Bardziej niż dorodne, dwa samce do adopcji [POZNAŃ]

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: Bardziej niż dorodne, dwa samce do adopcji [POZNAŃ]

Post autor: Rajuna »

Żartujesz, że ten kanalarz jeszcze nie ma domu? O.o

Przez moje GMR mam ochotę adoptować jego, miodową panienkę od Nietoperka i jeszcze kilka innych futer, ale wtedy wszyscy wylądujemy pod mostem ::) muszę poczekać, aż się cieplej zrobi... ::)
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Bardziej niż dorodne, dwa samce do adopcji [POZNAŃ]

Post autor: zyberka »

Ehh chciałabym żartować... Ale nikt jak do tej pory nie zdecydował się na tak niepowtarzalnego szczura...




Dodam jeszcze, że sprawdzałam jak Ryjek reaguje na inne szczury. Na pożarcie wystawiłam mu trzech moich Szczurołakomaków ;D i cholera nie chciał ich zagryźć mimo moich usilnych próśb ::) Troszkę przepychanek, których prowokatorem zresztą był Cyprian i na tym koniec, żadnego rozlewu krwi, nic żeby poprawić mi humor... >:D :P
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bardziej niż dorodne, dwa samce do adopcji [POZNAŃ]

Post autor: Kluska123 »

Jest przecudowny, naprawdę :)
ale jakbym kolejnego szczura przyniosła do domu, to TŻ by mnie też wywalił z domu. On ma teraz fazę na samiczki i to MAŁE, 5-tygodniowe (mamy przez tydzień dwójkę na DT)...
A tak mi się marzył właśnie taki szczuras... :(
Życzę powodzenia zyberko, a tak przy okazji, nie chcesz go sobie zostawić? ;>
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Bardziej niż dorodne, dwa samce do adopcji [POZNAŃ]

Post autor: zyberka »

ojj no pewnie że bym chciała. Ale jest problem, ponieważ czasem wracam na weekendy do domu, do Krotoszyna; a tam mam klatkę tylko na 5szczurów i myślę, że Ryjkowi jako temu szóstemu było by tam już za ciasno... A na większą klatkę nie ma mowy bo się po prostu nie zmieści hehe... Już i tak wywaliłam jedną szafkę z pokoju, żeby tą 5tkę wstawić :P Nie da rady niestety... :-\
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: Bardziej niż dorodne, dwa samce do adopcji [POZNAŃ]

Post autor: Rajuna »

zyberka pisze:ojj no pewnie że bym chciała. Ale jest problem, ponieważ czasem wracam na weekendy do domu, do Krotoszyna; a tam mam klatkę tylko na 5szczurów i myślę, że Ryjkowi jako temu szóstemu było by tam już za ciasno... A na większą klatkę nie ma mowy bo się po prostu nie zmieści hehe... Już i tak wywaliłam jedną szafkę z pokoju, żeby tą 5tkę wstawić :P Nie da rady niestety... :-\
Na weekendy miałby ciasno? No daj spokój, co to za problem :D skoro to tylko czasami, a dzięki temu miałby domek i nie musiałby tracić jajek? :>
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bardziej niż dorodne, dwa samce do adopcji [POZNAŃ]

Post autor: Kluska123 »

No właśnie ;)
Nie daj się prosić :-*
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Bardziej niż dorodne, dwa samce do adopcji [POZNAŃ]

Post autor: zyberka »

No taaak tylko jakie on ma gabaryty! :D
Ey, proszę Was, nie podpuszczajcie mnie bo wtedy będę musiała go rozerwać na 4części- dziś napisały do mnie trzy osoby o niego, ja mam być czwarta? W sumie... jest z czego dzielić ;D tyle cielska :P
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: Bardziej niż dorodne, dwa samce do adopcji [POZNAŃ]

Post autor: Rajuna »

Oj, już im zazdroszczę... miałam dzisiaj chwile słabości jak patrzyłam na te zdjęcia.. ale TAKIEGO szczura rodzice by nie przeoczyli w klatce :P
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Awatar użytkownika
greenfreak
Posty: 482
Rejestracja: wt sie 10, 2010 2:27 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Bardziej niż dorodne, dwa samce do adopcji [POZNAŃ]

Post autor: greenfreak »

Ja bym na Twoim miejscu rozwazyla sklonowanie go, to kazdy dostanie nieco Ryjka :D Eech, gdyby sie dalo! :)
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Bardziej niż dorodne, dwa samce do adopcji [POZNAŃ]

Post autor: zyberka »

kolny :D każdy forumowicz dostał by swojego kanalarza :D

Ryjek właśnie jest w drodze do domku w okolicach Torunia :) Za ok godzinę będzie w rękach nowej właścicielki i w towarzystwie dwóch nowych kolegów.

Puszek jeszcze u mnie, czekamy na transport.
Julita.252
Posty: 126
Rejestracja: śr lut 15, 2012 1:22 pm

Re: Bardziej niż dorodne, dwa samce do adopcji [POZNAŃ]

Post autor: Julita.252 »

Ryjek . ♥
zakochałam się ;)
Awatar użytkownika
zyberka
Posty: 1043
Rejestracja: pt sie 29, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: wlkp.

Re: Bardziej niż dorodne, dwa samce do adopcji [POZNAŃ]

Post autor: zyberka »

Puszek w Warszawie.
Temat do zamknięcia :) :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”