Babciowe Kluseczki ( Lublin, Kraków )

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
k.k-s
Posty: 27
Rejestracja: czw gru 13, 2012 12:17 am
Lokalizacja: Lublin

Re: Babciowe Kluseczki ( Lublin )

Post autor: k.k-s »

Lora, Rozi i Fler wraz z mamusią zostają u mnie

Pierwszeństwo w adopcji będą miały osoby, które będą brały maluszki 2-3. Jednakże pojedyncza adopcja również wchodzi w grę.

Obowiązuje umowa adopcyjna jak również wizyta przed adopcyjna. Na terenie Lublina przeze mnie. Poza przez osoby z forum w danym mieście.

Oto umowa :


1. Od jak dawna zajmujesz się szczurami? Jakie masz z nimi doświadczenie? Ile masz szczurków, w jakim wieku i jakiej płci?
2. Jaką masz klatkę. Wymiary.
3. Czym zamierzasz karmić szczurki?
4. Czy zamierzasz rozmnażać szczury?
5. Czy będziesz raz na jakiś czas informował o stanie zdrowia pupilków?
6. Czy masz w domu inne zwierzęta? Jaki będą miały kontakt ze szczurami?
7. Jak rozwiążesz sprawę wyjazdów? Kto zaopiekuje się szczurami pod
twoją nieobecność?
8. Jak będą wyglądały wybiegi?
9. Czy zgadasz się na wizytę prze adopcyjną?
10. Czy masz zgodę innych domowników na adopcję szczura?
11. Czy podpiszesz umowę adopcyjną? Zależy mi tu na skanie/zdjęciu
Twojego dowodu tożsamości i osobistym pospisaniu umowy - oczywiście
wszystko na sam koniec, już przy okazji oddawania szczurków.

Proszę tylko o przemyślane i szczere odpowiedzi. Czekam na PW od was. Pamiętajmy, że maluszki są tu najważniejsze :)
Ze mną : Skoczusia :*, Malwinka :*, Lili :*, Flawia :* Juleczka :*
Za TM na zawsze w pamięci : Maja [*], Ozia [*], Agatka [*], Jusia [*], Moniś [*], Pusia [*], Cza-cza [*], Korinka [*], Pixi [*][/i]
Awatar użytkownika
anka10321
Posty: 93
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 6:54 pm

Re: Babciowe Kluseczki ( Lublin )

Post autor: anka10321 »

ładne stworki ^^
Awatar użytkownika
Karen
Posty: 639
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:56 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Babciowe Kluseczki ( Lublin )

Post autor: Karen »

Co tam u maluchów i mamusi?
Zastanawiam się nad przygarnięciem jeszcze jakiegoś Pana dla moich łobuziaków, bo miejsca u nas pod dostatkiem :)

Pisałaś, że mamusia dumbo. Wiem, że uszka to sprawa drugorzędna, ale jakby był jakiś chłopak uszaty ;D
Awatar użytkownika
Marzka95
Posty: 1230
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 9:59 pm
Numer GG: 10004599
Lokalizacja: Opole

Re: Babciowe Kluseczki ( Lublin )

Post autor: Marzka95 »

k.k-s pisze:Lora, Rozi i Fler wraz z mamusią zostają u mnie
Moja psinka to ma na imię Rozi ;D
I podczepiam się pod pytanie jak maluchy?
Jogi Leon Julian Galaxy Gold
['][']['] Sisi Tosia Lili Lori Rózia [']['][']
ciurek
Posty: 4
Rejestracja: sob gru 25, 2010 1:11 pm

Re: Babciowe Kluseczki ( Lublin )

Post autor: ciurek »

chętnie zarezerwuję jakąś panne, najchętniej Juke :)

Post nieaktualny, na prośbę autora - Sky
Awatar użytkownika
k.k-s
Posty: 27
Rejestracja: czw gru 13, 2012 12:17 am
Lokalizacja: Lublin

Re: Babciowe Kluseczki ( Lublin )

Post autor: k.k-s »

Maluszki rosną w oczach są coraz piękniejsze :) Mamusia świetnie się nimi opiekuje.

Jak na razie wszystkie maluchy oprócz tych które zostają u mnie są wolne.

