Przechowalnia szczurków

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Przechowalnia szczurków

Post autor: saszenka »

unipaks pisze:Łodzianie, kto pomoże? Potrzeba przechować od wtorku 30.04 lub od środy 01.05 do niedzieli 5 maja jednego samotnego dorosłego samczyka. Sytuacja awaryjna, właścicielka 1maja wybywa, przyszła opiekunka może po niego przyjechać dopiero w niedzielę 5-go.
ooo, Krochmal :D
Dopiero znalazłam ten wątek. Jak już Krochmal wyjedzie, to będę dysponować wolną klatką, więc w razie gdyby, służę pomocą na terenie Łodzi. Praktycznie się nie ruszam, w wakacje mogę się przemieszczać, więc proszę o ewentualne wcześniejsze uzgodnienie :)
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: unipaks »

A ja chcę podziękować za pomoc także tutaj :) I podziękować za taki duży oddźwięk wśród Łodzian i ofertę pomocy z ich strony - dziękowałam bowiem tylko przez PW.
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: madziastan »

Ja też dysponuję klatką tymczasową i chętnie przetrzymam w razie czego :) Nie dziękuj mi unipaks :)
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: saszenka »

Jesteśmy wielką zębatą rodziną - to przecież oczywiste, że sobie pomagamy :D
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Awatar użytkownika
Guśka210
Posty: 144
Rejestracja: śr gru 16, 2009 7:21 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Guśka210 »

Szukam przechowalni dla moich czterech samiczek na ok dwa tygodnie w lipcu. Będzie to prawdopodobnie 12.07.-28.07. Zapewniam klatkę, żwirek, jedzenie. Jestem z Warszawy. Nie wiem jakie są jeszcze ważne informacje. Osobie, która jest chętna mi pomóc odpowiem na każde pytanie ;)
Za TM: Kropka, Zuza, Lena, Dusia, Kremisia, Moka, Śmietana, Pusia, Dziunia, Diva
Awatar użytkownika
iwciunia11
Posty: 310
Rejestracja: czw sty 26, 2012 4:04 pm

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: iwciunia11 »

Zielonogorzanie, potrzebuje pomocy !
Kto z Was moglby przygarnac moje szczurki na okres od 29 czerwca do 3 sierpnia? Jest ich trojka - Latek (1 rok i 9 miesiecy), Pusia (1 rok i 6 miesiecy) i Mycha (11 miesiecy). Sa lagodne, czasem troche strachliwe i nie gryza. Zapewniam klatke, wyzywienie i zwirek. Chetne osoby prosze o wiadomosc prywatna, a takze telefon - 609604018

Z gory dziekuje !
Ze mna - Pusia, Mycha i Latunio ;3
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Angua »

Szukam przechowalni: dla dwóch dorosłych samczyków:

18.07 do ok. 07.08 - POZNAŃ
Zapewniam karmę, ściółkę, klatkę, po uzgodnieniu drobną gratyfikację finansową za poświęcony ogonkom czas
Byłaby to opcja idealna, gdyż oszczędziłaby ogonkom dłuższej podróży po Polsce z co najmniej dwuktrota zmianą miejsca pobytu.

Ewentualnie:
18.07 do 26.07 - LUBLIN, warunki jw.

W rewanżu przechowam ogony w POZNANIU:
- czerwiec
- 1-18 lipca
-12 - 23 sierpnia

Ogony muszą być dostarczone z klatką (mam tylko mała chomiczówkę), suchą karmą i ściółką. Zapewniam warzywka i inne świeże dodatki wg wskazań właściciela, wybieg na dużej przestrzeni, towarzystwo własnych ogonów dla gości płci meskiej. Mam też możliwość oddzielenia samiczek w osobnym pomieszczeniu, jednak nie będę mogła poświęcać tyle samo czasu dwóm stadom, więc samiczki miałby pewnie trochę krótsze wybiegi.
Proszę pisać na priv lub mail: angua[małpa] na o2 pl
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Awatar użytkownika
Klaudiaaa
Posty: 424
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 6:25 pm
Numer GG: 42964707
Lokalizacja: Barlinek

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Klaudiaaa »

Szczecin - szukam osoby która przechowa 3 świnki różnej płci na jeden dzień w środę . HELP !!!
Obrazek
Za Tm:
Bera(*) Siwa(*) Całusek(*) Zawsze zostaniesz w mym serduszku Nana (*) Milek (*)

