szczurki poznan

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Spanky
Posty: 120
Rejestracja: pt paź 14, 2005 8:30 pm

szczurki poznan

Post autor: Spanky »

no wiec wczoraj urodizly mi sie male szczurki ilosc ich jest blizej nieokreslona :P
nie jest to post w stylu "urodizly mi sie nie mam co zrobic" tylko informuje ze jest taka mozliwosc przygarniecia w okolicach poznania bo gdy nikt z forum ich nie wezmie to nic sie nie stanie poprostu trafiom do osob mniej doswiadczonych w hodowli ale odpowiedzialnych i zaufanych zeby nie bylo ze je mam zamiar do zoologa zaniesc
zdjecia beda na bierzaco dodawac do prywatnej galeri
http://szczury.org/album_page.php?pic_id=3760 a tutaj powinno sie pokazac juz 1 zdjecie zrobione dzisiaj chyba ze cos zepsulem i link sie nie pokaze :P
Awatar użytkownika
Mona i Kuba
Posty: 200
Rejestracja: sob cze 25, 2005 7:10 am
Lokalizacja: Poznań

szczurki poznan

Post autor: Mona i Kuba »

Może opowiesz coś więcej o rodzicach? Umaszczenie, charakterek, pochodzenie... I jak w ogóle dorobiliście się maluchów?

W każdym razie dbaj o mamę!!
Teraz z nami: Zoe, Layla i Koja
Obrazek
Aniolki [']: Abi, Nevi i Lila
zona
Posty: 941
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 6:39 am

szczurki poznan

Post autor: zona »

Bibliotekarz szukał chłopaka do towarzystwa dla swojego Maksia, tyle, że chciał szczurasa o ciemnym ubarwieniu.
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

szczurki poznan

Post autor: an »

Spanky: a jak doszlo do pojawienia sie malcow? czyzby kolejna kinderniespodzianka?
ja stawiam na jakies 12 klusek ;)
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Bibliotekarz
Posty: 151
Rejestracja: wt sie 30, 2005 4:14 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

szczurki poznan

Post autor: Bibliotekarz »

Jakby był jakiś chłopak o czarnych oczkach (od pozostałych wymagań mogę odstąpić ;) )to bym chętnie się nim zaopiekował.
Tylko czemu aż cztery tematy o nich...
nie ma to jak stadko, małe, ale zawsze stadko
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

szczurki poznan

Post autor: sachma »

czemu zakladasz kilka tematow o tym samym..

przylaczam sie do pytan an.

teraz mama potrzebuje duzo dobrego jedzenia i mase spokoju ;)
Obrazek
Spanky
Posty: 120
Rejestracja: pt paź 14, 2005 8:30 pm

szczurki poznan

Post autor: Spanky »

przepraszam ale wyskakiwal mi jakis blad jak zakladalem temat i nie wyswietlal mi sie on wogole i dlatego pozneij pojawily sie odrazu 4 a rodzice to ojciec husky a matka jest czarna z bialymi lapkami i brzuchem nie byla to kinder niespodzianka rodizce nie sa w zadnym wypadku spokrewnieni
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

szczurki poznan

Post autor: Ayumi »

Bibliotekarz - tam SĄ ciemne oczyska jak się patrzy! :zakochany:
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Awatar użytkownika
Mona i Kuba
Posty: 200
Rejestracja: sob cze 25, 2005 7:10 am
Lokalizacja: Poznań

szczurki poznan

Post autor: Mona i Kuba »

Czyli rozumiem, że miot maluszków to albo "przemyślana decyzja" albo mała wpadka, co?

Może jakieś zdjęcia rodziców? Coś więcej o nich napisz... pochodzenie, charakterek ;) Tak zawsze wzbudzisz większe zainteresowanie... My juz mamy GMR ale walczymy wciąż z CBZR ;) Ale kto wie...

Jak maluchy? Dają mamie choć chwilę sopkoju...
Teraz z nami: Zoe, Layla i Koja
Obrazek
Aniolki [']: Abi, Nevi i Lila
Spanky
Posty: 120
Rejestracja: pt paź 14, 2005 8:30 pm

szczurki poznan

Post autor: Spanky »

no wiec zdjecia rodzicow sie postaram dac niedlugo a powiedziec o ncih moge tak
matka jest bardzo przyjacielska i przylepiasta jak ja zawolam to przyjdzie nigdy mnei nei ugryzla nawet jak robielm zdjecie i krecilem sie kolo gniazda
ojciec to jzu jest wogole dziwny chlopak ma rytm dnia caly poukladany zawsze pije z poidelka o tych samych godzinach, zawsze lubi cos budowac np. zasypac trocinami i owinac szmatka domek tak zeby mu nikt nie zagladal i wogole takie rozne konstrukcje robi :D aha no i umie zalatwiac potrzeby w jedno miejsce nie uczyl nikt go tego sam an to wpadl bo jest poprostu zorganizowany :P ale jesli chodiz o ludzi to albo im nie ufa az tak abrdzo albo poprostu nie lubi gdy ktos mu psuje rytm dnia wyciagajac go z klatki
Spanky
Posty: 120
Rejestracja: pt paź 14, 2005 8:30 pm

szczurki poznan

Post autor: Spanky »

ja mam takie pytanie czy po tym jak teraz wygladaja mlode czyli po tych kilku dniach mozna stwierdzic jakei umaszczenie beda mialy pozniej? bo jesli tak i ta ciemniejsza skora oznacza miejsca gdzie szczur bedzie szary lub czarny a ta jasna miejsca gdzie bedzie bialy to chyba sa same husky ;P
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

szczurki poznan

Post autor: ESTI »

Jasne miejsca oznaczaja jasna siersc, a ciemne - ciemna. 8)
W zlaeznosci od miejsc, bedzie mozna okreslic czy to kapturki, czy tez inne masci.
Jesli sa ciemne na grzbiecie po calosci, to moze oznaczac, ze beda czarne lub husky.
Natomiast jesli beda w latki, czyli typowe umaszczenie kapturkowe, to oznacza, ze beda... kapturki. ;)
Obrazek
Spanky
Posty: 120
Rejestracja: pt paź 14, 2005 8:30 pm

szczurki poznan

Post autor: Spanky »

ot i zdjecie matki http://szczury.org/album_page.php?pic_id=3873
a to zdjeice mlodych doliczylem sie 13 ale na tym zdjeciu za duzo nie widac
http://szczury.org/album_page.php?pic_id=3872
aha i jak tak sie przyjzalem mojemu szczurowi to stwierdzam ze jest on abrdziej brązowo czarny niz czarny :P
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

szczurki poznan

Post autor: sachma »

no ja tam widze husky, czarne kapturki i czarne malce.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

szczurki poznan

Post autor: Ayumi »

hyhyhy Spanky, chyba ci się władujemy na oględziny :hyhy:


(joke)
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”