[Lublin, Łódź, Wa-wa] 10 cudnych malców + mama do adopcji

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] 10 cudnych malców + mama do adopcj

Post autor: krwiopij »

Drodzy przyszli opiekunowie moich dzieciaków - wybaczcie mi, proszę, tyle dni milczenia. Na swoje usprawiedliwienie powiem tylko, że to przedświąteczne zamieszanie i brak dostępu do internetu. Dzisiaj w ramach początku odrabiania zaległości - kilka nowych zdjęć. Dzieciaki mają już 23 dni, są naprawdę wielkie (nie pamiętałam, że 3-tygodniowe szczurki są takie duże! ;D ), rozbrykane i prześmieszne. Bawią się i szaleją, jak stado szarańczy obłażą człowieka, który tylko włoży rękę do klatki. Cudne. :) Chciałam im zrobić porządną sesję, ale oczywiście coś musiało pójść nie tak i zaczęła mi zdychać bateria (choć dopiero co ładowałam!). Każdy maluch miał mieć choć jedno zdjęcie, ale z Tulią nie zdążyłam - ona dostanie własną sesję. ;)

Julia i Flawia
Obrazek Obrazek

Aurelka
Obrazek

Gaja i Felicja
Obrazek Obrazek

Liwia (Tulia będzie niedługo, słowo!)
Obrazek

Lucek, Tytus i Kasjusz (który wyszedł wyjątkowo kiepsko, ale aparat padł i nie miałam szans na lepsze ujęcie ;))
Obrazek Obrazek Obrazek

Wigilia wciąż trwa, więc przy okazji życzę Wam wszystkim spokojnych, radosnych Świąt, odpoczynku od codziennych zmartwień i dużo czasu dla zwierzaków. :P

PS. Marzka95, aguti to nie jest z całą pewnością. Nie spodziewałam się po wpadkowych malcach o wątpliwym pochodzeniu żadnych oryginalnych kolorków, ale nasza czwórka na mink wygląda. :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
k.k-s
Posty: 27
Rejestracja: czw gru 13, 2012 12:17 am
Lokalizacja: Lublin

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] 10 cudnych malców + mama do adopcj

Post autor: k.k-s »

Och moje przyszle laleczki na pierwszych fociach, slicznosci :) juz nie mogę się doczekac kiedy je osobiscie wymiziam, buziaczki dla pięknych panienek i przystojnych kawalerów i oczywiscie naszej boskiej mamusi :*
Ze mną : Skoczusia :*, Malwinka :*, Lili :*, Flawia :* Juleczka :*
Za TM na zawsze w pamięci : Maja [*], Ozia [*], Agatka [*], Jusia [*], Moniś [*], Pusia [*], Cza-cza [*], Korinka [*], Pixi [*][/i]
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] 10 cudnych malców + mama do adopcj

Post autor: Megi_82 »

Aj jejciu, mój tłuścioszek :) Już niedługo osobiście wycałuję okrągłe brzuchole :D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] 10 cudnych malców + mama do adopcj

Post autor: krwiopij »

Dzisiaj, dla odmiany, bardzo smutne wieści. Aurelka nie żyje. W środę zdarzył się wypadek. Aurelka bawiła się z trójką rodzeństwa na łóżku, ganiali się i walczyli. W którejś chwili mała spadła na podłogę (z wysokości pół metra, na zwykłe panele), pisnęła. Dała się wziąć na ręce i zanieść do klatki, ale tam w oczach zaczęła słabnąć i straciła przytomność. Mój chłopak biegiem zabrał ją do weterynarza, ale ten po badaniu stwierdził, że dla małej nic już nie da się zrobić...

Nie potrafimy sobie wytłumaczyć, jak mogło do tego dojść. Zwyczajnie nie ma to sensu. Mała trzy dni później miała zamieszkać w nowym domu...

Obrazek

Dla reszty malców (i ich dzielnej mamy) nadchodzi czas na przeprowadzkę. Dzieciaki są już wielkie i silne, rozpiera je energia, są gotowe na podbój świata. Smutno się z nimi rozstawać, szczególnie teraz... Ale tak być musi i wiem, że dla nich to najlepsza droga. :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] 10 cudnych malców + mama do adopcj

Post autor: akzi »

Aurelko byłas mała i delikatna :(
cóż zrobic widocznie to było ci pisane ;( lec maluszku [*]
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Conchita
Posty: 20
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 10:15 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] 10 cudnych malców + mama do adopcj

Post autor: Conchita »

O nie. :( Co prawda napisałam Ci o komplikacjach, ale miałam nadzieję, że ślicznotka trafi do cudownego domku...
kalifornia
Posty: 12
Rejestracja: wt lis 20, 2012 4:50 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] 10 cudnych malców + mama do adopcj

Post autor: kalifornia »

Witam, jestem szczęśliwą właścicielką ojców maluchów z tego wątku. Jeśli ktoś jest zainteresowany przesyłam link gdzie znajduje się filmik tatuśków :) Byli czarni jak kreciki jednak coś się zmienia czego dobrze przy tym świetle nie widać. Ich futerko robi się siwe. Z dnia na dzień jaśnieją. Link:
http://www.youtube.com/watch?v=BeTKBWWJ ... yILw8SHsaw
ze mną: Sklepowa/Czeko, Serwin, Rex
za tm: Babcia/Nimfa
kalifornia
Posty: 12
Rejestracja: wt lis 20, 2012 4:50 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] 10 cudnych malców + mama do adopcj

