pilnie oddam 5 samiczek

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

załamana:(
Posty: 1
Rejestracja: śr mar 30, 2016 9:48 pm

pilnie oddam 5 samiczek

Post autor: załamana:( »

Witam. Z bólem serca jestem zmuszona oddać 5 ukochanych szczurzyc, które mam już półtora roku. Mój mąż nienawidzi wszelkich zwierząt, ostatnio coraz częściej robi mi z tego powodu straszne awantury. Kazał mi kategorycznie je wydać. W przeciwnym wypadku sam się ich pozbędzie ;( niestety wiem, że jest on do tego zdolny ;(;(;( jest mi strasznie smutno ponieważ je uwielbiam. Są super oswojone, spokojne. Mam je wszystkie ze sklepu w którym kiedyś pracowałam. Były trochę większe od innych szczurasów (miały ok 3,5 miesiąca) i zdaniem ludzi były już zbyt duże, woleli kupować maluchy kilkutygodniowe :/ i jak wiadomo te podrostki miały trafić jako karma dla gadów. Było mi ich bardzo szkoda, dlatego zaczęłam przygarniać te biedactwa. Niedługo potem odeszłam z tej pracy ponieważ nie mogłam wytrzymać tego w jaki sposób są traktowane zwierzęta w takich ''masowych'' sklepach zoologicznych. Niestety mój mąż nie rozumie tego, że zwierzęta też czują, że mają uczucia. Zaczęły mu one bardzo przeszkadzać, bo jego zdaniem śmierdzą i hałasują i on nie może tego dłużej znieść ;( wiem, że jest on w stanie się ich pozbyć ;( dlatego szukam ludzi z dobrym sercem, którzy kochają ogonki i dadzą im nowy dom w którym dożyją spokojnie do swych ostatnich dni. Oczywiście popytałam wszystkich znajomych, ale większość z nich posiada już dużo zwierzaków i nie mają możliwości przygarnąć następnych :( NIE WYDAJE SZCZURÓW NA KARMĘ DLA GADÓW.
Niestety nie mam ich klatki w której dotychczas żyły ponieważ uległa zniszczeniu podczas ostatniej awantury ;( posiadam mniejsza zastępczą, ale jest ona za mała na 5 szczurów, dlatego nowy opiekun musi zorganizować klatkę we własnym zakresie ;( do tej pory mieszkały w takiej dużej jak dla szynszyla.
Liczę na to, że znajdzie się ktoś komu los tych kochanych ogonków nie będzie obojętny ;( proszę pomóżcie ;(
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: pilnie oddam 5 samiczek

Post autor: olgapsiara »

Może krótko opisz i daj zdjęcie każdej z nich? :-) To pomoże. Jakie miasto? Można wziąć osobno? Gdybym tylko mogła, wzięłabym je wszystkie :(
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Marmolada1
Posty: 4
Rejestracja: śr sie 08, 2012 10:48 pm

Re: pilnie oddam 5 samiczek

Post autor: Marmolada1 »

Wysłałam do Ciebie prywatną wiadomość - sprawdź skrzynkę.
Awatar użytkownika
Niamey
Posty: 613
Rejestracja: pt gru 26, 2008 11:30 pm

Re: pilnie oddam 5 samiczek

Post autor: Niamey »

załamana, pomijając szczury, mąż który w trakcie awantury niszczy dużą metalową klatkę, to jest bardzo poważny problem. Powinnaś to gdzieś zgłosić, założyć niebieską kartę itp. Dzisiaj szczury mu przeszkadzają, a jutro zacznie mu coś przeszkadzać coś w Twoim zachowaniu i to wobec Ciebie zastosuje przemoc. To naprawdę jest bardzo niepokojąca sytuacja i zachęcam Cię do podjęcia kroków, dzięki którym w przyszłości będziesz miała na niego odpowiednie papiery. Macie dzieci?
stichu
Posty: 10
Rejestracja: pn sty 11, 2016 9:18 pm

Re: pilnie oddam 5 samiczek

Post autor: stichu »

Hej, mogę wziąć jedna dziewczynę, jeżeli jest możliwość transportu do Szczecina nawet przez blablacar wyślij jakieś zdjęcia dziewczyn :)
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: pilnie oddam 5 samiczek

Post autor: olgapsiara »

Niestety można brać tylko wszystkie na raz :(
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: pilnie oddam 5 samiczek

Post autor: yss »

Ogłoszenie jest niewłaściwie sformułowane, powinno brzmieć: "oddam męża za darmo, uwaga: niszczy rzeczy, hałasuje i zjada mniejsze zwierzęta, tylko do domu bez zwierząt lub na podwórko. "
:)
Co go rekomenduje, tak z babskiej ciekawości spytam.......?
ten się nie myli, kto nic nie robi
xmenso
Posty: 59
Rejestracja: śr gru 31, 2014 12:34 am

Re: pilnie oddam 5 samiczek

Post autor: xmenso »

Jeżeli aktualne i można wziąć osobno wzięłabym jedną. Proszę o wiadomość prywatną jeżeli jest taka możliwość.
Ze mną: Coco ♥
Za TM: Sky aka Godzilla, Easy, Aya, Effy ♡
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: pilnie oddam 5 samiczek

Post autor: olgapsiara »

Można brać tylko wszystkie na raz. Pytałam się już... :(
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”