[Łódź] DT/DS dla małej kotki, pilne!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
margot1408
Posty: 350
Rejestracja: wt lip 06, 2010 10:01 am
Lokalizacja: Warszawa/Łódź

[Łódź] DT/DS dla małej kotki, pilne!

Post autor: margot1408 »

Poszukuję DT/DS dla małej 1-2 miesięcznej kotki, którą siostra przywiozła z długiego weekendu... Mała błąkała się po lesie. Nie mamy gdzie jej trzymać, więc sprawa jest bardzo pilna - może u nas zostać max 1, 2 dni. Wolałabym nie oddawać jej do schroniska :-\
Obrazek Obrazek Obrazek
[/color]
[*] Sonia, Maksiu, Frideluch, Lotka, 3N: Nessie-Serdelek, Maleństwo, TurboNorka - mój prosiaczek i dwie szare śliczności: Uszatka i Puchatka, Rudasek, Myszorek[/b]
Mika27
Posty: 356
Rejestracja: czw paź 14, 2010 4:22 pm

Re: [Łódź] DT/DS dla małej kotki, pilne!

Post autor: Mika27 »

Czy mała trafiła do schroniska?
Za TM 16 szczurzych duszyczek.. (*) :(
Awatar użytkownika
margot1408
Posty: 350
Rejestracja: wt lip 06, 2010 10:01 am
Lokalizacja: Warszawa/Łódź

Re: [Łódź] DT/DS dla małej kotki, pilne!

Post autor: margot1408 »

Nie, kocia dzidzia wciąż jest u nas na DT.
Schronisko to była opcja ostateczna - mam alergię na koty, a mała 24h siedzi w mojej sypialni. Zastanawiałam się, czy to przeżyję ;) (ale akurat pylą trawy, więc i tak faszeruję się lekami).

Kotka czeka na dom. Ma 6 tygodni, puszek i jeszcze nie do końca wybarwione oczka. Je normalny koci pokarm, ale ma jeszcze odruch ssania (naszych palców :)). Korzysta z kuwety. Została odrobaczona, ma przycięte pazurki. Lubi bawić się butami i przytulać do człowieka, nie boi się obcych. Ma kropkę na pleckach i śliczny, pręgowany ogonek:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
[/color]
[*] Sonia, Maksiu, Frideluch, Lotka, 3N: Nessie-Serdelek, Maleństwo, TurboNorka - mój prosiaczek i dwie szare śliczności: Uszatka i Puchatka, Rudasek, Myszorek[/b]
Mika27
Posty: 356
Rejestracja: czw paź 14, 2010 4:22 pm

Re: [Łódź] DT/DS dla małej kotki, pilne!

Post autor: Mika27 »

Zrobiłaś może wydarzenie na FB? Tak naprawdę malutka może szybko znaleźć dom :)
Za TM 16 szczurzych duszyczek.. (*) :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”