Nasz wątek : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38292
https://www.facebook.com/mini.zoo.92?ref=tn_tnmn
Awatar użytkownika
margot1408
Posty: 350
Rejestracja: wt lip 06, 2010 10:01 am
Lokalizacja: Warszawa/Łódź

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: margot1408 »

Szukam osoby z Łodzi, która przechowa moje trzy samiczki od 27 lipca do 10 sierpnia. Zapewniam:
- klatkę 70-tkę (nie mam samochodu dlatego idealnie by było gdyby znalazł się ktoś z okolicy Bałut),
- zapas jedzenia, żwirek i hamaki na zmianę.
Mogę zrewanżować się przechowaniem ogonków/opłatą.

Panienki są bardzo kontaktowe, nie gryzą. Bardzo lubią się bawić dlatego zależałoby mi, żeby opiekun mógł poświęcić im codziennie trochę czasu.
Proszę o PW :)
[/color]
[*] Sonia, Maksiu, Frideluch, Lotka, 3N: Nessie-Serdelek, Maleństwo, TurboNorka - mój prosiaczek i dwie szare śliczności: Uszatka i Puchatka, Rudasek, Myszorek[/b]
nazira
Posty: 3
Rejestracja: sob lis 19, 2011 8:57 pm

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: nazira »

Pilnie poszukuję osoby która zaopiekuje się moimi dwoma dziewczynkami w terminie 13-22 lipca 2013 r. Jedzenie, żwirek, wszystko zapewniam. Jestem ze Słupska, pomóżcie! Mój adres mail: kicorka26@wp.pl
Katarzyna
Awatar użytkownika
sciurus vulgaris
Posty: 672
Rejestracja: czw maja 23, 2013 1:39 pm

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: sciurus vulgaris »

margot1408, wciąż nikogo nie masz? jutro wróci mój chłop z trasy, to się zapytam jak u nas wyglądają czasowo plany na ten okres. ja co prawda mam samca (mam nadzieję, że wtedy już dwa), ale mamy cały osobny pokój w którym Twoje samiczki mogłyby przeczekać Twoją nieobecność. nie mamy stałej pracy, oboje zarabiamy z muzyki, więc całe dnie spędzamy w domu, ewentualnie znikamy wieczorami. mamy dużo czasu który moglibyśmy im poświęcić. daj znać.
Awatar użytkownika
Daisy345
Posty: 13
Rejestracja: wt paź 09, 2012 12:43 am

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: Daisy345 »

cześć
potrzebuję pilnie pomocy: POSZUKUJĘ KOGOŚ, KTO MÓGŁBY ODEBRAĆ DZISIAJ SZCZURKA W TORUNIU NA PARKINGU GALERII PLAZA I PRZECHOWAĆ GO PRZEZ NOC

Już od jakiegoś czasu szukalam transportu dla mojej Astry do Torunia, do nowego domu i dzisiaj bardzo spontanicznie znalazłam koleżankę, która jedzie właśnie tam i może małą zabrać. problem jest taki, że nie wiem czy osoba, ktora ma ją adoptować zdąży przeczytać ode mnie wiadomość do tego czasu
Koleżanka wyjeżdża z Trojmiasta ok 19, niestety nie mam pojecia o ktorej dokladnie byłaby w Trouniu, ale będę informować na bieżąco
gabka
Posty: 398
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 11:47 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: gabka »

Mogłabym zaopiekować się w Krakowie ogonkami w terminie od 05.07.2013r d0 15.07.2013 r . Gdyby ktoś w tym czasie potrzebował pomocy proszę o kontakt. :) W tym terminie mogę przyjąć nawet sierściuszki :)Pozdrawiam
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Przechowalnia szczurków

Post autor: madziastan »

Potrzebny DT w Warszawie! Kto będzie w stanie w razie czego 11 lipca o godz 12:00 odebrać koszatniczki w liczbie 2 z centrum Warszawy? Wymagany własny transporter, klatka chorobówka (nie musi być ogromna). Zwrócę kasę za żarcie!

Jak długo? Jak nie znajdę transportu z Warszawy do Łodzi (ew. w razie konieczności mogę podjechać pociągiem po koszatniczki). Ewentualnie jak ktoś z Was nie będzie mógł przetrzymać dłużej koszatniczki, istnieje możliwość przekazania koszatniczek innej osobie która będzie mogła przez ten czas dać DT.
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”