sa:)juz na zewnatrz;)7 maluchow z bydgoszczy

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Champa
Posty: 14
Rejestracja: czw paź 06, 2005 7:59 pm

sa:)juz na zewnatrz;)7 maluchow z bydgoszczy

Post autor: Champa »

no wiec dzis w nocy przyszly na Swiat...dla 5 z nich szukam domku...prawdopodobnie beda czarno biale..albo z dziada pradziada jakis inny kolorek....na razie wygladaja jak male kluseczki..sa przeurocze...wzruszylam sie jak je zobaczylam...takei male szkrabki.....wprawdzie jeszcze dosc sporo czasu beda z mamusia ale juz teraz szukam im domku..bo przyszly wlasciciel bedzie troszke pod lupa;)...beda oswojone....Sita urodzila je w mojej koszulce wiec i juz od poczatku oswojone z zapachem czlowieka:)..no to tyle na razie;)
Meggy
Posty: 803
Rejestracja: śr paź 13, 2004 9:16 pm
Kontakt:

sa:)juz na zewnatrz;)7 maluchow z bydgoszczy

Post autor: Meggy »

gratuluję maluchów :)

możesz napisać nam coś więcej?

skąd masz mamusię? od jak dawna? w jakim jest wieku? jakiego umaszczenia? dlaczego zaszła w ciążę?

masz możliwość robienia fotek maluchom? Strasznie fajnie jest obserwować jak kluski rosną :)

no i pamiętaj, by dobrze teraz odżywiać Sitę, będzie potrzebowała duzo kalorii by wykarmić małe pijawki :)
Champa
Posty: 14
Rejestracja: czw paź 06, 2005 7:59 pm

sa:)juz na zewnatrz;)7 maluchow z bydgoszczy

Post autor: Champa »

:)mamusia jest czarno-biala..tatus tez....mam ja ze sklepu zologicznego....jest jeszcze mlodziutka....i po urodzenai dzieciaczkow ktore sprawialy ze wygladala jakby polknela pilke do tenisa;)...szczuplutka i drobna....jej do jedzenia gonic nei trzeba.....;)tylko dawac dawac dawac;)karmie ja mysle ze zdrowo..wiec mysle ze mleczko bedzie pierwsza klasa;)nie dostaje niczego z konserwantami,cukru..troszke ghee z tluszczu(klarowane maslo)troszke jej trzeba na zime;)..pozatym ma dosc duza klatke wiec i tak to wybiega albo po pokoju jak lazi po moich ciuchach...poza ciuchy nie wyjdzie:)....widac moje ciuchy sa super;)heheh..nawet na gniazdo pozarla mi koszulke;)hihihi......co by tu jeszcze....nie mam aparatu cyfrowego a dwa to nei cche na razie niepokoic rodzinki wiec jak jzu to mzoe za jakies dwa tyg.....pozycze od kumpeli i cos pstrykne.....jeden bedzie chyba czarny z bialym brzychem bo ma taka skore jakby w taki wzor....
to pierwsze dzieciatka Sity wiec cche jej dac spokoj puki co z gapieneim sie na nie i klikaniem fot..itp..i tak widac ze jest troszke zdezorientowana..;)

[ Dodano: Sob 08 Paź, 2005 ]
szczurkow jest a raczej bylo 9......jeden dzis umarl w nocy..zaplatal sie w szmatke i zostal zgniecony....to gniazdo ktore ona sobei zorbila jest bardzo ferelne:(......wygryza w nim dziury a one tam wlaza i marzna poza gniazdem caly czas je wkladam z powrotem....:(na szczescie ona to toleruje......widze jak bardzo o nie dba...myje..poswieca sie.....rzadko je..a jak je to bardzo szybko i zju do nich leci.......pozatm ma chyba alergie na barwnik ktorym jest zbarwiona koszulka..bo caly czas sie drapie..z poczatku tylko na brzuchu a teraz wszedzie..jak sie drapie w gniezdzie to one piszcza...pewnie jakis tam dostanie z nogi:(((((((((.........nie wiem co mam robic..ma juz w klatce z full propozcji na nowe gniazdo ale.....nie chce ich tam przeniesc...boje sie ze jak ja to zrobie to moze sie wkurzyc..albo zdezorientowac totalnie:(.....tak mi zal tego malucha......:((((((macie jakies pomysly co robic..mzoe ktos mial podobna styuacje z uczuleneim na material.....?bo jak ona ma to mzoe one tez..a gola skora plus cos co uczula..jejku:((((
szczurkowa_pani
Posty: 113
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 9:05 pm

sa:)juz na zewnatrz;)7 maluchow z bydgoszczy

Post autor: szczurkowa_pani »

