Targ zoologiczny Łódź

Jaka ściółka? Jaka klatka? A może coś jeszcze?

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Whiskey i Cola
Posty: 27
Rejestracja: ndz paź 02, 2011 5:43 pm

Targ zoologiczny Łódź

Post autor: Whiskey i Cola »

Hej

Czy ktoś orientuje się w którym miejscu co czwartek odbywa się w Łodzi targ zoologiczny?
warto się tam w ogóle wybierać?
z nami od 01.06. 2013 Rakija (12.04) oraz od 13.11.2013 Pestka (04.10):):)
po drugiej stronie tęczy Whiskey :(, Tequila :( (oby tam były bananki dla niej), Limonka:(, Cola :(
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Targ zoologiczny Łódź

Post autor: Kameliowa »

nie warto. zwłaszcza na te niedzielne.
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
kasiw30
Posty: 2
Rejestracja: czw kwie 05, 2012 1:37 pm

Re: Targ zoologiczny Łódź

Post autor: kasiw30 »

A gdzie się odbywają wogóle takie ?? wiem ,że na starcie coś takiego było kiedyś jest jeszcze ?? i w jakie dni może wie ktos ?? :)
IGNAŚ[*] , JUNIOR[*], DOMESTOS[*], BĄBEL
Whiskey i Cola
Posty: 27
Rejestracja: ndz paź 02, 2011 5:43 pm

Re: Targ zoologiczny Łódź

Post autor: Whiskey i Cola »

Już jakiś czas temu miałam uzupełnić. Znalazłam opisy 2 takich giełd na terenie Łodzi.

Giełda zoologiczna - w każdy czwartek w godzinach 14:00-20:00.
ul. Równa 3
93-348 Łódź
tel.: (42) 645 75 59 fax: (42) 645-70-33
gielda@goz.pl
na terenie Giełda Ogrodnicza, spółka z o.o.
http://www.goz.pl/index.php?menu=start& ... &gielda=on

Giełda zwierząt- niedziela 8:00-14:00
ul. Św. Teresy 56/58
na terenie SKS Start
http://www.sksstart.com/gielda.htm

Na żadnej nie byłam. Gdyby ktoś tam jednak zawitał proszę o jakąś informacje jak się mają ceny typowych produktów (np. karm, klatek, ściółek konkretnej firmy tak żeby można było porównać czy warto w ogóle jechać). Może ktoś ma akurat blisko do którejś z nich i w chwili wolnej by podskoczył.
z nami od 01.06. 2013 Rakija (12.04) oraz od 13.11.2013 Pestka (04.10):):)
po drugiej stronie tęczy Whiskey :(, Tequila :( (oby tam były bananki dla niej), Limonka:(, Cola :(
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Targ zoologiczny Łódź

Post autor: Arau »

Bywam na SKSie na różnych targach zwierzęcych i nie tylko (polecam moto weteran bazar, jeśli ktoś się interesuje motocyklami). Nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie czy warto dla danego produktu... Są różnice niewielkie i bardzo duże. Jedno stoisko oferuje ceny wyższe niż w zoologicznych, drugie niewiele niższe, a trzecie niemal hurtowe. Nie nastawiałabym się na kupno konkretnego produktu. Trzeba się nałazić, poszukać, ale czasami się trafi perełkę (klatki, transportery, akcesoria dla różnych zwierząt - zwykle używane, ale po śmiesznej cenie)
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Whiskey i Cola
Posty: 27
Rejestracja: ndz paź 02, 2011 5:43 pm

Re: Targ zoologiczny Łódź

Post autor: Whiskey i Cola »

Arau pisze:Bywam na SKSie na różnych targach zwierzęcych i nie tylko
A powiedz mi proszę jeszcze czy wejście jest tam płatne? bo w różnych miejscach różnie znalazłam
z nami od 01.06. 2013 Rakija (12.04) oraz od 13.11.2013 Pestka (04.10):):)
po drugiej stronie tęczy Whiskey :(, Tequila :( (oby tam były bananki dla niej), Limonka:(, Cola :(
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Targ zoologiczny Łódź

Post autor: Arau »

