maluszki lilo juz sa! :D

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: roenna »

Ona jest cudowna :D I taka malutka... ;)
[quote="krwiopijka"] roenna, masz dla niej jakies imie? bo mnie nie przychodzi nic do glowy... [/quote]
Myślałam żeby nazwać ją Eileen albo Ra'Venna, ale to narazie wstępne propozycje..
Chciałabym coś oryginalnego... :lol:

Trzymam kciuki za Lenę :!:
I daj Lilo trochę makaronu za to, że urodziła tak słodką córeczke :lol:
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Agata »

[quote="sopocianka"]Mam pytanko: jakiej barwy może być Laroch [/quote]

laroch to beżowy kapturek :)
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
knautia
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 4:33 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: knautia »

ja i szczurki trzymamy mocno kciuki za lenkę, a lilo podziwiamy!
wszystkie maluszki super :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

[quote="sopocianka"]Jaka szkoda, że nie mogę obejrzeć filmów (coś mam nie tak z kompem). [/quote]
moze nie masz quicktime'a... sciagnij go sobie stad: quicktime download... (z lewej strony... i odznacz te wszystkie ptaszki...)

roenna, to spiesz sie, bo na razie ja mowie na nia 'ty maly tlusty brzydalu'... :lol: jeszcze sie przyzwyczai... :lol:

co do larocha - powstal problem... ja zawsze sadzilam, ze rozpoznawanie plci u ogonow to pestka... teraz widze, ale to albo wcale nie jest pestka, albo wszystkie moje zwierza sa tej samej plci... :roll: pewnosci stuprocentowej nie mam, ale na to wyglada... na poczatku uznalam larocha i draco za facetow, bo faktycznie u nich odleglosc miedzy odbytem a cewka moczowa byla sporo wieksza, niz u reszty... nie wzielam pod uwage, ze te dwie kluchy w ogole byly (i sa nadal) najwieksze... :roll: no nic, dzisiaj jak zostawie lenke na karmienie, poogladam uwaznie reszte i moze dojde do jakichs konstruktywnych wnioskow...

lena wciaz zyje... ciagle musze dawac jej zastrzyki, bo blyskawicznie potrafi sie odwodnic... straszliwie mi jej zal - cala jest pokluta... :-( za chwile idziemy do weta... zobaczymy, co bedzie dalej... rano omal sie nie udusila... w nocy lilo cos odbilo i zaczela kopac w zwirku, usypywac z niego kopczyc, potem go rozgrzebywac... lena miala mokry nosek i pyl z tego zwirki zaczal sie do niego przyklejac... znalazlam ja, kiedy miala zatkane obydwie dziurki - jedna z nich na tyle, ze jeszcze mogla zlapac oddech... na szczescie udalo mi sie wilgotnym wacikiem ocyscic malenki nosek i ulzyc malej... zaraz potem wymienilam zwirek na cat's dream... teraz powinno byc ok...

nakrecilam cudne filmiki z lilo i dzieciakami... zaraz postaram sie zgrac... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Czarna20
Posty: 826
Rejestracja: sob lut 07, 2004 10:26 pm
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Czarna20 »

czym ja mam te filmiki otwierać bo nijak nie mogę..... :? :-(
w domu szaleją --> Czika (psica), i ogoniaste: Brązowa, Nika, Lilith,Dara i Tavi

gdzieś tam --> Szatan, Czedar, Gałka,Zuzu, Kremówka, Gryzelda,Mamuśka, Cykorka i Kreska.....
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: roenna »

Ja filmiki otwierałam po prostu Cinema Playerem.
Myśle, że popularny All Player tez powinien otworzyć.
Spróbuj wybrać polecenie 'otwórz za pomocą...' i wybierz któryś z powyższych programów. :)
Shady Lane
Posty: 279
Rejestracja: sob cze 04, 2005 4:53 am

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Shady Lane »

Jakby co - ja napewno biorę maluszka, jeżeli tylko pokonamy jakoś odległość. Mimo moich 4 ogonków, dostałam pozwolenie na jeszcze jednego, ostatniego. Tak żeby była pełna liczba - 5 :)
Tak więc jestem chętna - a na którego - to mi już obojętne, wszystkie są boskie :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

*.mov to domyslne rozszerzenie quicktime'a... wlasnie pisalam o tym sopociance... ;)

wlasnie wrocilismy od weta... pani powiedziala, ze ona rozne przypadki widzala, ale po lenie widac, ze warto powalczyc... moze sie udac... przed nami kolajna noc klucia - mala bedzie dostawala zastrzyki co 1,5-2 godziny... 5%-owa glukoza z catosalem na zmiane z aminokwasami... jutro kolejna dawka antybiotyku... lenka bardzo ladnie pije mleko lilo, wiec jej szanse rosna...

