[POZNAŃ] Zamówienie z NIEMIECKIEGO Zooplusa

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

[POZNAŃ] Zamówienie z NIEMIECKIEGO Zooplusa

Post autor: Magdonald »

Hej,
przymierzam się do zamówienia na niemieckim zooplusie, jednak, aby przesyłka do Polski była darmowa, muszę złożyć zamówienie na 69,00 Euro.

Na razie pewna jestem, ze swojej strony, jednego worka Chipsi Extra (10,99 Euro) :
http://www.zooplus.de/shop/nager_kleint ... hipsi/3613

Dopiero ofertę sklepu przeglądam, więc może coś jeszcze zamówię. Jest ona jednak o wiele bogatsza niż w polskim zooplusie, dodatkowo zawiera np. kategorię dla koni.

Jeśli ktoś na coś "poluje" (np. ściółka, akcesoria, karma), a w polskim zooplusie tego nie ma, czekam na informację, bo zamówienie zamierzam złożyć tylko, gdy zbierzemy wystarczającą sumę na darmową przesyłkę (w przeciwnym razie, kosztuje ona niecałe 7 euro, więc prawie tyle, co drugi worek ściółki :P ).

Informację kieruję głównie do osób z Poznania, ale jeśli się uprzeć, w grę wchodzi zamówienie z innego miasta, po pokryciu kosztów przesyłki ode mnie z Poznania, do docelowego miasta, np. Pocztą Polską czy Paczkomatami. Ta opcja jest opłacalna raczej przy mniejszych i lżejszych przedmiotach niż worek karmy czy ściółki ;)
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Zamówienie z NIEMIECKIEGO Zooplusa

Post autor: Magdonald »

Obecnie mamy zamówienie warte 35,40 euro, brakuje nam już mniej niż połowy ;)

Do tego dostałam rabacik 5% na zakupy, więc tym bardziej polecam - niemiecki zooplus + 5% rabatu :D
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Zamówienie z NIEMIECKIEGO Zooplusa

Post autor: Magdonald »

Brakuje do darmowej przesyłki już tylko 8 euro! :)
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Anakonda
Posty: 7
Rejestracja: śr lip 01, 2015 11:57 am

Re: [POZNAŃ] Zamówienie z NIEMIECKIEGO Zooplusa

Post autor: Anakonda »

O ile dobrze się orientuję Chipsi Extra jest w Hipcio.pl, co prawda nie wiem jak to cenowo wyjdzie ale może się komuś przyda. ;) Hipcio na całkiem imponującą ofertę więc zawsze można tam coś jeszcze dobrać. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zamówienia zbiorowe”