[Gdańsk][Sprzedam] Klatka Savic Royal Suite 95 Double

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

[Gdańsk][Sprzedam] Klatka Savic Royal Suite 95 Double

Post autor: smeg »

Sprzedam dużą i bardzo wygodną w sprzątaniu klatkę dla szczurów, innych gryzoni lub fretek - Savic Royal Suite 95 Double. Wymiary: 95 x 63 x 120 cm (z nóżkami 160 cm). Nowa kosztuje ponad 1000 zł: http://www.zooplus.de/shop/nager_kleint ... eren/12518 .

Stan dobry - całość wizualnie prezentuje się nieźle, ale w niektórych miejscach po kilku latach używania farba odprysnęła (widoczne na zdjęciach). Kuweta na górnym poziomie ma pogryzione rogi (na zdjęciach), nie przeszkadzało mi to jednak w używaniu klatki - dorosłe samice szczurów nie przechodziły przez dziury, więc nadal można było rozdzielić górę i dół klatki w razie potrzeby. Dolna kuweta i półki nie są pogryzione.

Klatka składa się na płasko. Odbiór wyłącznie osobisty w Gdańsku - waży ponad 40 kg.
Cena: 499 zł.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Gdańsk][Sprzedam] Klatka Savic Royal Suite 95 Double

Post autor: olgapsiara »

Hej :)
To ja zarezerwowałam klateczke do 15 :P
Tylko zależy mi na wysyłce :(
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Gdańsk][Sprzedam] Klatka Savic Royal Suite 95 Double

Post autor: smeg »

Nieaktualne ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Zablokowany

Wróć do „Klatki”