smycz dla szczurka

Jaka ściółka? Jaka klatka? A może coś jeszcze?

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
karolzmc
Posty: 37
Rejestracja: wt gru 03, 2013 8:49 pm
Lokalizacja: Zamość/Warszawa

smycz dla szczurka

Post autor: karolzmc »

Witam, jak każdy widzi na dworze pogoda robi się coraz ładniejsza. Pomyślałem, że jak będzie ciepło na dworze to chciałbym wziąć szczurki na spacer,trawkę. Teraz jest moje takie pytanie, jak zrobić smycz,szelki dla szczurasa bądź gdzie można kupić takie cudzo. Dziękuje za odpowiedzi, jeśli był taki temat to przepraszam że założyłem nowy.
Awatar użytkownika
Ensui
Posty: 330
Rejestracja: śr wrz 04, 2013 9:59 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: smycz dla szczurka

Post autor: Ensui »

TUTAJ jest temat o tym, jak samodzielnie zrobić taką smyczkę. Kupić gotową można praktycznie w każdym internetowym sklepie zoologicznym, w większości stacjonarnych też pewnie mają. Sama się nad nią długo zastanawiałam, chyba się skuszę i kupię na spróbowanie jak zrobi się cieplej... ::)
Obrazek
Obrazek
jacol3500
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 04, 2014 11:53 am

Re: smycz dla szczurka

Post autor: jacol3500 »

Kupienie czy zrobienie nie jest wielkim problemem ja za to nie mam pojęcia jak smycz założyć moim potworkom bo wyrywają się jak by je szatan opętał :P
Awatar użytkownika
sliwkowapanna
Posty: 286
Rejestracja: pt wrz 06, 2013 6:11 am
Kontakt:

Re: smycz dla szczurka

Post autor: sliwkowapanna »

też byś się wyrywała:)
Ze mną od 04.2013 ogonek Harry, Wally od 02.2014 oraz Karmelek z Hermioną od 06.2014 :)
Za TM myszki: Pilot 31.03 [*] Egzi 10.06[*]
-----------------------------------------------------
Moje hobby: http://fb.com/sliwkowapanna.photography
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: smycz dla szczurka

Post autor: Paul_Julian »

Nie bierz szczurków na dwór. Świat zewnętrzny jest dla nich bardzo niebezpieczny, a szczurki sa sprytne i moga się łatwo wymsknąć ze smyczy.
Szczurki domowe powinny siedzieć w domu, wbrew pozorom różnia się od dzikich i są o wiele bardziej wrażliwe. BYle przeciąg moze u nich doprowadzić do choroby płuc. Na zewnatrz jest głośno, dużo zapachów, insektów ....

Mozesz szczurkom zasiać w domu kocią trawkę i zrobić tzw. digging box http://szczury.org/viewtopic.php?f=167& ... igging+box
Digging box to wspaniała i przede wszystkim bezpieczna zabawa.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
RudaKasia
Posty: 5
Rejestracja: czw mar 13, 2014 11:30 am

Re: smycz dla szczurka

Post autor: RudaKasia »

Mój też by się nie dał zapiąć w smycz. ;D On nawet bandaże tuż po operacji próbował z siebie ściągać na potęgę, tak że trzeba było go pilnować non stop. Ciekawe, czy wiedział, że tym sobie może krzywdę zrobić. Jedynym wyjściem były środki senno-uspokające.

Mi się też nie wydaje, by takiego szczurka można było wyprowadzić na spacer. Przecież to dość delikatne zwierzątko...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółka, klatka i akcesoria”