Transport blablacar

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Vikikkii
Posty: 112
Rejestracja: czw sty 01, 2015 1:39 am

Transport blablacar

Post autor: Vikikkii »

No to tak , takiego tematu chyba nigdzie jeszcze nie było :D
Może komuś się kiedyś przyda ..

Otóż może niektórzy już zauważyli a może nie poszukuje transportu .. :)
Jednak tutaj jest problem .. szukałam grzecznościowych itd jednak nic nie znalazłam .
No to teraz zostaje ten blablacar :)
Może ja tego nie dostrzegłam lub coś ale tutaj pada pytanie ,, Jak skontaktować się z kierowcą ?? "
Pisząc do niego wiadomość , moderatorzy usuwają ją ponieważ nie wolno przewozić zwierząt samych .
Czytając różne posty doszłam do wniosku że dużo osób wysyła w ten sposób zwierzęta do nowych domków .

No więc moje pytanie jest następujące :

Jak skontaktować się z kierowcą ?? ( ponieważ no , nie ma nr. telefonu , fb , e-mile więc no nie wiem :) )

Chyba że coś pominęłam to przepraszam
Jednak chciałam zaznaczyć , że jeszcze nigdy nie korzystałam z blablacar więc wszystkie informacje odnośnie transportu mile widziane :)
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transport blablacar

Post autor: Malachit »

Trochę późno, ale napiszę dla potomnych - po zalogowaniu można bez problemu sprawdzić nr telefonu do kierowcy i w ten sposób najlepiej się kontaktować ;)
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
Vikikkii
Posty: 112
Rejestracja: czw sty 01, 2015 1:39 am

Re: Transport blablacar

Post autor: Vikikkii »

Przyda się na następny raz dzięki ;)
Jednak kiedy wchodzę na kierowcę przy nr. telefonu piszę tylko ,, Numer telefonu zweryfikowany " tzn. że nr. telefonu jest ukryty ( kierowca nie zgodził się na go pokazywanie ? ) czy on jest gdzie indziej ? :D bo na prawdę nic takiego nie widzę :P
Awatar użytkownika
bluepens
Posty: 1
Rejestracja: sob lis 21, 2015 4:41 pm
Kontakt:

Re: Transport blablacar

Post autor: bluepens »

Być może kierowca nie chce ukazać nr, ale to dziwne bo przecież klientów to odbiera.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Transport”