dzeciaczki :)

Post autor: noovaa »

A co z nimi zrobisz? Jeśli zostawisz razem, bardzo szybko zaczną się rozmnażać...
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
wiewiora906
Posty: 24
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:49 am
Lokalizacja: Exmouth/Warszawa

Re: Pierwsze dzeciaczki :)

Post autor: wiewiora906 »

Juz wystawilam ogloszenie na portalach ze zwierzatkami :)
Pytam sie znajomych czy by nie chcieli maluszka, a jesli nie uda mi sie ich oddac, to oddam do sklepu zoologicznego:) I jestem pewna ze jesli oddam je tam to trafia w dobre rece :) bo w anglii nie daja byle komu zwierzaczkow ;)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pierwsze dzeciaczki :)

Post autor: Paul_Julian »

Z ciekawosci. W jaki sposób sprawdzają w sklepie czy szczurek nie pójdzie dla węza?
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
wiewiora906
Posty: 24
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:49 am
Lokalizacja: Exmouth/Warszawa

Re: Pierwsze dzeciaczki :)

Post autor: wiewiora906 »

Szczerze mowiac to nie wiem, ale przy zakupie wpisuje sie swoje dane zamieszkania i telefon...
Mnie raz odwiedzili ze sklepu, Az sie zdziwilam :o No ale slyszalam ze maja tu srogie kary za zwierzatka
Np. jesli sasiedzi uslysza ze podczas gdy jestes w pracy Twoj pies szczeka, przyjezdzaja ludzie i odbieraja Ci psa za zaniedbanie...
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pierwsze dzeciaczki :)

Post autor: Paul_Julian »

Jejku, szkoda , że u nas tak nie ma :(
Wystaw ogłoszenie u nas też . Są ludzie z Anglii, moze ktoś mieszka blisko i jest chętny na ogonka.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
kao
Posty: 471
Rejestracja: pn lis 23, 2009 6:43 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Pierwsze dzeciaczki :)

Post autor: kao »

To połowa właścicieli musiałaby zostać bez psów.

Czyli rozmnożyłaś szczury dla własnego widzi-mi-się, jakby za mało było zwierząt w potrzebie.
Awatar użytkownika
Paweł69
Posty: 672
Rejestracja: wt gru 19, 2006 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pierwsze dzeciaczki :)

Post autor: Paweł69 »

wiewiora906: chciałaś dzieciaczków do kochania? no to je masz. wiec w jakim celu pytasz znojomych czy chcą szczura. to ty chciałaś dzieciaczki do kochania, tak więc teraz możesz spełnić swoje mażenia - kochaj je. porzecież w tym celu rozmnozyłaś.

jest jeszcze maleńki defekt w dacie urodzenia dzieciaczków.
Awatar użytkownika
Paweł69
Posty: 672
Rejestracja: wt gru 19, 2006 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pierwsze dzeciaczki :)

Post autor: Paweł69 »

Paweł69 pisze:wiewiora906: chciałaś dzieciaczków do kochania? no to je masz. wiec w jakim celu pytasz znojomych czy chcą szczura. to ty chciałaś dzieciaczki do kochania, tak więc teraz możesz spełnić swoje marzenia - kochaj je. porzecież w tym celu rozmnozyłaś.

jest jeszcze maleńki defekt w dacie urodzenia dzieciaczków.
Awatar użytkownika
wiewiora906
Posty: 24
Rejestracja: sob sie 28, 2010 7:49 am
Lokalizacja: Exmouth/Warszawa

Re: Pierwsze dzeciaczki :)

Post autor: wiewiora906 »

Ej przyczepiliscie sie do mnie jak bym bog wie co robila z tymi szczurkami :-\ Nie rozmnozylam ich od tak sobie.
Chcialam zeby milka choc raz w zyciu miala dzieci, czy to grzech? Kazda kobieta chcialaby miec dziecko...
Moje szczurki sa szczesliwe,(no moze pomijajac teraz Wacka(kastracja))i kilka zostanie ze mna. No i poprawiam date urodzenia 25.08.2010
Awatar użytkownika
Loryel
Posty: 125
Rejestracja: czw lip 16, 2009 5:04 am
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Pierwsze dzeciaczki :)

Post autor: Loryel »

I tu się z Tobą nie zgodzę ;) kobieta ludzka to nie jest to samo co samiczka szczura :) powiedziała Ci, że chce mieć dzieci? Wątpię :) ; a dla samiczki to spore obciążenie na organizm. I nie naskakujemy na Ciebie tylko uświadamiamy, że źle zrobiłaś rozmnażając szczurki. Po prostu chodzi nam o to, że zawsze jakieś wpadkowe szczurki szukają domków a Ty rozmnożyłaś celowo i dokładasz maluszków uniemożliwiając (że tak to ujmę ;) ) znalezienie domków tym wpadkowym. Tak czy siak życzę powodzenia w znalezieniu domków ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”