Osoby zainteresowane adopcją proszę pisać na PW
Ze mną : Skoczusia :*, Malwinka :*, Lili :*, Flawia :* Juleczka :*
Za TM na zawsze w pamięci : Maja [*], Ozia [*], Agatka [*], Jusia [*], Moniś [*], Pusia [*], Cza-cza [*], Korinka [*], Pixi [*][/i]
gabka
Posty: 398
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 11:47 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Babciowe Kluseczki ( Lublin )

Post autor: gabka »

Lora, Rozi i Fler :) marzenie :) :)
Gdyby jednak były do oodania to ja jestem chętna :) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
anka10321
Posty: 93
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 6:54 pm

Re: Babciowe Kluseczki ( Lublin )

Post autor: anka10321 »

a owszem ładne :) gdyby nie były ładne to byłyby do adopcji.
Ale reszta maluchów równie urocza, niech rosną małe glizdy ^^
Awatar użytkownika
k.k-s
Posty: 27
Rejestracja: czw gru 13, 2012 12:17 am
Lokalizacja: Lublin

Re: Babciowe Kluseczki ( Lublin )

Post autor: k.k-s »

anka10321 pisze:a owszem ładne :) gdyby nie były ładne to byłyby do adopcji.
Ale reszta maluchów równie urocza, niech rosną małe glizdy ^^
Nie rozumiem twojego wpisu... uważasz, że tylko brzydkie oddaje do adpocji ??? Ciekawe... :o
Ze mną : Skoczusia :*, Malwinka :*, Lili :*, Flawia :* Juleczka :*
Za TM na zawsze w pamięci : Maja [*], Ozia [*], Agatka [*], Jusia [*], Moniś [*], Pusia [*], Cza-cza [*], Korinka [*], Pixi [*][/i]
Awatar użytkownika
k.k-s
Posty: 27
Rejestracja: czw gru 13, 2012 12:17 am
Lokalizacja: Lublin

Re: Babciowe Kluseczki ( Lublin )

Post autor: k.k-s »

Widze, że nie ma zainteresowania szczurkami na tym forum, nie wiem czy nie będę musiała w inny sposób znaleźć domku kluseczkom... Nie wiem czy wpływ na to nie miała cała ta wcześniejsza afera... Jeśli tak to bardzo się dziwie, no ale nie mogę nikogo zmusić do zaadoptowania szczurków ode mnie... A wnioskuję to po tym, iż jak przeglądałam inne wątki adopcyjne, było większe zainteresowanie ze strony forumowiczów... Jakiś dziwny zbieg okoliczności ? Jeśli się mylę to uświadomcie mnie, bo już zgłupiałam... :( :( :(
Ze mną : Skoczusia :*, Malwinka :*, Lili :*, Flawia :* Juleczka :*
Za TM na zawsze w pamięci : Maja [*], Ozia [*], Agatka [*], Jusia [*], Moniś [*], Pusia [*], Cza-cza [*], Korinka [*], Pixi [*][/i]
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Babciowe Kluseczki ( Lublin )

Post autor: Kameliowa »

Niee to nie kwestia afery. Po prostu niestety jest teraz mnóstwo szczurków do adopcji. Wysyp.
Możesz też dać ogłoszenie na tym forum: http://stowarzyszenieprzyjaciolszczurow ... 1de8b73dbb

Jak małe trochę podrosną i będziesz od czasu do czasu zdjęcia jakieś wrzucać, chętni się znajda ;)
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
anka10321
Posty: 93
Rejestracja: ndz lut 05, 2012 6:54 pm

Re: Babciowe Kluseczki ( Lublin )

Post autor: anka10321 »

Tak zdecydowanie, wrzucaj zdjęcia więcej opowiadaj traktuj szczurki indywidualnie a na pewno znajdą się chętni. Bo Haszczaki to moim zdaniem urodziwe i wyjątkowe szczurki :) Ja się zastanawiałam, kusiło mnie też że adopcja z mojego miasta, ale raczej nie będę mogła sobie pozwolić na malucha. Ale chętnie będę tu zaglądać i dopingować malcom :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: Babciowe Kluseczki ( Lublin )

Post autor: krwiopij »

Na razie dzieciaki są małe i nic nie można powiedzieć o ich osobowości. Jak podrosną i będzie wiadomo, jakie mają charakterki, łatwiej będzie coś ciekawego o nich napisać. Najlepiej codziennie, lub chociaż co dwa dni. Poza tym ważne są zdjęcia - możliwie dużo możliwie dobrej jakości (ponawiam propozycję, że mogę podjechać z aparatem i pomóc).