Post autor: kalifornia »

kalifornia pisze:Witam, jestem szczęśliwą właścicielką ojców maluchów z tego wątku. Jeśli ktoś jest zainteresowany przesyłam link gdzie znajduje się filmik tatuśków :) Byli czarni jak kreciki jednak coś się zmienia czego dobrze przy tym świetle nie widać. Ich futerko robi się siwe. Z dnia na dzień jaśnieją. Link:
http://www.youtube.com/watch?v=BeTKBWWJ ... yILw8SHsaw
poprzedni link jest nieprawidłowy. Ten jest ok : http://www.youtube.com/watch?v=dttiDahj7o4
ze mną: Sklepowa/Czeko, Serwin, Rex
za tm: Babcia/Nimfa
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] 10 cudnych malców + mama do adopcj

Post autor: krwiopij »

Niesamowite, jacy się wielcy i przystojni zrobili! :D To jaśnienie może być spowodowane tzw. srebrzeniem (na anglojęzycznych stronach nazywa się to silver/silvered) - niektóre ciemno umaszczone szczury z wiekiem zyskują liczne jasne włosy, co daje taki dziwny, jakby przyprószony śniegiem efekt. Ale tak po prawdzie to nie wiadomo. Najważniejsze, że chłopaki udane. :P

Nas z dnia na dzień robi się coraz mniej. W sobotę przeprowadziły się Zuzanka (inaczej Bassilla, szczurza mama) i Liwia z Tulią. Wczoraj oddałam Gaję i Felisię. Jutro do nowego domu pojadą Julka i Flawia. I tylko chłopcy zostaną... Ich podróż do Krakowa czeka, a problemy z transportem mamy. Gdyby więc ktoś wiedział o transporcie na trasie Lublin->Kraków - proszę, dajcie mi znać.
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
k.k-s
Posty: 27
Rejestracja: czw gru 13, 2012 12:17 am
Lokalizacja: Lublin

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] 10 cudnych malców + mama do adopcj

Post autor: k.k-s »

Flawia i Juleczka juz od wtorku w nowym domku. Ze starszymi koleżankami juz na drugi dzień sie dogadały i śpią razem. Bawia się cały czas, podgryzają Skoczusie w ogonek i czmych do domku i bardzo, ale to bardzo dużo jedzą, nic dziwnego ze są o wiele większe od Lili (ponad 3 tygodnie starsza :)) Jak tylko skombinuje dobry aparat nie omieszkam porobic foteczki. buziaki dla rodzeństwa, mamusi i cudownej babci Oli :*:*:*
Ze mną : Skoczusia :*, Malwinka :*, Lili :*, Flawia :* Juleczka :*
Za TM na zawsze w pamięci : Maja [*], Ozia [*], Agatka [*], Jusia [*], Moniś [*], Pusia [*], Cza-cza [*], Korinka [*], Pixi [*][/i]
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] 10 cudnych malców + mama do adopcj

Post autor: krwiopij »

Rewelacja! Same dobre wieści! :D Mnie też się dzieciaki dość spore wydawały, choć bestie w jedzeniu wybredne - kaszki nie (!), gerberka nie bardzo (!!!), banan też niekoniecznie (?!)... Za owockami nie przepadają, jogurt zjedzą, choć bez szału. Głównie ziarenka i suszony razowy chleb zajadają.

A mówię to w czasie teraźniejszym, bo wciąż mam chłopaków. Osoba, która miała je adoptować wycofała się, więc chłopcy znów szukają nowego domu. W trójpaku. >:D Ale o tym już w oddzielnym ogłoszeniu...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
k.k-s
Posty: 27
Rejestracja: czw gru 13, 2012 12:17 am
Lokalizacja: Lublin

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] 10 cudnych malców + mama do adopcj

Post autor: k.k-s »

Kaszki nie jadły u ciebie??? A wczoraj flawia bez zachamowań wlazła do miseczki mojej córci właśnie z kaszką i jadły na zmiane łyżeczką :D hahah boski widok. O szkoda chłopaczków. są boscy :) Ludziska brać bo napewno muszkieterowie przyniosą wam tak wiele radości jak mi flawiunia i juleczka :-*
Ze mną : Skoczusia :*, Malwinka :*, Lili :*, Flawia :* Juleczka :*
Za TM na zawsze w pamięci : Maja [*], Ozia [*], Agatka [*], Jusia [*], Moniś [*], Pusia [*], Cza-cza [*], Korinka [*], Pixi [*][/i]
jass
Posty: 59
Rejestracja: pt sty 11, 2013 9:43 pm

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] 10 cudnych malców + mama do adopcj

Post autor: jass »

Piękne maluszki :-D szkoda że dajesz parkami , bo ją mam zalatwionego jedne go , a mogę mieć dwa ... Jak można mówić , że szczurki są oblesne ?!
annanumer
Posty: 1
Rejestracja: pn sty 14, 2013 11:12 am

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] 10 cudnych malców + mama do adopcj

Post autor: annanumer »

Łódź, jestem zainteresowana zaopiekowaniem - zaadoptowanie małej szczurzyczki ewentualnie szczurka :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] 10 cudnych malców + mama do adopcj

Post autor: krwiopij »

Drodzy forumowicze, wygląda na to, że ogłoszenie jest już NIEAKTUALNE. :) Wszystkie dziewczynki oraz szczurza mama już się wprowadziły, a na komplet chłopców z utęsknieniem czeka ich nowa rodzina. Niestety więc - nikogo więcej nie będę mogła ślicznym szczurkiem uszczęśliwić. ;)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”