8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluchów)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

8 niespodzianek z merchowego pola (NIE MA wolnych maluchów)

Post autor: StasiMalgosia »

W dzień kiedy Basia straciła przytomność i trafiła do szpitala, w całym tym zamieszaniu Sebastian przez pomyłkę zamknął samca w klatce samiczek. Po powrocie do domu od razu zorientował się szczurek którego w stresie wziął za samiczkę to Naboo, perłowy samczyk z motu "Gwiezdne Wojny". Samcolek spędził w niej tylko kilka godzin ale czasami to wystarczy.

W poniedziałek Ontaro urodziła 8 silnych i dużych maluszków. Według moich wstępnych oględzin mamy 5 samiczek i 3 samce. Maluszki są jasne, czarno i czerwonookie. Kolorystycznie maluszki mogą być podobne do tych z motu gwiezdne wojny. Mogą być pearle, cinnamon pearl, może russian blue i minki. No i będą jakieś jasnookie niespodzianki, jakie czas pokaże. Mogą być maluszki o uszach dumbo.

Mamusia:
ObrazekObrazekObrazek

Link do tematu miotu "gwiezdne wojny" i zdjęć tatusia:
http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=30&t=27727

I zdjęcia maluszków z wczoraj i dziś.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Szukamy dla maluszków najlepszych domków, nie decyduje kolejność zgłoszeń. Jako że jest to miot wpadkowy, maluszki idą do adopcji za darmo, oczywiście obowiązuje umowa adopcyjna.
Obrazek
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola

Post autor: smeg »

Rzeczywiście niespodzianka. Witamy maluszki na świecie :)

Chętnie przygarnę samiczkę do towarzystwa dla moich dwóch dziewczyn, sióstr w wieku niecałych 5 miesięcy. Do tej pory miałam same standardowouszne szczurki, więc moim marzeniem byłaby dumbolka. Dysponuję klatką 70x40x60 i chomiczówką 26x50x30, zamierzam jakoś sensownie je połączyć jak tylko duża klatka dotrze do mnie z domu (dziś została wysłana). Szczurki karmię Timą Rattimą, na poprzednich dziewczynach wypróbowałam m. in. Vitakraft, XtraVital i jednak Tima moim zdaniem rządzi. Jako ściółkę stosuję zamiennie - Chipsi Mais, Chipsi Ultra, trociny Chipsi, żwirki drewniane, w zależności od tego, co akurat okazyjnie kupię. Oprócz szczurów mam też psa, kota i mysz, ale wszystkie mieszkają w domu rodzinnym, więc szczury będą miały z nimi kontakt jedynie okazyjnie. Teraz najczęściej nie biorę ich ze sobą, bo mam z kim je zostawić w Gdańsku.
Chętnie przyjmę wizytę przedadopcyjną i podpiszę umowę. Pomagałam kiedyś Paul_Julianowi w transporcie Kropka, więc można powiedzieć, że się znamy ;) Z forum miałam kontakt na żywo też m. in. z ogonem_wisielca i Flaumel.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola

Post autor: szczurzyca. »

poszło PM :)
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
Mictlan
Posty: 574
Rejestracja: czw lis 04, 2010 9:12 am
Lokalizacja: Police k.Szczecina

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola

Post autor: Mictlan »

Ode mnie również ;)
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola

Post autor: Blanny »

Jestem pewna, że wszystkie maluchy znajdą wspaniałe domki. ;) W końcu 8 to nie tak dużo, a widzę, że zainteresowanie już jest. :D

A co do tych wizyt przedadopcyjnych.. To Ty mi Gosiu wisisz jeszcze wizytę w celu głaskania moich 'szczupłych' samcoli. Ja tu im naopowiadałam, że przyjedzie przepiękna kobieta ich pomiziać, a Ciebie ni widu i słychu.. A oni mega zawiedzeni. Mam nadzieję, że jakoś po sesji w końcu się uda. :)
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola

