Adoptuję/Kupię szczurka z dowozem na Łuków

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Kicia14583
Posty: 10
Rejestracja: czw sty 15, 2015 9:32 pm
Lokalizacja: Łuków

Adoptuję/Kupię szczurka z dowozem na Łuków

Post autor: Kicia14583 »

Kupię/adoptuję szczurka płci męskiej. Ale potrzeba mi z dowozem. Na Łuków wój. Lubelskie.
Mój szczurek jest w wieku dwóch, trzech lat.
I chciałam się zapytać ile może kosztować taki łysy szczurek. :) A i bym prosiła aby szczurek nie był biały, ponieważ już mój kochany ogonek ma ubarwienie białe;)
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Adoptuję/Kupię szczurka z dowozem na Łuków

Post autor: akzi »

może lepiej zmień na "z transportem" niż z dowozem.
szczurek łysy nic nie kosztuje ponieważ zdarzają się za darmo, u nas nie ma czy łysy czy dumbo czy rex czy inne niewidy kazde jest za darmo jak nie ma domu.
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Adoptuję/Kupię szczurka z dowozem na Łuków

Post autor: smeg »

Jeśli Twój szczurek ma 2-3 lata, to jest już staruszkiem, może niestety nie żyć zbyt długo. Najlepiej będzie, jeśli przygarniesz od razu dwa szczurki, zwłaszcza jeśli szukasz maluchów, a nie dorosłych. Dzięki temu nie zostaną samotne, gdy Twój szczurek odejdzie, a jednocześnie nie będą zamęczały go dzikimi harcami, bo będą mogły szaleć ze sobą, a do niego tulić się we śnie.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”