czy można kupić kuwetę do klatki?

Jaka ściółka? Jaka klatka? A może coś jeszcze?

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
kera
Posty: 11
Rejestracja: pn mar 19, 2012 11:27 am

czy można kupić kuwetę do klatki?

Post autor: kera »

Czy da się kupić samą kuwetę do klatki? Moje Ogonki, które niestety właśnie odeszły [*] bardzo poobgryzały kuwetę, ale sama klatka jest w dobrym stanie, do tego jest duża, więc chciałabym, żeby nadawała się też dla następnych szczurków.. Wiecie czy można gdzieś ją dokupić?
Jeżeli był już taki temat, to bardzo przepraszam!
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: czy można kupić kuwetę do klatki?

Post autor: Paul_Julian »

Jesli wiesz jakiej firmy była klatka, to mozna poszukać.
Np. tu http://www.zoologiczny24.sklep.pl/kuwet ... p-134.html jest Interzoo, powinna też pasować do Zoo handel i Pyko ( te klatki mają takie nazwy na allegro).

Zagraniczne też mozna pewnie kupić ( np. Ferplast) , ale chyba trzeba by pisać do sklepu i pytac.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
OlgaBH
Posty: 3
Rejestracja: pn lip 15, 2013 12:26 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: czy można kupić kuwetę do klatki?

Post autor: OlgaBH »

portek
Posty: 4
Rejestracja: wt sie 13, 2013 11:21 am

Re: czy można kupić kuwetę do klatki?

Post autor: portek »

Polecam te narożne, ponieważ one nie przesuwają się po klatce. Także uważam, że to dobry wybór i niedrogi zakup :)
nienazwana
Posty: 1434
Rejestracja: pn mar 18, 2013 10:48 am
Lokalizacja: Grójec

Re: czy można kupić kuwetę do klatki?

Post autor: nienazwana »

Ja uważam że to marnowanie kasy. Te kuwety są często o wiele droższe (zwłaszcza firmowe) od zwykłego plastikowego niskiego pojemnika, których multum w sklepach. Ja tak robię, kupuję plastikowy pojemnik (sprawdza się również np pudełko po dużych lodach obcięte lub inne) i nie żal mi jak ogony posieczkują. A im naprawdę wszystko jedno do czego kupkają ;) .
No chyba że ktoś cierpi na nadmiar kasy...
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: czy można kupić kuwetę do klatki?

Post autor: smeg »

Ale autorka pyta o całe dno klatki, a nie kuwetę wstawianą do środka. Poza tym temat jest z marca.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
sokzkaralucha
Posty: 11
Rejestracja: pn lip 29, 2013 7:29 pm

Re: czy można kupić kuwetę do klatki?

Post autor: sokzkaralucha »

Być może temat z marca, ale może komuś się przyda: a co z 'kuwetami' dla kotów? Gdyby dobrze poszukać to być może znajdzie się taka o idealnych wymiarach z okratowaniem? Oczywiście 'doły' klatki można dokupić, tylko często cenę zbliżoną do całości. Osobiście dodatkowo nie spotkałam się z ich dostępnością w sklepach stacjonarnych (innych niż duże sieciówki, które swoimi cenami zabijają), tak więc szukałabym w necie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółka, klatka i akcesoria”