Bydgoszcz - potrzebne DT dla sporej ilości ogonów

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Bydgoszcz - potrzebne DT dla sporej ilości ogonów

Post autor: Nina »

Jakiś czas temu na tablica.pl pojawiło sie ogłoszenie o sprzedaży szczurów, obecnie pojawiają sie kolejne, tej samej osoby: http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/4Wld/
Z xxx - http://szczury.org/memberlist.php?mode= ... ile&u=2972 - doszłyśmy do wniosku, że właściciel powinien zgodzić sie oddać ogony za darmo (po ogłoszeniach widać, że to rozmnażanie to dla niego problem). Ale potrzeba domów tymczasowych, żeby móc je zabrać.
xxx ma sie kontaktować z właścicielem, uświadomić mu konieczność rozdzielenia ogonów wg płci i ogólnie dojść do ładu.

Przede wszystkim szukamy kogoś z pobliża, kto mógłby przetrzymać szczury do czasu znalezienia transportu w inne rejony kraju.

Ja moge wziąć trzy samice na dt.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Mustang2912
Posty: 94
Rejestracja: pt lip 20, 2012 5:07 pm

Re: Bydgoszcz - potrzebne DT dla sporej ilości ogonów

Post autor: Mustang2912 »

Jak można być tak bezmyślnym.
Ja mogę wziąć 6. Mogłabym więcej ale się boję że mi zostaną. Ale to dopiero za pare dni jak mi przyjdzie klatka. Do tygodnia powinnam mieć wszystko gotowe.
''Nie kwiat lecz owoc to wartość rośliny, chcesz poznać człowieka- patrz na jego czyny.''
Awatar użytkownika
Gemmei
Posty: 142
Rejestracja: sob kwie 21, 2012 9:03 pm
Lokalizacja: Żnin/Bydgoszcz/Wągrowiec/Poznań

Re: Bydgoszcz - potrzebne DT dla sporej ilości ogonów

Post autor: Gemmei »

Czekamy na podanie dokładnej ilości maluszków, ja tez postaram sie pomoc ale to od 15:)
Obrazek
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Bydgoszcz - potrzebne DT dla sporej ilości ogonów

Post autor: KITEgirl »

o kurcze :/ czyli mnożą się każdy z każdym.. gdy moje małe pójdą do nowego domu, podeślę dla xxx trochę karmy. pewnie się przyda..
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Bydgoszcz - potrzebne DT dla sporej ilości ogonów

Post autor: Nina »

KITEgirl pisze:o kurcze :/ czyli mnożą się każdy z każdym.. gdy moje małe pójdą do nowego domu, podeślę dla xxx trochę karmy. pewnie się przyda..
Każda pomoc sie przyda.


Niestety jest wielkie ryzyko, że starsze samiczki są ciężarne, więc pilnie poszukiwane dt, które albo są gotowe odchować, albo uśpić miot (co pewnie dla ogółu sprawy byłoby lepsze).

Jak tylko będą znane szczegóły, na pewno coś napiszemy.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Bydgoszcz - potrzebne DT dla sporej ilości ogonów

Post autor: BlackRat »

Rany....nic więcej mi spod palców nie wychodzi.... :(
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Bydgoszcz - potrzebne DT dla sporej ilości ogonów

Post autor: xxx »

Napisałam mu sms' a - nie odp. Dzwoncie, próbujcie sie dogadać. Tak jak napisałam Ninie, mogę je odebrać, przechować MAX TYDZIEŃ, ewentualnie sprawdzić stan zdrowia i zakroplić na pasożyty- TO WSZYSTKO. Reszta w Waszych rękach, mam w domu obecnie blisko 70 zwierząt, proawdzenie organizacji na głowie, wwalanie mi tego na głowę jest naprawdę nie na miejscu :] Są jeszcze inne osoby z Bydgoszczy ( ja nawet w niej nie mieszkam, tylko 30 km od) wyrabiam 300 % w pomocy szczurom i naprawdę mi starczy.
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: Bydgoszcz - potrzebne DT dla sporej ilości ogonów

Post autor: Rajuna »

Kurde, ja mogę wziąć kilka na DT, a gdyby trafił się wielki kanałowy agouti, to nawet na DS (i do jajciecia), ale dopiero za 3tyg :/
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”