[Opole] Porzucone siostrzyczki albinos i czekoladka

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Marzka95
Posty: 1230
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 9:59 pm
Numer GG: 10004599
Lokalizacja: Opole

[Opole] Porzucone siostrzyczki albinos i czekoladka

Post autor: Marzka95 »

Witam!

Do adopcji dwie siostrzyczki !!!
A więc od początku. Ochroniarz z pętli autobusowej zadzwonił do schroniska, że obok nich dwa szczurki zakwaterowały się w skrzynce energetycznej, schronisko zadzwoniło do fundacji, a fundacja do mnie abym zajęła się odłowieniem. Akcja trwała cztery dni. Okazało się, że małe są w miarę oswojone, wychodziły do nich, były karmione przez kontrolerów biletów, ochroniarza i kierowców autobusów. Na moje oko mają około 4-5 miesięcy. Miały świerzb, już czyste, były wchudzone i odwodnione, już grubaski odżywione są. Po kontroli weterynaryjnej, zakropione przeciwko pasożytom i jedna po USG. Przebywają u mnie ponad 2 tygodnie, niezaciążone.

Pech chciał, że się przywiązałam i nadałam imiona - Biała i Latte. Będzie mi ciężko, ale nie mogę ich zatrzymać. Dziewczynki są u mnie w domu tymczasowym pod opieką Fundacji Azyl Nadziei. Biała to albionos, a Latte to czekoladowa silvered - obie to standardy z sierści i uszu.

Kontakt:
marzka95@op.pl; wiadomość prywatna

Obowiązuje umowa adopcyjna oraz ewentualnie wizyta przedadopcyjna. Dziewczynki do adopcji Tylko Razem !!!

Biała
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Latte
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Razem
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Jogi Leon Julian Galaxy Gold
['][']['] Sisi Tosia Lili Lori Rózia [']['][']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”