PILNE! 3 szczurzyce szukają domu [Zgorzelec]

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

merymadonna
Posty: 3
Rejestracja: śr cze 26, 2013 11:57 am

PILNE! 3 szczurzyce szukają domu [Zgorzelec]

Post autor: merymadonna »

Mam je pół roku i niestety muszę szukać im nowego domu. Wyjechałam do Niemiec do pracy, a w Zgorzelcu mieszkam z dziadkiem, który nie ma czasu się nimi zajmować. Jeżeli nic nie wymyślę w ciągu 2 tygodni, będę musiała je uśpić. Jestem załamana... Zwierzęta to odpowiedzialność, a ja wzięłam na siebie odpowiedzialność za ich życie i poniosłam klęskę. To są 3 samice, które chcą żyć, a ja nie chcę ich usypiać, ale mogę nie mieć wyjścia. Ma ktoś możliwości i chęci, żeby zapewnić im opiekę?
Mam do nich dużą klatkę z wyposażeniem, którą oddam chętnie za darmo.
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: 3 szczurzyce szukają domu

Post autor: ann. »

Wstaw najlepiej zdjęcia dziewczyn, opisz jak wyglądają, ile mają, jakie mają charaktery - to zwiększy ich szanse na adopcję.
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
Awatar użytkownika
natureminemka
Posty: 229
Rejestracja: czw kwie 26, 2012 11:38 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: 3 szczurzyce szukają domu

Post autor: natureminemka »

To może chociaż DT uda się znaleźć?
ZE MNĄ: LOKI

Za TM: Galder [*] Eowina [*] Ragnarok [*] Zdenka [*] Silenoz [*] Arwena [*] Puritania [*] Gollum [*] Lugburz [*] Simulacra [*] Uruk-hai [*] Ecthelon [*]
W adopcji: Kajtek [*], Brego, Felix [*], Bran [*], Elentari, Galadriela [*], Siwy, Ninja
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: PILNE! 3 szczurzyce szukają domu [Zgorzelec]

Post autor: IHime »

Pisz tutaj, na drugim forum, szukaj domu stałego lub kogoś, kto przyjmie dziewczyny na jakiś czas i zajmie się ich dalszą adopcją. Nie poddawaj się!
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: PILNE! 3 szczurzyce szukają domu [Zgorzelec]

Post autor: Malachit »

Mój brat jeździ co jakiś czas do Zgorzelca, jakby ktoś wziął na DT to mogłabym je spróbować przetransportować do Wrocka, ew. puścić dalej.
Wyszukiwarka nie gryzie
merymadonna
Posty: 3
Rejestracja: śr cze 26, 2013 11:57 am

Re: PILNE! 3 szczurzyce szukają domu [Zgorzelec]

Post autor: merymadonna »

Dla mnie jedyny problem w transporcie to ogromna klatka, ale chętnie bym się przemęczyła, jeżeli wiedziałabym, że ktoś im zapewni opiekę. Mam problemy z zamieszczeniem zdjęcia. 2 są czarne, a jedna biała z brązowym kapturem. lubią być puszczane po pokoju luzem, niestety od 4 miesięcy praktycznie ich światem jest klatka... to smutne. Kupiłam je w sklepie zoologicznym, w którym były trzymane na pokarm dla węża. Wtedy studiowałam w Opolu. Byłam pewna że tam zostanę razem ze szczurami, jednak moje życie potoczyło się tak, a nie inaczej i musiałam wyjechać. Szczurami przez miesiąc opiekowała się współlokatorka, ale dłużej nie mogła.
Awatar użytkownika
ritczis
Posty: 18
Rejestracja: pt maja 24, 2013 8:55 pm

Re: PILNE! 3 szczurzyce szukają domu [Zgorzelec]

Post autor: ritczis »

może napisz o nich coś więcej... jakie mają charaktery, jak się zachowują na rękach lub czy miały kontakt z innymi ogonkami itd. to bardzo ważne info dla nowych właścicieli.
merymadonna
Posty: 3
Rejestracja: śr cze 26, 2013 11:57 am

Re: PILNE! 3 szczurzyce szukają domu [Zgorzelec]

Post autor: merymadonna »

Są bardzo przywiązane do siebie, do towarzystwa innych szczurów, bardziej, niż do człowieka. Na rękach nie wysiedzą spokojnie, są ciekawskie, lubią ganiać się, gdy puści się je luzem. Jeżeli ktoś wyrazić by zainteresowanie tymi szczurami, to zdjęcia mogłabym podesłać na maila, ale póki co, taka osoba chyba się tu nie znalazła :(
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: PILNE! 3 szczurzyce szukają domu [Zgorzelec]

Post autor: krwiopij »

Bo fotki to podstawa! Koniecznie wklej je w temacie. :) I zrób też ogłoszenie na Alloszczurze. Im więcej się na wątku dzieje, tym lepiej, więc podsyłaj nowe fotki, napisz możliwie dużo o dziewczynach. Czasem znalezienie dorosłym szczurkom zajmuje trochę czasu, ale trzeba próbować.
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
Darka33
Posty: 47
Rejestracja: wt gru 11, 2012 2:29 am
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: PILNE! 3 szczurzyce szukają domu [Zgorzelec]

Post autor: Darka33 »

Kurcze, wzięłabym Miśki na tymczas, ale jutro jadę do Warszawy na 3 tyg na szkolenie... Trzymam kciuki!
Moje dziewczyny :
Zuzka kapturka czarno-biała standard
--------------------------------------------------------
Za TM Klusia, Żelka, Kiki, Paskuda :*
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”