[Opole/Żory/okolice] 1,5 roczna spokojna szczurka szuka domu

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

[Opole/Żory/okolice] 1,5 roczna spokojna szczurka szuka domu

Post autor: dusiaczek »

były 3 mordy, jedna odeszła miesiąc temu, druga jest ciężko chora... Mała Amelia ma niestety dośc duże szanse pozostać sama :( Nie wiem kiedy, jesteśmy w trakcie leczenia ale prognozy nie są pozytywne... Nie mogę aktualnie brac kolejnych sczurów póki nie załatwię sobie pewnego mieszkania, dlatego poszukuję, nie pilnie, ale na wszelki wypadek, domu dla około 1,5 rocznej szczurzynki bez ogonka (defekt od urodzenia). Mela jest bardzo bezkonfliktowa i spokojna, trochę nieufna, ale nigdy nikogo nie ugryzła, nie ma problemu z wzięciem jej na ręce, ot boi się ludzi od zawsze. W grudniu przeszła operację wycięcia 2 guzów.
Tu zdjęcia Melusi:

http://imageshack.us/photo/my-images/39 ... 14kww.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/85 ... 61ghd.jpg/

Proszę o kontakt w temacie lub na PW. Miasta, do jakich mogę dowieźć maleństwo to Opole oraz Żory i okolice (Rybnik, Jastrzębie, Wodzisław).
Jesli ktoś potrzebuje, mogę oddać jedną miseczkę ceramiczną 0,6, oraz około 1-1,5 kg karmy Tima rattima.
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: [Opole/Żory/okolice] 1,5 roczna spokojna szczurka szuka

Post autor: xxx »

Dusiaczek, szczurka jest wyadoptowana od nas, podpisałaś umowę w której jasno zobowiązałaś się, powiadomić nas o śmierci i zamiarze oddania szczura/szczurów osobom trzecim. O calej sprawie dowiaduję się ze szczurzej grupy na facebooku. Proszę o wyjaśnienia.
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: [Opole/Żory/okolice] 1,5 roczna spokojna szczurka szuka

Post autor: dusiaczek »

xxx, bardzo przepraszam, zupełnie o tym zapomniałam.. już piszę PW
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”