[TRÓJMIASTO + Warszawa] Bracia szukają lepszego domu...

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
dominiszka
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 22, 2013 10:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

[TRÓJMIASTO + Warszawa] Bracia szukają lepszego domu...

Post autor: dominiszka »

[TRÓJMIASTO + Warszawa za tydzień]
1.Ilość oddawanych szczurów - 2
2. Płeć - pełnojajeczne samce
3. Wiek - 05.2015, 10 miesięcy
4. Stan zdrowotny szczura w ostatnich miesiącach (zabiegi, choroby, leki) - brak, zdrowe
5. Szczur był kastrowany/sterylizowany? - nie
6. Jeśli mowa o samiczce, miała ona kontakt z samcami? Kiedy? Czy możliwa jest ciąża? - nie dotyczy
7. Jak zachowują się w stosunku do człowieka? - Aiden (szary) trochę wycofany, Gapcio (czarny) chętny ale piskulec. Obaj nigdy mnie nie ugryźli, lubią mizianie i zabawę.
8. Jak zachowują się w stosunku do innych szczurów? Były trzymane w stadzie/samotnie? - trzymane od zawsze w stadzie, bracia; Gapcio bardziej dominujący, Aiden to szczurza przytulanka.
9. Powód oddania - w związku z perypetiami życiowymi szukałam domu dla całego stada, osoba, która miała wziąć chłopaków musiała zrezygnować, więc w trybie PILNYM szukają domu.
10. Dodatkowe akcesoria do oddania - klatka 100x80x55, resztki hamaków, akcesoria, transporter, karma - wszystko, co do nich mam.
11. Jeśli szczurów jest więcej: Czy są do adopcji razem/ można rozdzielić? - są to bracia, całe zycie byli razem. Do adopcji razem lub oddzielnie do istniejących stad.
12. Kontakt ze mną - fb lub pod numerem telefonu 796 222 878


W piątek jadę do Warszawy, więc mogę zapakować chłopaków ze sobą. Zależy mi na czasie, bo moja sytuacja życiowa od miesiąca się nie zmieniła a chłopaki siedzą smętnie w klatce i czekają na nowy dom...

Klatka
Obrazek
Chłopaki
Obrazek
Gapcio
Obrazek
Aiden
Obrazek
with a cigarrete smile sayin' things you can't ignore

Za TM: Lily [*]
Na zawsze w moim sercu, choć w domach już innych: Abi, Ludi, Zgredek, Gapcio i Aiden.[/color][/size]
Awatar użytkownika
dominiszka
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 22, 2013 10:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [TRÓJMIASTO + Warszawa] Bracia szukają lepszego domu...

Post autor: dominiszka »

Wstępnie zarezerwowani :)))))
with a cigarrete smile sayin' things you can't ignore

Za TM: Lily [*]
Na zawsze w moim sercu, choć w domach już innych: Abi, Ludi, Zgredek, Gapcio i Aiden.[/color][/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”