[ZIELONA GÓRA] czterej chłopcy do oddania

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Cypiska
Posty: 251
Rejestracja: pn gru 19, 2011 5:15 pm
Numer GG: 17329905
Lokalizacja: Bydgoszcz

[ZIELONA GÓRA] czterej chłopcy do oddania

Post autor: Cypiska »

Nagłe okoliczności losowe (częste wyjazdy, duża ilość zajęć, przeprowadzka w najbliższym czasie) sprawiły, że z ciężkim sercem zmuszona jestem oddać czterech moich wspaniałych chłopców :( trzej z nich to dziesięciomiesięczne haszczaki, czwarty to urodzony w październiku, czarno-biały kapturek. Długo się nad tym zastanawiałam, ale zdecydowałam się podjąć tę trudną decyzję. Często ostatnio wyjeżdżam i wtedy chłopcami opiekuje się któreś z moich znajomych, ale słyszę coraz więcej skarg i narzekania. Podczas kiedy nie ma mnie w domu, szczurki nie są wypuszczane ani brane na ręce, a nie mam serca dłużej ich tak męczyć. Jestem do nich bardzo przywiązana, ale ich dobro jest ważniejsze, niż mój kaprys posiadania zwierzaka. Nie owijam w bawełnę, nie wymyślam nie wiadomo jakich powodów - po prostu nie mam dla nich czasu. Zawiodłam się sama na sobie, bo nie przewidziałam takiej sytuacji, adoptując ich. Do tej pory dawałam sobie radę, ale dłużej już nie mogę.
Nie chciałabym ich rozdzielać, ale zdaję sobie sprawę, że adopcja całej czwórki graniczy z cudem. Jeśli już musiałabym je oddać osobno, to parami - najlepiej 1+4 i 2+3, bo tak się trzymają. Oddam je razem z dużą klatką (która niestety się nie składa), transporterem (ale jest on najwyżej na dwa szczury), mebelkami, zrobię wyprawkę. Mogę pomóc w transporcie do niektórych miast (Poznań, Wrocław, ew. Szczecin). Zależy mi, żeby szczury trafiły do odpowiedzialnej i dobrej osoby, są bardzo proludzkie i nigdy nikogo nie ugryzły. Obowiązuje ankieta i wizyta przedadopcyjna. Zależy mi na dobrym domku dla nich i szybkim jego znalezieniu. Proszę, pomóżcie.... :'(
Za TM:Cypis
Awatar użytkownika
mania85
Posty: 932
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 6:25 pm
Numer GG: 1473173
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: [ZIELONA GÓRA] czterej chłopcy do oddania

Post autor: mania85 »

Może znajdzie się ktoś kto zaadoptuje całą czwórkę ???
Ze mną: Stefan, Filip, Kajtek, Edek i ManiekObrazek
Cypiska
Posty: 251
Rejestracja: pn gru 19, 2011 5:15 pm
Numer GG: 17329905
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: [ZIELONA GÓRA] czterej chłopcy do oddania

Post autor: Cypiska »

Secundus może znajdzie nowy domek, szukamy transportu do Bytomia... Reszta chłopców czeka... :( może znajdzie się ktoś, kto weźmie ich na DT i poszuka dalej kochających domów?
Za TM:Cypis
tweety
Posty: 59
Rejestracja: pt gru 21, 2012 12:30 am
Numer GG: 42962595
Lokalizacja: Bytom

Secundus od czwartku u mnie

Post autor: tweety »

Wielki przełom w życiu. Znalazła się dobra dusza która przywiezie z obecnego domku az do Bytomia szczureczka. W czwartek wyjazd;) Już się nie mogę doczekac Secundus jedzie do mnie ;)
Cypiska
Posty: 251
Rejestracja: pn gru 19, 2011 5:15 pm
Numer GG: 17329905
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: [ZIELONA GÓRA] czterej chłopcy do oddania

Post autor: Cypiska »

pozostali chłopcy czekają, choćby na dt.
Za TM:Cypis
Cypiska
Posty: 251
Rejestracja: pn gru 19, 2011 5:15 pm
Numer GG: 17329905
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: [ZIELONA GÓRA] czterej chłopcy do oddania

Post autor: Cypiska »

Drugi chłopczyk wstępnie zarezerwowany razem z klatką.... Kto przygarnie jeszcze dwóch? :(
Za TM:Cypis
Awatar użytkownika
natureminemka
Posty: 229
Rejestracja: czw kwie 26, 2012 11:38 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: [ZIELONA GÓRA] czterej chłopcy do oddania

Post autor: natureminemka »

Mogę wziąć chłopaków na DT jeśli nikt się nie znajdzie ale tylko razem z klatką - w mojej już nie zmieszczę ich. Pochodzę z Zielonej Góry, ale na co dzień wraz z swoimi szczurami mieszkam w Jaroszówce pod Chojnowem. Dziś jestem jeszcze w Zielonej, jutro w popołudniowych godzinach wyjeżdżam i mogę je już zabrać.
ZE MNĄ: LOKI