No i co Champa z malenstwami?? nic nie piszesz...
MOI CHŁOPCY: tuptuś-filipek (husky), Przecinek (kapturek) i RODZYNEK W MĘSKIM GRONIE: AMELKA :)
Champa
Posty: 14
Rejestracja: czw paź 06, 2005 7:59 pm

sa:)juz na zewnatrz;)7 maluchow z bydgoszczy

Post autor: Champa »

rosna i rozrabiaja..szczegolei taki jeen z reseczka na czulku..oj..tai maly malpiszonek z niego:)....postaram sie w tym tygodniu podeslac ich fotki..sa urocze......i te ich minki jak cos mi niszcza albo broja..tylko im w puszczek wlozyc slowa" no co? a skad mi wiadomo ze nei wolno grysc recznika i kapac sie w poidelku":)
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

sa:)juz na zewnatrz;)7 maluchow z bydgoszczy

Post autor: Ayumi »

z kreseczka na czółku?! :shock: m... m.... mycha? on ma kreseczke na czółku!!!!!!!!!!!!!
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

sa:)juz na zewnatrz;)7 maluchow z bydgoszczy

Post autor: Mycha »

Ayumi... Wiesz... Zblazowałam... Nie wezmę kolejnego bo mam już kolejnego zblazowanego zamówionego... Może nawet dwa...o_O I są to blaze na 100% więc zapowiada się cała klatka w blazedkach i nie mogę wziąć kolejnego mimo najszczerszych chęci :-(
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
szczurkowa_pani
Posty: 113
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 9:05 pm

sa:)juz na zewnatrz;)7 maluchow z bydgoszczy

Post autor: szczurkowa_pani »

[quote="Ayumi"]z kreseczka na czółku?! :shock: m... m.... mycha? on ma kreseczke na czółku!!!!!!!!!!!!![/quote]
BUAHHAHAHAHAHAHHA ;D
MOI CHŁOPCY: tuptuś-filipek (husky), Przecinek (kapturek) i RODZYNEK W MĘSKIM GRONIE: AMELKA :)
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

sa:)juz na zewnatrz;)7 maluchow z bydgoszczy

Post autor: Ayumi »

i czego szczerzysz zebiska? ;]
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
szczurkowa_pani
Posty: 113
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 9:05 pm

sa:)juz na zewnatrz;)7 maluchow z bydgoszczy

Post autor: szczurkowa_pani »

:twisted: przypiłuj troche andre żeby sprawdził brzuszki naszych malenstw..!@!!
MOI CHŁOPCY: tuptuś-filipek (husky), Przecinek (kapturek) i RODZYNEK W MĘSKIM GRONIE: AMELKA :)
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

sa:)juz na zewnatrz;)7 maluchow z bydgoszczy

Post autor: Ayumi »

przypiłuj? O.O


Champa, a jak tam twoje maluchy? Ja jestem ciekawa jak wygląda ten z kreseczką na mordce...
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Champa
Posty: 14
Rejestracja: czw paź 06, 2005 7:59 pm

sa:)juz na zewnatrz;)7 maluchow z bydgoszczy

Post autor: Champa »

no maluchy juz dosc duze..rozdzielone...4 samczyki i 4 samiczki..i ciagle brak na nie chetnych:(((((.......Kreseczka to pani....jest jeszcze samczyk z kreseczka ale mniej widoczna....pozatym jeden pan z czarnym kapturkiem i bialym korpusem....jeden samczyk bardzo ciekawski....wszedize go pelno..tak jak pani z kreska na czolko;)..jak cos zbrojone to ju wiem ze to ona......rozlepiam ogloszneia...szukam..pytam ale nic:((((ciagle nei mam pewnego domku dla ani jednego:((((.......jak i ch nei wydam to bede musiala wykastrowac facetow...chyab lepsze to niz straz by jedne nei dostaly sie do drugich i stadko na 50......jakby ktos wachal sie cyz wziasc szczurka czy nie to WZIASC:)..w razie co jakos je pomieszcze.....gorzej u mnei z finansami.....bo oprocz szczurkow jeszcze 3 kroliki:)......fiuuuu.....mzoe byc ciezko.....
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

sa:)juz na zewnatrz;)7 maluchow z bydgoszczy

Post autor: Lulu »

Champa najlepiej zrob zdjecia (jezeli nie masz aparatu to postaraj sie pozyczyc od kogos) i umieszczaj je w ogoloszeniach. ludzie sie rozlejaja jak widza slodkie mordki, ktore szukaja domu ;)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

sa:)juz na zewnatrz;)7 maluchow z bydgoszczy

Post autor: ESTI »

Dokladnie...potrzebna jest dobra promocja i podejscie marketingowe od samego poczatku, wtedy nie trzeba martwic sie o to, ze nie znajdziesz domkow. ;)
Obrazek
some
Posty: 77
Rejestracja: śr wrz 21, 2005 8:54 pm

sa:)juz na zewnatrz;)7 maluchow z bydgoszczy

Post autor: some »

Hej
ja bym bardzo chetnie, przygarnela mala szczurke, tylko ze mieszkam w bdg i praktycznie poza nie mam mozliwosci sie ruszyc...

(Moze pamietacie, napisalam jakis czas temu az :wink: jednego posta w oswajaniu. Pisalam o Bobku, który okazal sie dziewuszka - uparty sprzedawca sie mylil :roll: . Od tego czasu studiuje to forum, przypominam sobie jak dbac o szczurki i ucze sie wielu nowych rzeczy od was :wink: )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”