Oddam trzech wesołych facetów wraz z klatką w dobre ręce.

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Dave_1990
Posty: 6
Rejestracja: ndz sty 19, 2014 1:40 pm

Oddam trzech wesołych facetów wraz z klatką w dobre ręce.

Post autor: Dave_1990 »

Hej, mam trzech facetów- kapturek, husky i mieszaniec dumbo, wszyscy są zdrowi wychowani i kochani. Ogony są w wieku 6 mcy, 8 mcy i rok. :) Wychowywaliśmy je razem z dziewczyną, poświęciliśmy im mnóstwo czasu i uwagi. Maluchy mają dobrze wyposażoną klatkę i dostają do jedzenia karmę sprowadzaną z Niemiec. Krótko mówiąc, trzy świetne okazy zdrowia... Szczurami opiekujemy się już kilka lat, nie są to nasze pierwsze pupile... :) Niestety musieliśmy podjąć decyzję o oddaniu szczurków do adopcji gdyż zaczęliśmy pracę, a ogony wymagają dużo uwagi i poświęcenia. Często wyjeżdżamy, nie ma nas całymi dniami w domu, dlatego uważamy że nasze szczurki zasługują na coś lepszego niż taka sytuacja.
W związku z tym chciałbym prosić chętną doświadczoną osobę, która straciła stadko, albo jest w stanie przygarnąć naszych pupili do swojego stadka i zapewnić im wszystko czego szczur potrzebuje do szczęścia.

Szczurki oddam wraz z klatką i całym wyposażeniem jakie mam, poniżej załączam zdjęcia.
Proszę o odpowiedź na maila: dawid.rajwa@o2.pl
Ten kremowy to Twix- lider paczki, czarno-biały kaptur to Lucek- najlepszy szczur jakiego miałem, a husky- to nasz Erwinek:
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x60 ... 3/r3f0.jpg
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x60 ... 9/0uwq.jpg
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x60 ... 9/ff4l.jpg
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x60 ... 3/3dww.jpg
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x60 ... 7/8aiw.jpg
patchouli
Posty: 5
Rejestracja: ndz sty 12, 2014 4:07 am

Re: Oddam trzech wesołych facetów wraz z klatką w dobre ręce

Post autor: patchouli »

Myślę, że informacja dotycząca waszego miejsca zamieszkania się przyda. :)

I czy jest możliwość transportu? To też ważna sprawa.
Dave_1990
Posty: 6
Rejestracja: ndz sty 19, 2014 1:40 pm

Re: Oddam trzech wesołych facetów wraz z klatką w dobre ręce

Post autor: Dave_1990 »

Rzeczywiście, pominąłem najważniejsze... Jestem z Mikołowa, niedaleko Katowic. W rejonie śląska z transportem nie będzie problemu, jestem w stanie dostarczyć szczurki...
Dave_1990
Posty: 6
Rejestracja: ndz sty 19, 2014 1:40 pm

Re: Oddam trzech wesołych facetów wraz z klatką w dobre ręce

Post autor: Dave_1990 »

nadal aktualne :) szukamy najlepszego domku dla naszych ogonków
S.
Posty: 706
Rejestracja: śr wrz 19, 2007 9:19 pm

Re: Oddam trzech wesołych facetów wraz z klatką w dobre ręce

Post autor: S. »

opisz, proszę charaktery chłopaków.
Dave_1990
Posty: 6
Rejestracja: ndz sty 19, 2014 1:40 pm

Re: Oddam trzech wesołych facetów wraz z klatką w dobre ręce

Post autor: Dave_1990 »

Czarno-biały kapturek, nasz najstarszy to kochany ciapek. Jest spokojny, przytulaśny, i bardzo towarzyski. Jest bardzo spokojnym i bezproblemowym ogonkiem. Na wybiegu najbardziej zainteresowany człowiekiem.

Husky jest dominatorem w klatce, nie da sobie "w kaszę dmuchać" :P, jest kochany i bezproblemowy, bardzo lubi ludzi choć nie przepada by brać go na ręce z zaskoczenia. Woli sam wejść człowiekowi nawet na głowę, jest bardzo zwinny i najbardziej ciekawski i żywy z trójeczki.

Kremowy dumbo jest trochę zaczepliwy. Lubi denerwować naszego kapturka, huskiego już nawet nie próbuje bo i tak wie, że nie ma szans :D. Jest Towarzyski i ciekawski choć bardzo ostrożny. Zdarzyło mu się skubnąć obcego człowieka kiedy włożył rękę do klatki więc będzie wymagał pewnie troszkę więcej uwagi ze strony nowego właściciela by mógł się przyzwyczaić.

Wszystkie są przekochane !!! Naszą największą miłością jest kapturek - LUCEK i najchętniej zostawilibyśmy go bo ciężko nam się będzie z nim rozstać jednak boję się, że byłoby mu smutno samemu bo zawsze był w grupce ogonków.
Raven
Posty: 2
Rejestracja: ndz mar 11, 2007 1:57 am
Numer GG: 8295556
Lokalizacja: Tychy

Re: Oddam trzech wesołych facetów wraz z klatką w dobre ręce

Post autor: Raven »

Witam. Jestem zainteresowany przygarnięciem szczurków. Napisałem do pana maila. Pozdrawiam:)
Dave_1990
Posty: 6
Rejestracja: ndz sty 19, 2014 1:40 pm

Re: Oddam trzech wesołych facetów wraz z klatką w dobre ręce

Post autor: Dave_1990 »

Mamy już potencjalnego chętnego, jeśli nie zmini zdania to ogonki znalazły swój nowy domek :).
Dave_1990
Posty: 6
Rejestracja: ndz sty 19, 2014 1:40 pm

Re: Oddam trzech wesołych facetów wraz z klatką w dobre ręce

Post autor: Dave_1990 »

Ogonki już w nowym domku :)
Raven
Posty: 2
Rejestracja: ndz mar 11, 2007 1:57 am
Numer GG: 8295556
Lokalizacja: Tychy

Re: Oddam trzech wesołych facetów wraz z klatką w dobre ręce

Post autor: Raven »

Wysłano: Śr sty 29, 2014 11:48 am
przez Dave_1990

nadal jesteś zainteresowany ogonkami?? Chłopak, który je chcial chyba nie jest zbyt dojżały ( 18 lat ) i chyba nie wie czego chce :P


z kolejnego maila:

Moglibyśmy podwieźć ci je do Tychów, mamy blisko. Czy pasowałoby ci ewentualnie w ten weekend ?? Potem w każdy weekend mam szkole a w tygodnziu pracuję do późna.

Zgodziłem się na odebranie wtedy szczurków. W weekend nie odpowiadaliście na wiadomości więc napisałem smsa i otrzymałem odpowiedź:

"Dam znać w poniedziałek, jestem bardzo zajęta w ten weekend"

po czym piszecie na forum że szczurki już w nowym domku. Wtf? Nie ma co za przeproszeniem świetne zawracanie dupy. W ogóle były jakieś ogony czy to jakiś dzieciak sobie jaja z ludzi robi?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”