[Wrocław] Dwie młode samiczki szukają swojego człowieka

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Asia_nmc
Posty: 48
Rejestracja: pt gru 05, 2008 8:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

[Wrocław] Dwie młode samiczki szukają swojego człowieka

Post autor: Asia_nmc »

1. Ilość oddawanych szczurów - 2
2. Płeć – samiczki
3. Wiek – 7-8 tygodni, a druga nie wiem, pewnie też młoda, skoro "nagle" stała się za duża do skarmienia
4. Miasto: Wrocław/Bolesławiec + BlaBlaCar
5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: do uzgodnienia, Polska piękny kraj, można poznać zakątki różne, ale preferowany bezpośredni odbiór
6. Stan zdrowotny szczura w ostatnich miesiącach (zabiegi, choroby, leki) – brak informacji od poprzedniego właściciela, wyglądają na zdrowe, jedzą chętnie
7. Szczur był kastrowany/sterylizowany? - nie
8. Charakter, jak zachowują się w stosunku do człowieka? - starsza samiczka ciekawska ale strachliwa, młoda panienka lękliwa, nie są agresywne, trzeba je nauczyć zaufania do człowieka
9. Jak zachowują się w stosunku do innych szczurów? Były trzymane w stadzie/samotnie? - były trzymane we dwójkę, są ze sobą zżyte, śpią razem przytulone
10. Powód oddania - mam już stadko samczyków
11. Dodatkowe akcesoria do oddania - brak
12. W przypadku samic w ciąży/ miotów: w jaki sposób doszło do rozmnożenia? - nie dotyczy
13. Czy wymagasz ankiety/ wizyty przedadopcyjnej/ umowy? - chcę mieć pewności że szczurzynki będą kochane
14. Czy są do adopcji razem/ można rozdzielić? - najchętniej razem, nie chcę żeby została u mnie samotna samiczka

Informacje dodatkowe:
Panienki odebrane z ogłoszenia na forum terrarystycznym, były przeznaczone na karmę, ale urosły za duże, żeby zostać skonsumowanymi. Wzięłam je do siebie i szukam teraz domu na stałe. Mam swoje stadko samczyków.
Młodsza samiczka o umaszczeniu - niestandardowy husky, starsza aguti berkshire.

Potrzebny także dom tymczasowy, jeśli nie na stałe. Nie mam wystarczającej ilości czasu by dzielić go pomiędzy dwa stadka a panienki wymagają czasu i uwagi żeby czynić postępy.

Kontakt - priv na forum.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ze mną:
Edwin od 19.11.2014 - Dumbo Standard Black Husky Berkshire
Agutek od 13.01.2015r. - Standard Standard Aguti English Irish
Hugo i Oskar od 17.03.2015r. Standard Standard Black Husky Berkshire
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”