Poznań->Warszawa->Białystok->Grajewo (i z powrotem)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Poznań->Warszawa->Białystok->Grajewo (i z powrotem)

Post autor: Magdonald »

W okolicach 1 sierpnia wybieram się do domu rodzinnego na podlasiu :) Będę jechać m.in. przez podane w tytule wątku miasta. Podróż PKP, także w przypadku stacji pośrednich (jadę bezpośrednio, bez przesiadek) należałoby podrzucić/odebrać ode mnie transporter na stacji punktualnie(!).

Wracać będę po ok. 2 tygodniach, najprawdopodobniej tą samą trasą (może się zdarzyć, że nie pojadę przez Białystok, ale jednak nastawiam się na tą samą trasę). Dokładniejszego terminu na chwilę obecną nie jestem w stanie podać.

Do czasu wyjazdu kontaktować się można bezpośrednio ze mną przez forum. Po 1 sierpnia, jeśli nie będę odpowiadać na forum a sprawa będzie pilna, proponuję kontakt telefoniczny. Numeru nie będę tutaj podawać. Mogę go podać wcześniej na pw, ewentualnie znaleźć go można u niektórych forumowiczów (np. nff, sztefyn, Maszka, ol. i kilku/wielu innych, których wymieniać teraz nie będę, bo nawet wszystkich nie pamiętam, w każdym razie numer jest dość łatwy do zdobycia :D ).
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznań->Warszawa->Białystok->Grajewo (i z powrotem)

Post autor: Magdonald »

Nieaktualne.

Tematu można jednak nie zamykać, bo jeżdżę na tej (lub podobnej) trasie w okresie np. świąt, ferii i wakacji, więc wtedy będę w razie czego odświeżać.
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznań->Warszawa->Białystok->Grajewo (i z powrotem)

Post autor: Magdonald »

Oferuję transport Grajewo -> Poznań (prawdopodobnie znów przez Białystok i Warszawę) 30 grudnia. Data jeszcze niepewna, ale wrócić i tak będę musiała, więc w tym okresie oferuję swoją wolną rękę :)
Zwierzaki tylko w swoim własnym transporterze, wymagane sprawne dostarczenie i odbiór do/z pociągu na dworcu.
Kontakt telefoniczny, ponieważ nie będzie mnie na forum (przynajmniej nie w takim stopniu w jakim bywam teraz). Numer telefonu u osób podanych w pierwszym poście i kilku innych, do dorwania na forum bez większego problemu ;)
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznań->Warszawa->Białystok->Grajewo (i z powrotem)

Post autor: Magdonald »

Odświeżam, jadę w czwartek, 17 kwietnia z Poznania do Grajewa, trasa jak zwykle, z małą zmianą w Warszawie, bo przesiadam się najpewniej na stacji Warszawa Gdańska (tylko tam pociąg się zatrzymuje, wydaje mi się, że w Warszawie coś w tym dniu remontują lub jest jakieś wydarzenie, więc wszystkie pociągi omijają Warszawę Wschodnią, Zachodnią i Centralną).
Godziny jeszcze niepewne, termin za to na 100%.
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oferuję Transport”