Moim zdaniem nie jest dobrym pomysłem rezerwowanie dla siebie najciekawszych szczurków. Cały miot jest podobnie umaszczony, ciężej będzie wydać dzieciaki dwójkami, być może jakieś zostaną u Was dłużej - w tej sytuacji nie zostawiałabym sobie dwójki, która łatwo mogłaby znaleźć dom. Szczególnie, że cały czas przygarniacie szczury i pomagacie im szukać nowych domów - na pewno z niektórymi się nie uda i zostaną u Was na "wieczne DT", więc celowe powiększanie stada o dzieciaki nie jest optymalnym pomysłem. Dopiero co dwie małe dziewczynki zamieszkały u Was (swoją drogą chętnie się dowiem, co u nich słychać ;)).
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
k.k-s
Posty: 27
Rejestracja: czw gru 13, 2012 12:17 am
Lokalizacja: Lublin

Re: Babciowe Kluseczki ( Lublin )

Post autor: k.k-s »

Powiem, tak źle może napisałam, że zostają u mnie... są już zarezerwowane... Jestem właśnie w trakcie przeprowadzki i nie za bardzo mam czas na zdjęcia itp... Wątek adopcyjny prowadze wspólnie z Norbertem, u którego szczurki obecnie są... Ale powiem szczerze, że ta cała afera napewno nie pomogła, gdyż jka przeglądam inne wątki adopcyjne jest naprawde dużo większy odzew... Nie wiem może Norbert będzie miał więcej czasu i cierpliwości na wpisy na forum... Ja może po prostu chcę za szybko, żeby się coś działo, no cóż taki charakter hehehe :P :P :P
Ze mną : Skoczusia :*, Malwinka :*, Lili :*, Flawia :* Juleczka :*
Za TM na zawsze w pamięci : Maja [*], Ozia [*], Agatka [*], Jusia [*], Moniś [*], Pusia [*], Cza-cza [*], Korinka [*], Pixi [*][/i]
Awatar użytkownika
k.k-s
Posty: 27
Rejestracja: czw gru 13, 2012 12:17 am
Lokalizacja: Lublin

Re: Babciowe Kluseczki ( Lublin )

Post autor: k.k-s »

krwiopij pisze:Na razie dzieciaki są małe i nic nie można powiedzieć o ich osobowości. Jak podrosną i będzie wiadomo, jakie mają charakterki, łatwiej będzie coś ciekawego o nich napisać. Najlepiej codziennie, lub chociaż co dwa dni. Poza tym ważne są zdjęcia - możliwie dużo możliwie dobrej jakości (ponawiam propozycję, że mogę podjechać z aparatem i pomóc).

Moim zdaniem nie jest dobrym pomysłem rezerwowanie dla siebie najciekawszych szczurków. Cały miot jest podobnie umaszczony, ciężej będzie wydać dzieciaki dwójkami, być może jakieś zostaną u Was dłużej - w tej sytuacji nie zostawiałabym sobie dwójki, która łatwo mogłaby znaleźć dom. Szczególnie, że cały czas przygarniacie szczury i pomagacie im szukać nowych domów - na pewno z niektórymi się nie uda i zostaną u Was na "wieczne DT", więc celowe powiększanie stada o dzieciaki nie jest optymalnym pomysłem. Dopiero co dwie małe dziewczynki zamieszkały u Was (swoją drogą chętnie się dowiem, co u nich słychać ;)).

Laski są przecudne i naprawde jak się obrobie z tą przeprowadzką na 100 zrobie foty, a jak zrobi się cieplej na bank odwiedzimy naszą kochaną ciocie krwiopij :)
Ze mną : Skoczusia :*, Malwinka :*, Lili :*, Flawia :* Juleczka :*
Za TM na zawsze w pamięci : Maja [*], Ozia [*], Agatka [*], Jusia [*], Moniś [*], Pusia [*], Cza-cza [*], Korinka [*], Pixi [*][/i]
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”