2 kochane czarnuszki i albinosek [Śląsk/Poznań]

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

2 kochane czarnuszki i albinosek [Śląsk/Poznań]

Post autor: zuzka-buzka »

Nigdy nie mów nigdy...
Piszę tego posta z wielkim bólem. Nigdy nie przypuszczałam, że do tego dojdzie. Niestety stało się inaczej. Z przyczyn losowych muszę oddać moje stadko. Wierzcie mi, że próbowałam robić wszystko, by zostały u mnie. Sprawa jest dość pilna, muszę je oddać najpóźniej w sierpniu. Nie chcę, żeby wałęsały się po domach tymczasowych... Dam je tylko do dobrego i kochającego domku, bo na to zasługują. Są cudownymi pro-szczurami i nie mogłam sobie wymarzyć lepszych. :'(
Czarnuszki do bracia, urodzili się pod koniec sierpnia/na początku września 2012 roku. Są do siebie bardzo podobni. Różnią się jedynie końcówkami ogona i drobnymi różnicami plam na brzuszkach.
Sykes - ma tylko białą kropkę na końcówce ogonka. Jest najukochańszym szczurkiem jakiego miałam. Uwielbia pieszczoty. Jest troszkę odważniejszy od swojego brata. (Uwaga, zdjęcia są trochę stare, chłopcy urośli, ale poza tym ich wygląd się nie zmienił)
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ ... 3528_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 7583_n.jpg
Danny - także uwielbia pieszczoty, ale zawsze jest w tyle za swoim bratem.
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 2357_n.jpg (razem z Ronem)
Ron - kiedyś był biszkoptowym husky, ale teraz wyjaśniał i wygląda na albinoska. Jest trochę bardziej strachliwy od braci. Upatruje sobie jednego, swojego człowieka i to z nim woli spędzać czas niż z innymi szczurami. Przez tyle czasu w ogóle się z nimi u mnie nie zżył. Urodził się jakoś w połowie września zeszłego roku. Został odratowany ze złych warunków. Niestety nie urósł zbyt duży - był bardzo krótko karmiony przez matkę.
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 6128_n.jpg (Ron po lewej, Danny w środku)
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ ... 0447_n.jpg (razem z Dannym)
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 2930_n.jpg
Danny i Sykes do oddania tylko i wyłącznie razem. Ron najlepiej do młodych szczurków, bo innych ogoniastych to on się boi, więc może lepiej jak będzie z jakimiś maluchami.
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 9992_n.jpg
Chciałabym dostawać raz na jakiś czas od właściciela informację i zdjęcia moich synków..
Mogę dowieźć je do Poznania. Do odebrania są na terenie Śląska.
Z góry dziękuję wszystkim za wyrozumiałość i pomoc.
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Meefistofeles
Posty: 6
Rejestracja: śr lip 03, 2013 11:21 am
Numer GG: 18047503
Lokalizacja: Śląsk

Re: 2 kochane czarnuszki i albinosek [Śląsk/Poznań]

Post autor: Meefistofeles »

Witam serdecznie!
Chciałabym zapytać gdzie dokładnie na śląsku znajdują się szczuraski, ponieważ jestem zainteresowana. Także interesuje mnie czy szczury można by np oddać z klatką.
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: 2 kochane czarnuszki i albinosek [Śląsk/Poznań]

Post autor: zuzka-buzka »

Obowiązkowa będzie wizyta przedadopcyjna i podpisnie umowy przez obie strony. Szczury są aktualnie w Piekarach Śląskich.
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: 2 kochane czarnuszki i albinosek [Śląsk/Poznań]

Post autor: zuzka-buzka »

Hop? ;c
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: 2 kochane czarnuszki i albinosek [Śląsk/Poznań]

Post autor: zuzka-buzka »

Hop, hop...
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: 2 kochane czarnuszki i albinosek [Śląsk/Poznań]

Post autor: zuzka-buzka »

Naprawdę nikt? To bardzo pilne, nie mam z kim ich zostawić. Nie mogę oddać ich do sklepu.
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 2 kochane czarnuszki i albinosek [Śląsk/Poznań]

Post autor: xiao-he »

Ja z Krakowa jestem, moge je na DT wzięć,a le to dopiero w 2 połowie sierpnia...
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 2 kochane czarnuszki i albinosek [Śląsk/Poznań]

Post autor: xiao-he »

Strasznie mi przykro że musisz je oddawać... :-\
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Boska.Schi
Posty: 3
Rejestracja: śr lip 31, 2013 9:25 am

Re: 2 kochane czarnuszki i albinosek [Śląsk/Poznań]

Post autor: Boska.Schi »

jak uda się załatwić transport do trójmiasto to biorę na DS
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: 2 kochane czarnuszki i albinosek [Śląsk/Poznań]

Post autor: limomanka »

Czy szczurki są jeszcze do adopcji? Wstawiać na fb (tu informacje?
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: 2 kochane czarnuszki i albinosek [Śląsk/Poznań]

Post autor: zuzka-buzka »

Uwaga, dzięki tak słabemu odzewowi i potrzebie szybkiej zmiany opiekuna, udało mi się wymusić na nowej rodzinie i szczurki zostają ze mną. ;D Jestem strasznie szczęśliwa. Do zamknięcia.
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”