Jejciu, jakie maluchy!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: WildMoon »

an, :piwo: :czarujacy: :uscisk:
Ayumi, zwykle postepuje za mlodu szybko, a potem stopniowo, az do (prawie) calkowitego wybielenia. Bedziesz miala za powiedzmy 1,5 roku szczura 'Black Eyed White' ;) Hmmm, a ja myslalam, ze Shanti to agutek, optycznie rzecz biorac. :lol:
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: Ayumi »

Shanti o wiele mniej haszczeje niż Harry, poza tym u Harry'ego na plecach cały czas jest taki średniej szerokości czarny pasek, który nie haszczeje - jest nadal czarny o.O
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: WildMoon »

Taa, bo husky jasnieja stopniowo, zaczynajac od podwozia w gore az po grzbiet ;) Cierpliwosci, a zobaczysz jak to jest :)
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: an »

Moja Bronka wyglada jak bialy szczur z czarnymi oczami:) tylko na karku zostaly jej ze 3-4 szare wlosy:) I zawsze mnie to wkurzalo, bo inni mieli husky z wieksza iloscia szarego... a Teraz uwazam, ze Bronka mi sie kolorystycznie udala, bo nei znam drugiego tak wybielalego szczura:)
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: ESTI »

an to ma dla Ciebie niespodziewanke. :D

To moja Mikunia (jej Sw. P. siostra tez byla taka)...plosie:
kiedys
Obrazek
a teraz:
Obrazek

Mi sie zawsze podobalo :zakochany:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: Ayumi »

O.o SZOK o.O
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: an »

Bronka wyglada bardzo podobnie, chociaz jako dziecko nie byla az tak ciemna jak Mika. A swoja droga... Mikunia byla przecudowna z ta krecha na lebku:>
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: ESTI »

Wiem :zakochany:, ale teraz ja bardzo kocham tez. :D

Jest sliczna bialusia z tymi czarnymi oczetami. :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: Ayumi »

łeee... to znaczy, że błyskawica Harry'ego zniknie... i tak jest fajny, mamie bardzo się podoba to wciąż jaśniejące srebrne futerko

Dodano po 59 sekundach:

przynajmniej teraz Shantolek ma kumpla do zabawy, bo jak nie było Harry'ego, to starsze ogony nie bardzo chciały się z nim bawić...
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
szczurkowa_pani
Posty: 113
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 9:05 pm

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: szczurkowa_pani »

:) No dobrze... czyli Amelka biała bedzie?? heh.
Sprawy z grzbietem mają się podobnie, srebrne po bokach czarny pasek pozostał...
Pyszczuś od noska robi się coraz bardziej srebrnawy..tylko jedna czarna kropka pozostała przy nosku.. nie chce żeby znikła jej kropelka..ale skoro tak :) trudno, bedzie białasek :) i tak jest kochana!!! :)) i ma duzy brzusio,mam nadzieje,ze z objedzenia ;)
MOI CHŁOPCY: tuptuś-filipek (husky), Przecinek (kapturek) i RODZYNEK W MĘSKIM GRONIE: AMELKA :)
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: Ayumi »

ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: Krówka. »

Ayumi moja Pitka jaśniała szybciej niż twój maluch. Tempo jaśnienia mnie zaskoczyło (to mój pierwszy początkowo ciemny husky).
teraz wygląda tak http://szczury.org/album_page.htm?pic_id=2973
Od jakiegoś czasu nie wdac tak gwaltownej zmiany koloru.
Gryska
Posty: 353
Rejestracja: śr wrz 14, 2005 6:10 pm

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: Gryska »

A moje dziewczynki (black husky) prawie w ogóle nie jaśnieją.
Owszem, zszarzały i na pyszczkach zwłaszcza mają więcej jasnych włosków, ale porównując do innych "haszczejących" to wyjątkowo dzielnie trzymaja się pierwotnych kolorków. Mają już ponad 5 miesięcy więc chyba okres teoretycznie najwiekszego haszczenia już za nimi, prawda?
Pozdrawiam wszystkie haszczaki :)
Emilciu.... Ty wiesz, że nie zapomnę!!!!
dummy
Posty: 84
Rejestracja: pt lut 18, 2005 4:59 pm

haszczenie

Post autor: dummy »

moja zdenka miała jako małe szczurze dwa ciemno szare trójkąty na oczach(w tym jeden niesymetyczny), teraz zbielała prawie zupełnie Ale co ciekawe z tych trójkątow, pozostały jej małe szare różki nad oczami, co wygląda nieco śmiesznie.
Odkąd ja zobaczyłam po prostu ześwirowaam na punkcie husky. Zreszta nie tylko ja. Pozdro
?Stary lew jakby się regenerował. Ale dziwnie. Zdradza wszelkie oznaki młodego osła.(S.J.Lec)(To oczywiście o mnie...)
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Jejciu, jakie maluchy!

Post autor: Ayumi »

Harry nie ma już prawie połowy błyskawicy


teraz to z niego star ^^ ale już nie snip
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”