Post autor: Paul_Julian »

smeg pisze:Chętnie przyjmę wizytę przedadopcyjną i podpiszę umowę. Pomagałam kiedyś Paul_Julianowi w transporcie Kropka, więc można powiedzieć, że się znamy ;) Z forum miałam kontakt na żywo też m. in. z ogonem_wisielca i Flaumel.
Na pewno za Ciebie może poręczyć Starsza Pani, bo Kropek przecież od niej jechał :)
Mogę u siebie ewentualnie przenocować jakąs dziewuszkę, ale to na 1-2 dni, bo mam ban na ogony i mogę miec tylko 3 sztuki. Oczywiscie byłaby w osobnej klateczce, ale z wszelakimi wygodami :)

Sliczne te rózowe żuczki. Merch pewnie by nie była zachwycona z wpadkowego miotu, chociaz kto wie..
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
mietła
Posty: 330
Rejestracja: śr sie 18, 2010 11:52 am
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola

Post autor: mietła »

...bo mam ban na ogony i mogę miec tylko 3 ...


ja niestety też :(
Moje "szczochy" kochane:
[*]Mysza,Mućka,Czarnula :(
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola

Post autor: klauduska »

o ja cie! ale będą śliczne na pewno :)!
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola

Post autor: pariscope »

Jakie śliczne tłuścioszki. Widać, że dobrze korzystają z tego, że jest ich tak mało - szczęściarze :D

Moja Perełka tęsknie wygląda towarzystwa. Mieszka sama w dużej klatce (Furet Plus) i nie ma się do kogo przytulić w koszyczku.
Pod koniec grudnia zrobiłam duże zakupy w Gryzolandzie i Zooplusie (tylko tutaj znalazłam Timę Rattimę). Mamy więc świeży zapas pysznej karmy i moc smakołyków, z których Perełce najbardziej smakują dropsiki i korzenie mniszka.
Do kuwety od zawsze sypię Chipsy Mais, do koszyczka wkładam ręczniczki papierowe i szmatki z polaru.
Gabinet weterynaryjny mieści się ok. 60-70 metrów od mojego bloku.
Ja jestem "nocnym markiem", więc wielogodzinne wybiegi robimy w nocy (tak do godz.4-4.30), czyli w czasie największej aktywności gryzoni.
Chętnie przyjmę wizytę przedadopcyjną.
Na koniec najmocniejszy argument - Merch zaakceptowała mnie jako potencjalnego opiekuna potomstwa swoich szczurów.
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola

Post autor: Nietoperrr... »

A ja tylko powiem od siebie,że mi smutno,że Merch sama nie wybiera domków dla tych maleństw...
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Magamaga
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 2996
Rejestracja: sob paź 06, 2007 7:22 am
Lokalizacja: Gdynia

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola

Post autor: Magamaga »

A mi się zdaje, że ten miot to taki trochę dar od losu...
Obrazek
Ze mną: kotka Luna i kocurek Borys

Za TM- Tuptuś [*] Fiona [*] Milejka [*] Batman [*] Mania [*] Lolek [*] Zefir [*] Bobek [*] Zawsze będę pamiętać....[/size]
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola

Post autor: StasiMalgosia »

Nietoper doskonale cię rozumiem, nawet nie wiesz ile razy podczas tych około porodowysz szaleństw łapałem się na tym że chciałem dzwonić do Merch żeby skonsultowac decyzje :(

Cały też czas zastanawiam się czy to co robimy pochwaliła by Merch.....
Obrazek
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola

Post autor: IHime »

Ja tu widzę rękę Merch, toć to najprawdziwsze Czapeczniki!
Awatar użytkownika
Licho
Posty: 652
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:07 pm

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola

Post autor: Licho »

I chcecie mi powiedzieć, ze może być cynamonowy niedźwiadek, którego tak zazdrościłam merch przy miocie "gwiezdnych wojen"???
Za jakie grzechy?? :-\

Myślę, że merch złościła by sie zaledwie chwilkę, a potem rozpływała nad różowymi kluskami. Podejrzewam też, że żadnego by nie chciała oddać....
Obrazek
Awatar użytkownika
StasiMalgosia
Posty: 1460
Rejestracja: śr sty 28, 2009 7:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: 8 niespodzianek z merchowego pola

Post autor: StasiMalgosia »

Ano mogą. Jasnych maluchów jest sporo a że tata pearl a mama niesie minka i ma aspekt agouti to cynamonki pearle są dość prawdopodobne. Ale wszystko będzie wiadomo dopiero jak się maluszki ofutrzą. Na razie są rozkosznie różowe i kluskowate.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”