reszta bandy z dnia na dzien jest coraz rozkoszniejsza... :) szybko zaopatrzcie sie w tego quicktime'a czy inny programik, bo juz teraz zapraszam do ogladania dwoch nowych filmikow... :P

lilo i jej pociechy... w swiezo wysprzatanej klatce mloda mama wyraznie nie moze zdecydowac sie, czy zostawic maluchy na ulubionej szmatce, czy jednak zaniesc je do domku... przez chwile w pyszczku trzyma tess... miedzy dzieciakami nietrudno zauwazyc malusienka lenke... [7,42mb]

lilo wciaz niezdecydowana... dwa dzieciaki zaniosla juz do domku, a reszty jakos nie chce... musialam jej w koncu pomoc, bo lena blyskawicznie traci cieplo i moglaby porzadnie sie wyziebic... [6,38mb]
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Agata »

Aaa! krwiopijko filmy cudne! przez duże C! :lol:
Może jakaś kariera filmowa? Co Ty na to? Zostałabyś reżyserką, a Twoje ogony rozkapryszonymi gwiazdami szczurowood. Pięknie się zapowiada, nieprawdaż? [Przepraszam, jakoś mi na wieczór odbija... :roll: :wink:]

Szkoda lenki, taki maluch, a tyle musi przejść... Trzymam za nią kciuki i wierzę, że wszystko będzie dobrze! :*

No i co tam w sprawie płci? Wyjaśniło się coś?

No już spadam, bo coś za dużo mnie tu ostatnio... :wink:
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Czarna20
Posty: 826
Rejestracja: sob lut 07, 2004 10:26 pm
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Czarna20 »

mam filmiki - są super :)
w domu szaleją --> Czika (psica), i ogoniaste: Brązowa, Nika, Lilith,Dara i Tavi

gdzieś tam --> Szatan, Czedar, Gałka,Zuzu, Kremówka, Gryzelda,Mamuśka, Cykorka i Kreska.....
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

ja nie wiem, co sie dzisiaj dzieje, ale lilo prawie non stop karmi dzieciaki... kocham ja za to, bo lenka bardzo jej teraz potrzebuje... reszta paskudek na pewno tez, bo przyssaly sie do mamy jak male pijawki... :lol: lilo nie ma sily na nic... maluchom powoli wyrastaja zabki, wiec takie karmienie musi byc bolesne... kiedy dzielna mama ma juz dosyc, doslownie czolgajac sie pelznie w kat klatki i zasypia... ja po chwili odnosze do domku male, ktore za soba wywlekla... na szczescie kiedy wyspi sie i naje, sily jej wracaja... :)

mam jedna nowa fotke: lilo zaatakowana przez stado pijawek... :lol:
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Neave
Posty: 211
Rejestracja: ndz kwie 03, 2005 3:44 am

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: Neave »

Wspaniała mamusia i wspaniałe maluchy!!! :D :D
M0j0_J0j00
Posty: 154
Rejestracja: śr lut 09, 2005 8:27 pm

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: M0j0_J0j00 »

Jejku jaka lena jest malutka i wogóle się nei rusza z braku sił :(
Malina :)
martwa
Posty: 616
Rejestracja: pt paź 03, 2003 1:53 pm
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: martwa »

..obejrzałam filmiki, facet ściągał mi specjalnie quicktime'a - rozkoszne drobiażdżki!!! :D a lena taka maluśka, miejmy nadzieję, że nabierze sił i wydobrzeje, bo na tle swych braci i sióstr to aż strach : < co nie zmienia faktu, że wszystkie, co do jednego są przecudowne! - pozazdrościć :D
czasami po prostu brakuje kamieni
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

maluszki lilo juz sa! :D

Post autor: krwiopij »

kto chce zobaczyc smoka? ta okrutna bestia wylazi ze swej mrocznej nory i zaciaga niewinne, bezbronne ofiary w jej bezdenne czeluscie... :lol: [5,76mb]

a moze macie ochote na widok tej straszliwej bestii pokonanej przez horde mlekopijnych wampirkow? :lol: [6,50mb]

[quote="M0j0_J0j00"]Jejku jaka lena jest malutka i w ogóle się nei rusza z braku sił :([/quote]
tak, lena musi oszczedzac sily... jesli lilo nie ma w poblizu (lub wlasnie nie robie jej zastrzyku :roll:) rusza sie jak najmniej... na szczescie do sutka dopycha sie bardzo sprawnie... :)

[ Dodano: 01 Lip 2005 09:57 am ]
wlasnie wrocilysmy od weterynarza... mala jest juz znacznie lepiej nawodniona i zwawsza, ale rano zdawalo mi sie, ze gorzej oddycha... mialysmy isc na wizyte o 15, ale nie bylo co zwlekac... lenka dostala duplocillin (penicylina, bardzo lagodna, tylko to taka kruszynka mogla dostac) i dalej mam podawac jej glukoze (raz z catosalem, raz bez) i aminokwasy... podobno widac poprawe... lilo karmi ja bardzo chetnie, ona duzo je, wiec jej szanse powoli rosna...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”