[Lublin, Łódź, Wa-wa] Szczurza Mama szuka domu

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[Lublin, Łódź, Wa-wa] Szczurza Mama szuka domu

Post autor: krwiopij »

Swietłana (zwana na co dzień Mamą Szczurów) razem z siódemką swoich dzieci została porzucona pod sklepem zoologicznym. Ich historię można poznać tutaj.

Śliczne dzieciaki Szczurzej Mamy praktycznie już mają domy, nią samą jednak nikt się nie zainteresował. A szkoda, bo to bardzo fajna i dzielna dziewczyna! :) Wciąż jest młoda i niezniszczona ciążą (może to jej pierwsze dzieci?), co widać po zgrabnej, szczupłej sylwetce, mięciutkim futerku i małpiej wręcz zwinności. Może mieć 5 miesięcy, nie więcej raczej niż 6. Mimo młodego wieku jest jednak całkiem spora, szczególnie jak na samicę.

Mała jest pełna życia i ciekawska, chętnie wychodzi na spacery, koniecznie chce poznawać świat poza klatką. Nie mam żadnych problemów z karmieniem jej czy wkładaniem ręki do klatki. Zaniepokojona o swoje dzieci potrafi uszczypnąć, ale nigdy bez ostrzeżenia i lekko, nieboleśnie (nie ma mowy o żadnym gryzieniu do krwi!). Mogę spokojnie wziąć ją na ręce, choć czuje się tam jeszcze niepewnie i trochę się wykręca. Co zupełnie jej nie przeszkadza samej pakować mi się na kolana, wspinać na ramiona i bezczelnie używać mnie jako drabiny... ;D

Udało się jej kilka razy wleźć na klatkę mieszkających u mnie młodych dziewcząt, ale nikomu nic się nie stało. Wszystkie panie były bardzo podekscytowane, obwąchiwały się z ciekawością, obyło się jednak bez zęboczynów. ;) Jeżyły się nawet jakoś bez przekonania. Sądzę więc, że Mama Szczurów całkiem nieźle odnalazłaby się w nowym stadzie.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

dane techniczne:
- futerko gładkie, standardowe
- uszka standardowe
- umaszczenie husky
- oczka czarne

Szczurza Mama przebywa obecnie w Lublinie, ale mogę zapewnić transport do Łodzi i do Warszawy (a także do miast na trasie Lublin-Łódź, m.in. do Puław, Radomia lub Skierniewic) - inne opcje do uzgodnienia.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Kontaktować się ze mną można przez ten wątek, PW, maila (naturalbornleniwiec@gmail.com) lub gg (3805928).

Swietłana dużo pracy włożyła w odchowanie swojej rozbrykanej włochatej gromadki i w końcu zasłużyła na trochę spokoju i własny dom... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] Szczurza Mama szuka domu

Post autor: krwiopij »

Nieaktualne! Mama szczura jest już zarezerwowana i czeka na transport do nowego domu. :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”