[Opole] zamówienie zooplus.pl

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
blue_turk
Posty: 104
Rejestracja: wt wrz 20, 2011 8:22 pm

[Opole] zamówienie zooplus.pl

Post autor: blue_turk »

Na wstępie witam, bom nowa:)

Celowo się zarejestrowałam, żeby spytać, czy ktoś z Opola czasem nie chciałby zamówić czegoś na zooplus? Chcę kupić karmę i domek, co w sumie daje ok. 60zł i jakoś niespecjalnie widzi mi się wydawanie dodatkowych 15 zł za przesyłkę:)
Jakby ktoś się pisał na zamówienie wspólne, byłabym szczęśliwa, bo może udałoby nam się zaoszczędzić na kosztach przesyłki, albo przynajmniej uczynić je mniej bolesnymi dla kieszeni dzieląc je na kilka osób:) Czekam na odpowiedź. Zamawiać planuję w przeciągu najbliższych dwóch tygodni.
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: [Opole] zamówienie zooplus.pl

Post autor: dusiaczek »

oo jak fajnie :D Już myslałam że będę musiała czekać do listopada aż znajomy tez bedzie zamawiał :D

ja jestem chętna na:

http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/pok ... tima/31175 ale ile to Ci dam znać na dniach bo kupiłam w sumie 2kg Vitacraftu i sie zastanawiam czy brac 2,5 czy 5.

http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/prz ... arm/189737

razem: 45,60 lub 63,60
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Awatar użytkownika
pipilotti
Posty: 210
Rejestracja: pn lis 09, 2009 12:40 am
Lokalizacja: Krapkowice

Re: [Opole] zamówienie zooplus.pl

Post autor: pipilotti »

Super, ja chciałam kupić ten domek w wersji XL: http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/wyp ... nia/168858. Pieniądze mogę przesłać Ci na konto, kiedy już zdecydujesz się złożyć zamówienie, a do Opola przy okazji jakiejś wizyty podjadę i odbiorę chatę.
Ze mną: Gryzia, Krecia, Toffi
Za TM: Niuniek, Gall, Dżina, Pipi, Lotti, Miu, Puszkin, Maja, Jackie, Hasz, Funia, Milky, Muffinka, Bromba, Blackie
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Post autor: Nieja »

To ja dla spróbowania wezmę 5kg Tima Rattima http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/pok ... tima/31175
54,80zł.

Z tym, że ja bym nie dała rady przelewu zrobić i dałabym pieniądz do ręki przy odbiorze karmy, także jeśli nie możesz "założyć" za mnie, to chyba odpadam. Ale jeszcze zobaczę. Także daj znać :)
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: [Opole] zamówienie zooplus.pl

Post autor: dusiaczek »

jej, jednak więcej tu Opolaninów, jakoś nigdy na żadnego się nie natknęłam ::)

po szybkim namyśle biorę jednak te 5kg. Ale pieniądze poślę dopiero po 27.
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Awatar użytkownika
blue_turk
Posty: 104
Rejestracja: wt wrz 20, 2011 8:22 pm

Re: [Opole] zamówienie zooplus.pl

Post autor: blue_turk »

Ooo, super, będą więc dwa takie same domki w wersji XL w zamówieniu:) mogę się z kupnem wstrzymać do 27, bo sama w sumie na wypłatę czekam i na chwilę obecną nie jestem w stanie założyć za nikogo. Też nie będę kryć, że ze zwykłej ostrożności wolałabym kasę z góry - nie chciałabym na przykład zostać bez pieniędzy z 10 kg karmy dla szczurów na październik;)
Nieja, jakby pasowała Ci taka opcja, to mogłybyśmy się zgadać gdzieś przed zamówieniem, bliżej końca miesiąca na przekazanie kasy i bym spokojnie zamówić Ci mogła. Może być?
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Post autor: Nieja »

blue_turk, tak sobie to przemyślałam i chyba jednak zrezygnuję. Przelewu zrobić nie mogę do 10 paź.

I też ukrywać nie będę, że dawanie pieniędzy z góry osobie, której nie znam, mało mi się podoba :) Oczywiście bez urazy!

Co innego gdyby Dusiaczek robiła zamówienie. Może dla pewności ktoś z forum by się zajął zamówieniem, a Ty byś się dołączyła? Tak tylko mówię 8)
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
Awatar użytkownika
blue_turk
Posty: 104
Rejestracja: wt wrz 20, 2011 8:22 pm

Re: [Opole] zamówienie zooplus.pl

Post autor: blue_turk »

Jak dla mnie bez różnicy, byleby się to sprawnie odbyło i bylebym na początku października miała karmę. Sobie w kwestii terminowości ufam najbardziej, dlatego się oferuję ;)
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: [Opole] zamówienie zooplus.pl

Post autor: dusiaczek »

no ja własnie tez 27 dostaję pieniądze więc niestety dopiero wtedy będę mogła przelać.

Nieja - mogę wyłożyć za Ciebie a Ty byś mi przelała po tym 10 lub wczesniej byśmy się spotkały, bo od 25 już jestem w Opolu, jak ci wygodniej. Bo np. ja nie chcę się podejmowac zamawiania bo sie przeprowadzam pod koniec miesiąca i nie będzie mi się chciało babrać z tymi paczkami.
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Post autor: Nieja »

To ja po ludzku w ten czwartek dam znać co i jak ok ? :)
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
Awatar użytkownika
blue_turk
Posty: 104
Rejestracja: wt wrz 20, 2011 8:22 pm

Re: [Opole] zamówienie zooplus.pl

Post autor: blue_turk »

No to czekam na konkretne decyzje. Ja się dostosuję, jako najmłodsza stażem forumowiczka;) dobranoc
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: [Opole] zamówienie zooplus.pl

Post autor: dusiaczek »

I ja również czekam na decyzję Nieji (ach ta moja bezgraniczna ufność ::) )
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
dusiaczek
Posty: 1775
Rejestracja: śr paź 28, 2009 11:00 pm
Lokalizacja: Żory/Opole
Kontakt:

Re: [Opole] zamówienie zooplus.pl

Post autor: dusiaczek »

rezygnuję z dropsów, kupiłam dziś warzywne pałeczki z Vitacraftu w bardziej przystępnej cenie ;)

więc dla mnie tylko karma 5kg.
~"zapomnialem ze ziarno tez ma uczucia i rodzine.."

~80% Twoich problemów rozwiąże Google i opcja "Szukaj" na odpowiednim forum, na pozostałe 20% wystarczy wódka.
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: [Opole] zamówienie zooplus.pl

Post autor: sr-ola »

O jak fajnie, faktycznie za wiele osób z Opola na forum nie ma :)
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Post autor: Nieja »

Niestety odpadam.
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zamówienia zbiorowe”