ADOPTUJĘ samczyka [Zielona Góra]

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Niewidomy Artysta
Posty: 26
Rejestracja: śr cze 13, 2012 3:12 pm

ADOPTUJĘ samczyka [Zielona Góra]

Post autor: Niewidomy Artysta »

Jestem szczęśliwą posiadaczką dwóch ogonków, które mają już ponad rok C: Dwa samce, husky i beżyk, albinoski. Wpadłam niedawno na pomysł, czemu by nie przygarnąć jeszcze jednego, skoro rozmiar klatki mi na to pozwala, a im więcej szczęścia, tym weselej :D

ADOPTUJĘ:
- Zdrowego samca
- Minimum 6 miesięcznego
- Przynajmniej podstawowo oswojony z ręką.
- Najlepiej: dumbo, kapturka, standardowego blue.
Szczurek będzie miał towarzystwo dwóch innych tolerancyjnych szczurów, dużą klatkę, dużo ruchu i pieszczoty :)
Jeśli znajdzie się osoba z okolic Zielonej Góry, śmiało można pisać na pw. W razie gdybym nie odpisywała zbyt długo, a oferta była by gorąca, można skontaktować się ze mą poprzez komórkę: 513765809
Odpowiadam na pytania i udzielam info. o sobie. Można dogadać się w sprawie dojazdu.
Obrazek
Awatar użytkownika
mania85
Posty: 932
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 6:25 pm
Numer GG: 1473173
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: ADOPTUJĘ samczyka [Zielona Góra]

Post autor: mania85 »

Najlepiej przejrzeć dział oddam/sprzedam, tam jest dużo szczurków do adopcji. Ps. coraz więcej Nas w ZG ;)
Ze mną: Stefan, Filip, Kajtek, Edek i ManiekObrazek
Awatar użytkownika
Niewidomy Artysta
Posty: 26
Rejestracja: śr cze 13, 2012 3:12 pm

Re: ADOPTUJĘ samczyka [Zielona Góra]

Post autor: Niewidomy Artysta »

Jasne, poszukam, może będzie coś aktualnego w okolicy ;D
Jest nas więcej niż myślisz :)
Obrazek
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ADOPTUJĘ samczyka [Zielona Góra]

Post autor: alken »

http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=36507 w tym temacie jest 10 miesięczny pan, co prawda nie w kolorze jaki sobie wymarzyłas ale biedak cos nie moze domu znalezc...
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: ADOPTUJĘ samczyka [Zielona Góra]

Post autor: Malachit »

Gdzieś wyczytałam w którymś temacie, że mieszkasz w Żaganiu - w razie czego mogę pomóc w transporcie z Wrocławia do Żagania, jakby był bardzo potrzebny ;)
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
Niewidomy Artysta
Posty: 26
Rejestracja: śr cze 13, 2012 3:12 pm

Re: ADOPTUJĘ samczyka [Zielona Góra]

Post autor: Niewidomy Artysta »

Ooo, jak miło że tacy ludzie są na tym forum, a już straciłam nadzieję w ten świat :)
Było by mi naprawdę miło. Szczególnie, że jest to miasto z którego wyszło już kilka zgłoszeń. Jeśli było by gdzieś aktualne ... :)
Obrazek
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ADOPTUJĘ samczyka [Zielona Góra]

Post autor: xiao-he »

Jak husky i beżyk to nie albinoski ;)
Ja bym polecała tutaj: http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=36058 . Dziewczyna pilnie musi oddać szczurki, bo ciągle się kłóci z rodzicami i jej tata powiedział że ma 2 tyg na oddanie, bo inaczej je utopi albo odda do zoologicznego! :-[
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Niewidomy Artysta
Posty: 26
Rejestracja: śr cze 13, 2012 3:12 pm

Re: ADOPTUJĘ samczyka [Zielona Góra]

Post autor: Niewidomy Artysta »