Za TM: Galder [*] Eowina [*] Ragnarok [*] Zdenka [*] Silenoz [*] Arwena [*] Puritania [*] Gollum [*] Lugburz [*] Simulacra [*] Uruk-hai [*] Ecthelon [*]
W adopcji: Kajtek [*], Brego, Felix [*], Bran [*], Elentari, Galadriela [*], Siwy, Ninja
cvercetti
Posty: 32
Rejestracja: czw sty 03, 2013 3:34 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: [ZIELONA GÓRA] czterej chłopcy do oddania

Post autor: cvercetti »

A jeden by ci do klatki wszedł? :) Wtedy ja bym wzięła dwa do siebie z klatką, jeden do ciebie i problem na razie byłby rozwiązany
Awatar użytkownika
natureminemka
Posty: 229
Rejestracja: czw kwie 26, 2012 11:38 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: [ZIELONA GÓRA] czterej chłopcy do oddania

Post autor: natureminemka »

Dla chłopaków mam według kalkulatorka klatkę na trzy szczury, ale jednak to samce więc liczę w tym przypadku na więcej przestrzeni dla każdego. Do tego mam samiczki (w osobnych klatkach oczywiście) ale przez to mogą hormony buzować i byłoby trudniej połączyć. Ewentualnie mam jeszcze jedną mniejszą klatkę - chorobówkę ale mieszkałby wtedy sam w niej i tylko byłby wypuszczany z chłopakami codziennie... Nie wiem czy to lepsze niż obecna sytuacja.
ZE MNĄ: LOKI

Za TM: Galder [*] Eowina [*] Ragnarok [*] Zdenka [*] Silenoz [*] Arwena [*] Puritania [*] Gollum [*] Lugburz [*] Simulacra [*] Uruk-hai [*] Ecthelon [*]
W adopcji: Kajtek [*], Brego, Felix [*], Bran [*], Elentari, Galadriela [*], Siwy, Ninja
cvercetti
Posty: 32
Rejestracja: czw sty 03, 2013 3:34 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: [ZIELONA GÓRA] czterej chłopcy do oddania

Post autor: cvercetti »

Ja chciałam jednego, ma dwa wziąć na stałe, ale nie mam odpowiedniej klatki dla nich. Poczekamy co powie obecna właścicielka :)
Cypiska
Posty: 251
Rejestracja: pn gru 19, 2011 5:15 pm
Numer GG: 17329905
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: [ZIELONA GÓRA] czterej chłopcy do oddania

Post autor: Cypiska »

Jeśli by to było wykonalne, to wolałabym chłopców oddać wszystkich razem, żeby jeszcze ze sobą trochę pobyli.
Za TM:Cypis
tweety
Posty: 59
Rejestracja: pt gru 21, 2012 12:30 am
Numer GG: 42962595
Lokalizacja: Bytom

Re: [ZIELONA GÓRA] czterej chłopcy do oddania

Post autor: tweety »

No to od dziś oficjalnie od 18.52 SECUNDUS u mnie w Bytomiu ;) Módlmy się żeby podróż szybko mu minęła i była bezpieczna.
tweety
Posty: 59
Rejestracja: pt gru 21, 2012 12:30 am
Numer GG: 42962595
Lokalizacja: Bytom

Re: [ZIELONA GÓRA] czterej chłopcy do oddania

Post autor: tweety »

http://w753.wrzuta.pl/obraz/4dGiwrjRydS/dsc00956

Oto pierwsze zdjęcie w nowym domu. Tu tylko w klatce poznawczej. W sobotę myślę że już pójdą razem do wielkiej klatki ;) I może wezmę jeszcze jednego bo udało mi się załatwić zamianę starej klatki na nową za dopłatą.
Cypiska
Posty: 251
Rejestracja: pn gru 19, 2011 5:15 pm
Numer GG: 17329905
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: [ZIELONA GÓRA] czterej chłopcy do oddania

Post autor: Cypiska »

Podbijam, chłopaczki czekają... Obecnie sytuacja wstępnie wygląda tak, że do wzięcia są albo trzej z klatką, albo dwaj bez klatki. Chociaż tymczas....
Za TM:Cypis
Awatar użytkownika
renett
Posty: 357
Rejestracja: śr cze 30, 2010 11:06 am
Numer GG: 19009487
Lokalizacja: Szczecin

Re: [ZIELONA GÓRA] czterej chłopcy do oddania

Post autor: renett »

I co z chłopakami?
Ze mną :Tedi, Miśka, Kazik
Za TM : Bolek, Basia, Wiesiunia, Mamuśka, Mała Biała, Foster, Mała Czarna, Nubi, Besti, Teodorek, Tosiu, Termit, Afra, Jasiu, Abra, Pyra
Nasz temat : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=34178
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”