Tymczasik szuka nowego domku

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Szczur_Albinos
Posty: 378
Rejestracja: czw lip 21, 2011 9:26 pm
Lokalizacja: Koszalin

Tymczasik szuka nowego domku

Post autor: Szczur_Albinos »

ODDAM SZCZURA
[KOSZALIN]
1. Liczba szczurów do oddania: 1
2. Płeć szczura: samiec
3. Wiek szczura: ok. 4-5 miesięcy
4. Miasto: Koszalin
5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: Do innych miast nie byłoby możliwości, ale w okolicach lub samym mieście nie ma problemu.
6. Choroby, które szczur przechodził: świerzb w trakcie leczenia, zmniejsza się, dalsze leczenie pozostaje przyszłemu opiekunowi szczurka, u weterynarza spokojnie i cierpliwe znosi zabiegi
7. Charakter, usposobienie szczura: spokojny, nie gryzie, nie jest hałaśliwy, nie jest agresywny, ale czasem boi się stuknięcia kubka lub szelestu siatki
8. Stosunek szczura do człowieka: nie ugryzł nikogo, spokojnie siedzi na rękach
9. Stosunek do innych szczurów: dogaduje się z samcami, nie wiem jak z samicami, najlepiej gdyby trafił do mieszanego stada lub po prostu do męskiego grona
10. Powód oddania szczura: szczury płci żeńskiej
13. Dodatkowe akcesoria do oddania razem ze szczurem: brak
14. Czy szczur jest do oddania razem, czy mogą być rozdzielone: nie dotyczy
15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, zgoda na wizytę przedadopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej. Chciałabym, aby wreszcie trafił do stada samczyków lub mieszanego sterylizowanego.
16. Kontakt: e-mail, który podam lub Facebook , ewentualnie na olx
17. Do przyszłego opiekuna/opiekunki/opiekunów szczurka: Chciałabym, aby co miesiąc lub co jakiś czas informować mnie o stanie zdrowia szczurka i o samym szczurku plus wysyłać zdjęcia

Co do transportu jeśli, ktoś byłby ze Szczecina to mogę go przywieźć, gdybym jechała na wielkanoc do rodziny.

Tymczasik:
Obrazek
Tęczowy Most: [*] Pysia Plamka Hera Kropka Milka Maya Uszata Tequila Pchełka Django (samiec) Bambi Sherry Yumiko Fokus Psota Magik Devil Mia Rahim Akira Parszywek[*] Bardzo mi Was brakuje... :(
Awatar użytkownika
Szczur_Albinos
Posty: 378
Rejestracja: czw lip 21, 2011 9:26 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: Tymczasik szuka nowego domku

Post autor: Szczur_Albinos »

Nikt nie chce adoptować samczyka? :(
Tęczowy Most: [*] Pysia Plamka Hera Kropka Milka Maya Uszata Tequila Pchełka Django (samiec) Bambi Sherry Yumiko Fokus Psota Magik Devil Mia Rahim Akira Parszywek[*] Bardzo mi Was brakuje... :(
Awatar użytkownika
Szczur_Albinos
Posty: 378
Rejestracja: czw lip 21, 2011 9:26 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: Tymczasik szuka nowego domku

Post autor: Szczur_Albinos »

Już nieaktualne, w nowym domku :)
Tęczowy Most: [*] Pysia Plamka Hera Kropka Milka Maya Uszata Tequila Pchełka Django (samiec) Bambi Sherry Yumiko Fokus Psota Magik Devil Mia Rahim Akira Parszywek[*] Bardzo mi Was brakuje... :(
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”