Młode samiczki szukają domu! [Warszawa]

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

xena007
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 15, 2016 5:27 pm
Lokalizacja: Warszawa

Młode samiczki szukają domu! [Warszawa]

Post autor: xena007 »

Witam,
Szukam dobrego domu dla dwóch samiczek (Lucy i Agnes) które są z końca listopada 2015 roku, czyli mają jakieś pół roku.
Dziewczynki są z Warszawy i najlepiej w tych okolicach oddam zwierzątka. Ewentualnie mogę je podwieźć pod Warszawę.
Szukam odpowiedzialnego domu, nie oddam szczurków dla małego dziecka czy na prezent itp.
Dziewczyny oddam tylko w parze. Dobrze się ze sobą dogadują, są ze sobą od początku i nie chce ich rozdzielać.

Zdjęcie dziewczyn:
Obrazek

Lucy: Trochę bardziej strachliwa ale też spokojniejsza (nie biega z prędkością światła jak Agnes). Nie radzę wsadzać do niej palców przez kratki bo ugryzie myśląc że to jedzenie, ale nigdy celowo nikogo nie ugryzła, po prostu jest trochę łakoma ;)
Obrazek
Obrazek

Agnes: Odważniejsza i bardziej ruchliwa. Wszędzie jej pełno, lubi wszędzie zajrzeć, nie przeszkadza jej branie na ręce ale nie na długo bo woli pobiegać niż się tulić ;)
Obrazek
Obrazek

Razem z nimi oddam klatkę z poidłem, sputnikiem 2x, półkami 2x, miską ceramiczną 2x. Mam też do oddania dwa transportery, mały i duży. W dużym spokojnie zmieścił by się też królik ;)
Klatka i transportery są trochę po przejściach gdyż przeżyły już dwa pokolenia szczurów, ale nadal spełniają swoją funkcję. Wszystko oddaję za darmo.

Obrazek


Prosiłabym o odpowiedź na pytania:
1. Czy masz już szczury?
2. Czy posiadasz klatkę? Jak tak to jakie ma wymiary.
3. Do jakiego weterynarza chodzisz/będziesz chodzić?
4. Czym zamierzasz karmić szczurki?
5. Czy zamierzasz rozmnażać szczury?
6. Czy będziesz raz na jakiś czas informować o stanie zdrowia szczurków?
7. Czy masz w domu inne zwierzęta? Jeśli tak, jak zadbasz o bezpieczeństwo szczurów w tym kontekście.
8. Jak rozwiążesz sprawę wyjazdów?
9. Jak będą wyglądały wybiegi?
10. Czy zgodzisz się na wizytę przedadopcyjną (ewentualnie chce po prostu osobiście zawieźć szczurki do nowego właściciela i zobaczyć w jakich warunkach będą żyły)?

W razie pytań proszę odzywać się tu lub na maila: ania9052@wp.pl (często sprawdzam i szybko odpisuje)
Awatar użytkownika
Kocie_94
Posty: 22
Rejestracja: pn maja 12, 2014 9:57 am
Lokalizacja: Wołomin, Warszawa
Kontakt:

Re: Młode samiczki szukają domu! [Warszawa]

Post autor: Kocie_94 »

Wysłałam, do Pani maila z odpowiedziami na pytania.
Za każdą duszyczkę, śpij malutki śpij... [*]
xena007
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 15, 2016 5:27 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Młode samiczki szukają domu! [Warszawa]

Post autor: xena007 »

Dziewczyny wczoraj trafiły do nowego wspaniałego domu :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”