[Lublin, Łódź, Wa-wa] Julka i Flawia szukają domu!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[Lublin, Łódź, Wa-wa] Julka i Flawia szukają domu!

Post autor: krwiopij »

Swojego człowieka szukają najfajniejsze blondynki na świecie - Julka i Flawia. :) Dziewczynki miały już dom, ale wróciły do mnie z powodu nagłej alergii u ich nowej opiekunki. Tym razem szukam im miejsca, gdzie będą mogły zostać już na zawsze.

Julia i Flawia pochodzą z miotu, dla którego szukałam domów kilka tygodni temu (ich wątek: http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=38668). Urodziły się 1 grudnia 2012, mają więc 3,5 miesiąca. To wciąż rozbrykane dzieciaki, energiczne, rezolutne i ciekawskie. Dziewczynki przyszły na świat u mnie, więc od pierwszych dni życia brałam je na ręce i starałam się jak najlepiej przeprowadzić proces socjalizacji. Wyszło całkiem nieźle, o czym mogą zaświadczyć nowi opiekunowie rodzeństwa Julki i Flawii, m.in. Megi_82 (która adoptowała Liwię i Tulię; link do ich wątku: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243) czy smeg (nowa opiekunka Felisi). Panienki są kontaktowe i pewne siebie, zupełnie nie boją się ludzi, same wchodzą mi na ręce. Śmiało mogę zaświadczyć, że to najfajniejsze szczury, z jakimi miałam kontakt od bardzo, bardzo dawna. :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Z dwóch sióstr to Julka jest tą bardziej otwartą i chętną do kontaktów (choć Flawia nie zostaje wiele w tyle). Mała spryciara czeka tylko, aż przysiądę koło jej klatki, żeby wleźć mi na kolana czy wspiąć się na ramię. Julka jest też wyjątkowo śliczna. Ma ciekawy kolor futerka o ciepłym, jasnobrązowy odcieniu, jak kawa z mlekiem (mink husky) i bordowe lśniące oczka. Jest rexem.

Flawia jest bardziej niezależna, choć wystarczy byle cmoknięcie, żeby wystawiła ze swojego legowiska zaspaną mordkę i była gotowa do zabawy. Choć teraz słabo to widać, mała NIE jest albinoską - to beżowa husky. Tak samo jak siostra jest rexiczką, z prześmiesznie zakręconymi wibryskami na czole (jak na lokówkę ;)).

Fotki z dzieciństwa:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Bardzo mi zależy, żeby moje blondynki były szczęśliwe. Szukam dla nich człowieka, który pokocha je, da im dom już na zawsze i stworzy warunki, które umożliwią im rozwijanie się i poznawanie świata. Jestem pewna, że dzięki ich cudownym charakterom wszelki wysiłek włożony w opiekę zwróci się z nawiązką. :)

Dziewczynki są do oddania wyłącznie razem, nie ma możliwości rozdzielenia ich. Przebywają obecnie w Lublinie, ale mogę zapewnić transport do Łodzi i do Warszawy (a także do miast na trasie Lublin-Łódź, m.in. do Puław, Radomia lub Skierniewic) - inne opcje do uzgodnienia.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Kontaktować się ze mną można przez ten wątek, PW, maila (naturalbornleniwiec@gmail.com) lub gg (3805928). Do zainteresowanych będę mieć maaasę pytań i będę prosić o podpisanie umowy adopcyjnej. Mimo tych utrudnień - warto! ;D
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] Julka i Flawia szukają domu!

Post autor: Megi_82 »

krwiopij pisze:Dziewczynki przyszły na świat u mnie, więc od pierwszych dni życia brałam je na ręce i starałam się jak najlepiej przeprowadzić proces socjalizacji. Wyszło całkiem nieźle, o czym mogą zaświadczyć nowi opiekunowie rodzeństwa Julki i Flawii, m.in. Megi_82 (która adoptowała Liwię i Tulię; link do ich wątku: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243)
Oj tak, potwierdzam i polecam :D Miałam przyjemność poznać cały miot - świetne dzieciaki, jak tylko podeszliśmy do klatki, oblazły nas wszyściutkie i przynajmniej moim dwóm tak zostało :D Brać, fantastyczne te ogony :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] Julka i Flawia szukają domu!

Post autor: madziastan »

Piękne! Ludzie brać!
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
devlish
Posty: 358
Rejestracja: sob mar 24, 2012 11:55 pm
Numer GG: 5051889
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] Julka i Flawia szukają domu!

Post autor: devlish »

Panny cudne jak marzenie! *_*
Moje kochaski: Noc vel Mała Pała, Gryzelda, Choco i Bazylia

Moje i TŻa: Kawa, Kluska vel Guziczek i Rubi

Za Tęczowym Mostem: Księżniczka Xena i Czikusia

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=36540
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] Julka i Flawia szukają domu!

Post autor: krwiopij »

Nieaktualne! ;D Dziewczyny od piątku mieszkają już w nowym (fantastycznym!) domu. :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”