Przechowalnia szczurków

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Oksymoron
Posty: 247
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 3:19 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Przechowalnia szczurków

Post autor: Oksymoron »

GDAŃSK
Oksymoron
max 2
samce
przez cały rok do odwołania (bez święta zmarłych w tym roku)
Zapewniam: codzienną zabawę poza klatką pod moim nadzorem, pokarm i smakołyki, towarzystwo drugiego szczura
Inne uwagi: nie przyjmuję chorych ani agresywnych szczurów, nie zapewniam transportu
Awatar użytkownika
Oksymoron
Posty: 247
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 3:19 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Oksymoron »

Chciałam anulować ogłoszenie z możliwością przechowania szczurków, a także:

Poszukuję osoby z Gdańska i okolic, która może zaopiekować się 3 SAMCAMI na wakacje (od około 15 lipca do 1 sierpnia). Wyjeżdżamy do Lublina i nie będzie miał kto się nimi opiekować. Mogę wypożyczyć swoją klatkę. Z góry dzięki za zainteresowanie :)
Awatar użytkownika
Kiszony
Posty: 136
Rejestracja: czw sty 14, 2010 10:24 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Kiszony »

Moi Drodzy!
Zbliżają się wakacje i wyjeżdżam. Poszukuje dobrej duszyczki z Lublina ew. okolic, która zajęłaby się moimi 4 chłopami podczas mojej nieobecności tj. 4-21 lipca. Wiem długo, jak dla mnie za długo ale niestety nie mogę zostawić ich w domu. Oczywiście idą z całą wyprawką klatka, żarcie itp. Ogólnie chłopcy są grzeczni ale maluchy w chodzą w taki wiek, gdzie już zaczynają podskakiwać starszym. Bardzo prosiłabym już o deklaracje, jak nie znajdę chętnej osoby to będę musiała zrezygnować z wyjazdu ale mam nadzieję, że mi pomożecie.
Kontakt gg: 4184845
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
susurrement
Posty: 1957
Rejestracja: sob wrz 15, 2007 5:08 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: susurrement »

limba pisze:PRZECHOWAM:
Mazowieckie:
]Warszawa
susurrement
ilość: do uzgodnienia.
płeć: raczej bez znaczenia.
kiedy: po wcześniejszym uzgodnieniu; jeśli tylko będę miała w danym okresie taką możliwość.
zapewniam: wszystko czego ogonki będą potrzebowały.
uwagi: ogonki nie mogą być zakaźnie chore ani uciekać z klatki. w tym samym pokoju co szczurki mieszka mój pies, także nie chcę ryzykować bezpieczeństwa ogonków (gdy są w klatce lub na wybiegu pod moim okiem, nic im nie grozi ze strony psa). poza tym mam niewysterylizowane samiczki, których nie zamierzam kryć. wolałabym, żeby nie były agresywne, gdyż utrudnia mi to odpowiednią opiekę. poradzę sobie natomiast z płochliwym szczurkiem.
podejmę się również opieki nad chorym ogonkiem, któremu trzeba podawać leki, robić zastrzyki, etc. o ile nie jest to choroba zakaźna!
dysponuję klatkami na niewielkie ilości ogonków, także w razie czego mogę im zapewnić klatkę.
prosiłabym o edycję w tym miejscu:
susurrement - nieaktualne do odwołania.


i można by od razu tu poprawić: ]Warszawa :P
ze mną 1+3 szczurze łobuziaki, 3 króliki, jeż, chomik i dwa piesy
za TM 47 kochanych aniołków i 2 króliki [*]
Awatar użytkownika
Kiszony
Posty: 136
Rejestracja: czw sty 14, 2010 10:24 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Kiszony »

Czy na prawdę nikt by nie mógł wziąć moich chłopaków?
Awatar użytkownika
Lily
Posty: 27
Rejestracja: wt mar 25, 2008 6:47 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Lily »

Poszukuję domu tymczasowego (4-25.07) w Trójmieście dla moich dwóch panienek w wieku 5 i 3 miesięcy. Wyjeżdżam, a jeśli chodzi o opiekę nad szczurami przez dłużej niż tydzień to na rodziców nie mogę liczyć... :-\
Bardzo proszę o pomoc
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”