Beżyk nie, chociaż ma wyjątkowo jasne umaszczenie, ciężko było mi się zastanowić, czy kwalifikować go pod beż :) drugi husky jest 100% albinoskiem, jedyne czym się różni od drugiego, to jeszcze bielszą sierścią i mało widoczną plamką na pyszczku C: Może jak posiedzę tutaj dłużej, i pokaże moje ogonki, to będę zaskoczona gdy okaże się, że nie są tym, za kogo się podają :)

Przejrzałam temat, Kielce strasznie daleko, albo znajdzie się transport, albo pocztą (za czym nie jestem, chodź opcja możliwa jest).
Obrazek
Awatar użytkownika
Marzka95
Posty: 1230
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 9:59 pm
Numer GG: 10004599
Lokalizacja: Opole

Re: ADOPTUJĘ samczyka [Zielona Góra]

Post autor: Marzka95 »

Jeżeli jest husky to nie może być albinosem :). To są 2 całkiem inne odmiany. Husky to jest szczur który rodzi się np.: czarno biały i z czasem jaśnieje nawet do białego ale to i tak husky. Albinos to szczurek, który rodzi się biały z czerwonymi oczkami i do końca życia jest biały. Więc to są całkiem inne odmiany :).
Jogi Leon Julian Galaxy Gold
['][']['] Sisi Tosia Lili Lori Rózia [']['][']
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: ADOPTUJĘ samczyka [Zielona Góra]

Post autor: xiao-he »

Marzka95 pisze:Jeżeli jest husky to nie może być albinosem :). To są 2 całkiem inne odmiany. Husky to jest szczur który rodzi się np.: czarno biały i z czasem jaśnieje nawet do białego ale to i tak husky. Albinos to szczurek, który rodzi się biały z czerwonymi oczkami i do końca życia jest biały. Więc to są całkiem inne odmiany :).
Dobrze to ujełaś Marzka ;)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Niewidomy Artysta
Posty: 26
Rejestracja: śr cze 13, 2012 3:12 pm

Re: ADOPTUJĘ samczyka [Zielona Góra]

Post autor: Niewidomy Artysta »

Dobrze wiedzieć :) W takim razie to raczej nie husky, od początku był bialutki i paczałki miał czerwone :) Kiedyś się pochwalę, może dowiem się czegoś jeszcze nowszego :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Marzka95
Posty: 1230
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 9:59 pm
Numer GG: 10004599
Lokalizacja: Opole

Re: ADOPTUJĘ samczyka [Zielona Góra]

Post autor: Marzka95 »

Ale wcześniej napisałeś, że
Niewidomy Artysta pisze:drugi husky jest 100% albinoskiem, jedyne czym się różni od drugiego, to jeszcze bielszą sierścią i mało widoczną plamką na pyszczku
więc to raczej albinos nie jest bo albinos jest biały jak śnieg i bez nawet znikomej plamki. To chyba jest husky mocno zhaszczały ale pozostała malutka znikoma plamka :).
Jogi Leon Julian Galaxy Gold
['][']['] Sisi Tosia Lili Lori Rózia [']['][']
Awatar użytkownika
Niewidomy Artysta
Posty: 26
Rejestracja: śr cze 13, 2012 3:12 pm

Re: ADOPTUJĘ samczyka [Zielona Góra]

Post autor: Niewidomy Artysta »

Myślisz? :D Tak, plamka jest, słaba, ale widoczna, i jestem pewna że to nie jest przypadkowe ułożenie sierści, bo już parę razy pod światło ją widziałam. Z kolei z tego co wiem, brałam je od osoby która miała same takie beżyki i albinoski, od początku były białe.
Może to jakieś spaczenie? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Jimmy123
Posty: 134
Rejestracja: ndz mar 13, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Godków Osiedle

Re: ADOPTUJĘ samczyka [Zielona Góra]

Post autor: Jimmy123 »

Mam do oddania samca.
Dowiozę najdalej do Rzepina :-)
Za TM: Johny, Dezert.
Ze Mną: Gadzinka, Menda
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”