Dla zwiedzających giełda jest darmowa, chyba, że chcesz wejść na imprezę typu pokazy psów, wtedy jest płatne przy bramkach na terenie SKSu:)
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
spysia
Posty: 59
Rejestracja: śr maja 30, 2012 6:49 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Targ zoologiczny Łódź

Post autor: spysia »

Często bywam na starcie ale niestety szczurki sprzedają tam częściej jako pokarm (przynajmniej tak mi się wydaje gdyż sąsiadują z wężami, jaszczurkami i robakami :( )
Podopieczni: Kluska

Za TM Szczurek, Milka(Krowa), Wata(Biała)
Awatar użytkownika
Anex
Posty: 83
Rejestracja: wt wrz 25, 2012 11:57 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Targ zoologiczny Łódź

Post autor: Anex »

Ja jeżdżę prawie co czwartek na giełdę na równej, bo mój chłopak tam pracuje (pakuje ryby dla jednego gościa). Za wstęp trzeba zapłacić 10 zł, ale można zrobić większe zakupy(najlepiej przyjechać samochodem), bo jest naprawdę tanio. Np bardzo dobrej jakości trociny - ok 13 zł za 10 naprawdę wielkich worów. Akcesoria do klatki, same klatki też są tanie. Faunaboxy po 17zł albo mniej (zależy od wielkości). Zależy co kogo konkretnie interesuje:) (jakby ktoś był zainteresowany, to pokarm dla ryb jest tragicznie wręcz tani;)).

Niestety nowy plan zajęć sprawia,że chyba moje wycieczki na giełdę się skończyły;/

Giełdy niedzielnej nie polecam - syf, brud i ubóstwo, swego czasu też spędziłam tam sporo czasu.

Sorry, że odkopuję stary temat, ale myślę, że moja wiadomość zawiera parę informacji, których nie było;)
Obrazek
glizdeczka
Posty: 15
Rejestracja: ndz lip 29, 2012 2:05 pm

Re: Targ zoologiczny Łódź

Post autor: glizdeczka »

Targ w czwartek polecam ze względu na naprawdę dobre ceny jedzonka, ściółki i innych dodatków, ale jak ktoś ma miękkie serce to radze nie wchodzić do środka tam gdzie są sprzedawane zwierzęta, po prostu totalna znieczulica osób sprzedających, no ale rozumiem że tam są zwierzątka głównie na karmę brane :(
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Targ zoologiczny Łódź

Post autor: Kameliowa »

moto weteran bazar nie jest tylko skierowany dla motocyklistów.
może 30% tego co tam jest dotyczy tylko motocykli.

poza tym jeśli chcecie kupić klatkę, transportery, tunele czy inne akcesoria warto jechać na giełdę samochodową (okolice Lodowej) w niedzielę.

transporter ferplasta- 10zł
króliczówka 20-40 zł
woliery od 50 zł.

wstęp free.
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
spysia
Posty: 59
Rejestracja: śr maja 30, 2012 6:49 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Targ zoologiczny Łódź

Post autor: spysia »

ooo woliera by się przydała albo jakaś większa klatka ::) bo niestety mam łączoną i jest trochę niepraktyczna :-\
Podopieczni: Kluska

Za TM Szczurek, Milka(Krowa), Wata(Biała)
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Targ zoologiczny Łódź

Post autor: Kameliowa »

Ja będę miała wolierę na sprzedaż najprawdopodobniej.
wymiary z pamięci 150x54x54 plus kółka itp.
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
spysia
Posty: 59
Rejestracja: śr maja 30, 2012 6:49 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Targ zoologiczny Łódź

Post autor: spysia »

Hmmm ... wszystko zależy czy rodzice się zgodzą :/ ale to zależy od ceny. Jestem chętna !
;D
Podopieczni: Kluska

Za TM Szczurek, Milka(Krowa), Wata(Biała)
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Targ zoologiczny Łódź

Post autor: saszenka »

Mam głupie pytanie: czy zwykły szary obywatel może sprzedać coś na takiej giełdzie?
Chodzi o to, że mam do pozbycia się dwa akwaria, no i niezbyt chce mi się babrać ze wstawianiem tego do netu i ew kombinować przesyłki i takie tam duperele...
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółka, klatka i akcesoria”