Przechowalnia szczurków

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Stanislav
Posty: 1
Rejestracja: czw gru 13, 2012 2:37 am

Przechowalnia szczurków

Post autor: Stanislav »

szukam domku dla mojego szczura, najlepiej w Rzeszowie, na okres świąteczny 21.12-03.01. nie chcę męczyć Mariusza podróżą, poza tym moja mama się go brzydzi ;) zapewniam klatkę, karmę i ściółkę, mogę również zapłacić.
Awatar użytkownika
Klaudiaaa
Posty: 424
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 6:25 pm
Numer GG: 42964707
Lokalizacja: Barlinek

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Klaudiaaa »

Szukam
Dla jednego samczyka na jedną noc w Szczecinie z 21 na 22 być może jeśli gładko pójdzie to jeszcze 21 do mnie trafi .
Obrazek
Za Tm:
Bera(*) Siwa(*) Całusek(*) Zawsze zostaniesz w mym serduszku Nana (*) Milek (*)

Nasz wątek : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38292
https://www.facebook.com/mini.zoo.92?ref=tn_tnmn
ammy88
Posty: 396
Rejestracja: pn lis 29, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Warszawa / ZST

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: ammy88 »

Może ktoś z Warszawiaków zostaje na Święta i przygarnąłby klatkę z 4 chłopaków...? Tuż po świętach szykuje mi się nalot rodzinny a wolę żeby nadal nie wiedzieli o tym co hoduję (bo babcia pewnie by mi zeszła na zawał)...
moje małe faceciki: Rico&Mieciu&Toffie&Heniutek
W szczurzym niebie Rayo&Alvaro&Koksik-Gacuś&Felix
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=29187
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Angua »

Szukam przechowalni w POZNANIU w okresie 29.03-02.04.2013 (Wielkanoc) dla dwóch samców ok. 7 mies.
Zapewniam:
- klatkę
- ściółkę
- karmę
- ewentualnie mozemy sie dogadać finansowo.
Mogę się zrewanżować opieką (preferoewane również samczyki) w innym terminie, np. w okresie weekendu majowego br. bo nigdzie wtedy nie wyjeżdżam.
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
nairda
Posty: 209
Rejestracja: pn paź 29, 2007 4:43 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: nairda »

Przechowam ogonki w liczbie do 4 sztuk, płeć obojetna, choć preferuję chłopców.
Miasto: Kraków.
Okres czasu: chętnie na dłuzsze DT, do końca czerwca 2013, za wyjatkiem krótszego DT w Wielkanoc i weekend majowy (Na 2-3 dni czasem zostawiałam moje ogony same, jeśli nie były chore, więc tak tez by było tym razem).
Mam pustą klatkę i akcesoria, żadnych innych zwierzaków w domu.
Brakuje mi szczurasów, ale perspektywa wyjazdu w lipcu nie pozwala na zaszczurzenie :(
Awatar użytkownika
altaj89
Posty: 296
Rejestracja: ndz gru 05, 2010 1:53 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: altaj89 »

WARSZAWA - POSZUKUJĘ DOMKU - dla 2 młodych samiczek na majówkę - od 30.04 do 5.05. Szczurzynki są młode, zdrowe, bezproblemowe. zapewniam klatkę, karmę i ściółkę, mogę również zapłacić. Bardzo proszę o pomoc :(
ze mną: Fifka, Stokrotka, Jagoda, Szarusia
za TM: Dżuma, Trufla, Krówka, Kleo, Cyrylka
Obrazek
Awatar użytkownika
katkanna
Posty: 554
Rejestracja: pt lis 23, 2012 12:51 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: katkanna »

Potrzebny DT dla jednego starszego samczyka z klatką na terenie Wawy między 26.04 a 6.05., potem idzie do DS.
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Angua »

POZNAŃ Zaopiekuję się szczurkami w okresie weekendu majowego. Preferowana płeć - samczyki (samiczki mogą być, ale z zastrzeżeniem, że będą wypuszczane tylko na krótsze wybiegi, gdyż mam samczyki i trudno mi będzie znaleźć drugie tyle wolnego czasu dla drugiego stada). Szczurki najlepiej z własną klatką (mam wolną tylko mała chomiczówkę), sucha karma, ściołka, ode mnie mogą liczyć na świeżą zieleninkę, warzywka i dodatki wg uzgodnień z właścicielem, wybieg w dużym mieszkaniu, mizianie i (o ile to bedzie mozliwe) towarzystwo dwóch chłopaków.
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
nienazwana
Posty: 1434
Rejestracja: pn mar 18, 2013 10:48 am
Lokalizacja: Grójec

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: nienazwana »

Grójec i okolice (mazowieckie). Potrzebuję opieki dla moich 2 szczurzynek Zosi i Helenki (wiek 4 m-ce) na okres od 17 czerwca do 23 czerwca. Małe są nieagresywne, ciekawskie, troszkę jeszcze dzikusy (krótko są u mnie ;D ), takie żywe sreberka.
W rewanżu podejmę się opieki nad małym stadkiem (max 3 ogonki, preferowane dziewczyny lub wykastrowani chłopcy), na czas 1-2 tygodni w okresie lipca, sierpnia, września (z wyłączeniem czasu 27 sierpień do 12 wrzesień) lub innych miesięcy pozawakacyjnych (po uzgodnieniu). Szczuraki oddaję pod opiekę i przyjmę z klatką, ewentualną ściółką na wymianę, używaną suchą karmą. Ze swojej strony zapewnię świeże warzywka, owoce i smakołyczki (po ustaleniach dietetycznych z właścicielem), dobrą opiekę, wypuszczanie na spacerki i mizianie (jeśli lubią bo moje szkrabki jeszcze nie wiedzą że lubią ;) ). Proszę o kontakt na PW w możliwie szybkim terminie.
Awatar użytkownika
katkanna
Posty: 554
Rejestracja: pt lis 23, 2012 12:51 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: katkanna »

katkanna pisze:Potrzebny DT dla jednego starszego samczyka z klatką na terenie Wawy między 26.04 a 6.05., potem idzie do DS.
DT już znaleziony.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: unipaks »

Łodzianie, kto pomoże? Potrzeba przechować od wtorku 30.04 lub od środy 01.05 do niedzieli 5 maja jednego samotnego dorosłego samczyka. Sytuacja awaryjna, właścicielka 1maja wybywa, przyszła opiekunka może po niego przyjechać dopiero w niedzielę 5-go.
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: madziastan »

Ja mogę przetrzymać przez ten tydzień :) No i właścicielka musi wziąć ze sobą jakieś żarcie dla tego samczyka :)
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
natureminemka
Posty: 229
Rejestracja: czw kwie 26, 2012 11:38 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: natureminemka »

Ktoś z Wrocławia mógłby od 4 maja wieczorem do 6-7 prawdopodobnie, (jeszcze dam znać) przechować jedną samiczkę?
ZE MNĄ: LOKI

Za TM: Galder [*] Eowina [*] Ragnarok [*] Zdenka [*] Silenoz [*] Arwena [*] Puritania [*] Gollum [*] Lugburz [*] Simulacra [*] Uruk-hai [*] Ecthelon [*]
W adopcji: Kajtek [*], Brego, Felix [*], Bran [*], Elentari, Galadriela [*], Siwy, Ninja
Awatar użytkownika
Akemi
Posty: 209
Rejestracja: pn cze 12, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Akemi »

Ja mogę, ale tylko na kilka dni.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”