Przechowalnia szczurków

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
ania2832
Posty: 731
Rejestracja: wt sty 04, 2011 8:17 pm

Przechowalnia szczurków

Post autor: ania2832 »

Poszukuje kogoś kto ewentualnie byłby gotów przetrzymać mi i odebrać (jeśli sie znajdzie jakiś transport) małego samczyka. Na chwile obecną szukam kogoś kto załatwi transport na Trasie Łódź-Wrocław, potem by go ktoś odebrał i na kilka dni przetrzymał, do czasu az nie znajdę transportu Wrocław- Świdnica/Świebodzice. Jakoś w tym tygodniu, góra w następnym, ale to z osobami chętnymi się jeszcze dogadam na priv... Chętni TYLKO z Wrocławia !


Ps. Przetrzymanie będzie możliwe tylko wtedy kiedy znajde jakiś transport...
, Cyna, Soda Nafta [*]
mandas
Posty: 36
Rejestracja: czw gru 02, 2010 9:56 pm

Re: Przechowalnia szczurków PILNE!!!

Post autor: mandas »

PILNIE poszukuję osoby z POZNANIA chętnej i mogącej zająć się dwiema moimi dziewczynami na czas mojego tygodniowego wyjazdu w terminie 22- 28 luty, sprawa jest pilna, bo zostalo mi malo czasu, dysponuje samochodem, wiec szczurki bezposrednio do domu zdecydowanej osoby przywioze z transporterem, klatka , jedzeniem, siankiem itp. najlepiej gdyby ktos byl chetny do zaopiekowania sie "charytatywnie" moimi szczurasami, gdzyz nie jestem raczej wstanie zaplacic za opieke nad nimi, albo raczej niewiele, prosze wszystkich z poznania o pomoc, bede bardzo wdzieczna, piszcie na maila mandas@wp.pl wtedy ustalimy szczegoly i mam nadzieje,ze szczurki na tydzien trafia w bardzo dobre rece
sa to dwie dziewczyny dumbo, jedna szara- starsza- troche ponad 3 miesieczna, druga czarna z bialym brzuszkiem- mloda 4 tygodnie, sa przeslodkiem, czasem sie pokloca, ale naogol spia razem przytulone :)
mandas
Posty: 36
Rejestracja: czw gru 02, 2010 9:56 pm

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: mandas »

http://tinypic.com/view.php?pic=2v9olr7&s=7
a to zdjecia moich dziewczyn, prosze o pomoc!
Awatar użytkownika
gruszka1990
Posty: 355
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 6:38 pm
Lokalizacja: Poznań / Białystok

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: gruszka1990 »

Napisałam do Ciebie maila :)
Obrazek

Obecnie przy mnie trzy dzielne siostrzyczki: Wiki, Gruba, i Lejla <3 oraz kot o imieniu Kot =)
Za TM: Maciuś, Wojtuś i Grysia[']
metiss
Posty: 418
Rejestracja: sob gru 18, 2010 8:45 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: metiss »

Gruszko, czy to jeszcze aktualne?
mandas
Posty: 36
Rejestracja: czw gru 02, 2010 9:56 pm

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: mandas »

moje szczurcie trafia od poniedzialku w dobre rece (czyt, metiss) takze, dziekuje innym za zainteresowanie i oferowana pomoc, ale juz dluzej nie szukam :)
Awatar użytkownika
klauduska
Posty: 2919
Rejestracja: wt gru 14, 2010 9:01 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: klauduska »

moja mała szczurka ma jechać do gdańska. znalazłam transport, ale jest o 14.30 [na al. szucha trzeba podjechać] a ja siedzę cały dzień na uczelni. czy mógłby ktoś przechować szczurkę od nd i dać ją na transport?? osoba, która wioząca będzie miała swój transporter
BARDZO PROSZĘ!
Awatar użytkownika
Licho
Posty: 652
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:07 pm

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Licho »

ania2832 pisze:Poszukuje kogoś kto ewentualnie byłby gotów przetrzymać mi i odebrać (jeśli sie znajdzie jakiś transport) małego samczyka. Na chwile obecną szukam kogoś kto załatwi transport na Trasie Łódź-Wrocław, potem by go ktoś odebrał i na kilka dni przetrzymał, do czasu az nie znajdę transportu Wrocław- Świdnica/Świebodzice. Jakoś w tym tygodniu, góra w następnym, ale to z osobami chętnymi się jeszcze dogadam na priv... Chętni TYLKO z Wrocławia !


Ps. Przetrzymanie będzie możliwe tylko wtedy kiedy znajde jakiś transport...
Jarzyna z SPSu jeździ na trasie Wro=> Świdnica możesz ja poprosić o pomoc
Obrazek
Adara
Posty: 18
Rejestracja: sob sty 17, 2009 11:14 pm
Lokalizacja: Opole

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Adara »

Szukam kogoś, kto mógłby w ten piątek odebrać mi w Katowicach szczurzycę oraz przetrzymać jeden dzień do sobotniego popołudnia.
Awatar użytkownika
Loryel
Posty: 125
Rejestracja: czw lip 16, 2009 5:04 am
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Przechowalnia szczurków Bardzo pilne!

Post autor: Loryel »

Poszukuję kogoś z Olsztyna kto mógłby przyjąć na DT 4 samców z klatką na jakieś 2 tygodnie do momentu ich wyadoptowania mam niekończący się atak astmy. Błagam o pomoc jak najszybciej!
Awatar użytkownika
Loryel
Posty: 125
Rejestracja: czw lip 16, 2009 5:04 am
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Loryel »

Nieaktualne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”