Konfiguracja dwóch klatek?

Jaka ściółka? Jaka klatka? A może coś jeszcze?

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Anna_Ch
Posty: 102
Rejestracja: sob lut 01, 2014 10:13 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Konfiguracja dwóch klatek?

Post autor: Anna_Ch »

Na allegro znalazłam drabinkę, taką jaką mam w środku http://allegro.pl/trixie-drabinka-drewn ... 14495.html
doznałam właśnie szoku ... ponieważ w sklepie zapłaciłam za nią około 20 zł ! a tu jest za 3,50 ! Lekka przesada
"Jeśli chcesz być tam, gdzie nigdy nie byłeś, musisz iść drogą, którą nigdy nie szedłeś. Jeśli chcesz osiągnąć to, czego nigdy nie miałeś, musisz robić to, czego nigdy nie robiłeś."
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Konfiguracja dwóch klatek?

Post autor: smeg »

Anna_Ch, w stacjonarnych sklepach zoologicznych niestety za wszystko grubo się przepłaca, polecam zakupy przez internet ;) Ja zamawiam w ten sposób wszystko - od klatek i wyposażenia po ściółkę i karmę.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Anna_Ch
Posty: 102
Rejestracja: sob lut 01, 2014 10:13 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Konfiguracja dwóch klatek?

Post autor: Anna_Ch »

smeg czy możesz polecić jakieś konkretne sklepy ?
"Jeśli chcesz być tam, gdzie nigdy nie byłeś, musisz iść drogą, którą nigdy nie szedłeś. Jeśli chcesz osiągnąć to, czego nigdy nie miałeś, musisz robić to, czego nigdy nie robiłeś."
Awatar użytkownika
sciurus vulgaris
Posty: 672
Rejestracja: czw maja 23, 2013 1:39 pm

Re: Konfiguracja dwóch klatek?

Post autor: sciurus vulgaris »

zooplus ma chyba najbogatsze wyposażenie sklepu :) dziękuję za link, jednak wolałabym zabudowaną pochylnię niż szczebelki - wysokość jednak nie jest najmniejsza, a u mnie w stadzie są kruszyny które by się bez problemu między szczebelkami wylały.. :(

Mam za to gdzieś jeszcze półkę z klatki podobnej do tej, którą wkleiła smeg. :) Niby też szczebelki ale dużo węższe, może się sprawdzi ;) Dzięki dziewczyny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółka, klatka i akcesoria”