[POZNAŃ] 13 myszek szka DT/DS

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Astry
Posty: 529
Rejestracja: śr lut 24, 2010 7:52 am
Lokalizacja: Poznań

[POZNAŃ] 13 myszek szka DT/DS

Post autor: Astry »

13 myszek ze zlikwidowanego sklepu zoologicznego szuka DT/DS. W obecnym DT mogą pozostać jeszcze przez kilka dni. W przypadku wzięcia ogonka do DT zapewniamy karmę, możemy również pożyczyć klatkę, akwarium itd. W chwili obecnej zdjęć nie mam, ale będą :)

Wszystkie myszki to samce, 4 dorosłe i 9 młodych, wszystkie młode są łaciate.

Proszę osoby zainteresowane adopcją o kontakt z osobą, u której aktualnie przebywają ogonki: vikq.as@gmail.com
Ze mną: już żaden szczurek... :(
Oraz piesek Czika, tymczas Antoś, tymczas kotek Oczko :)
Za TM [*]: Schizia, Tequila, Ciapek, Nina, Sepsa, Kokaina, Heroina, Emi, Sonic, Juna, Filiżanka, Jacky
I dwa skoki Kleopatra i Nefretete [*]
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] 13 myszek szka DT/DS

Post autor: Maszka »

Astry pisze:13 myszek ze zlikwidowanego sklepu zoologicznego szuka DT/DS. W obecnym DT mogą pozostać jeszcze przez kilka dni.
Co stanie się z myszkami jeśli nie uda im się znaleźć w ciągu tych kilku dni chociażby domów tymczasowych?
Awatar użytkownika
Astry
Posty: 529
Rejestracja: śr lut 24, 2010 7:52 am
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] 13 myszek szka DT/DS

Post autor: Astry »

Nie ma innej opcji, muszą znaleźć. Ewentualnie przekupię mamę i je przetrzyma, jak będę się nimi zajmować, ale to też dość awaryjne wyjście. Na pewno nie wrócą do żadnego sklepu, nie pozwolę na to :)
Ze mną: już żaden szczurek... :(
Oraz piesek Czika, tymczas Antoś, tymczas kotek Oczko :)
Za TM [*]: Schizia, Tequila, Ciapek, Nina, Sepsa, Kokaina, Heroina, Emi, Sonic, Juna, Filiżanka, Jacky
I dwa skoki Kleopatra i Nefretete [*]
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: [POZNAŃ] 13 myszek szka DT/DS

Post autor: klimejszyn »

ja zdążyłam zaoferować DT dla tych myszek, bo wcześniej byłą bezpośrednia rozmowa, że jak nie znajdą DT to wrócą do sklepu.

jeśli jesteś na miejscu i mogłabyś Ty je wziąć, byłoby super - ja jadę w tym momencie na 6 klatek w jednym pokoju, więc wolałabym, żeby to moje DT było ostateczną ostatecznością ;)

i przede wszystkim - załóżcie im wątek ze zdjęciami na mysim forum, bo proszę o to od dłuższego czasu i wątku jak nie było, tak nie ma, a jestem pewna, że tam myszy szybko znajdą domki, a na pewno ich część.
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”