[POZNAŃ] Klatki, wyposażenie, transportery

Moderator: Junior Moderator

Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

[POZNAŃ] Klatki, wyposażenie, transportery

Post autor: Maszka »

Czołem!

W najbliższym czasie nie mogę pozwolić sobie nad opiekę nad małymi zwierzakami, dlatego też muszę zmierzyć się z oczyszczeniem przestrzeni i puszczeniem w świat wyposażenia po moich zwierzakach i tymczasowiczach - niech służą innym!
Przedmioty niektóre w stanie idealnym, inne w trochę gorszym - wszystko zaznaczone w opisach - ale wszystkie zakurzone, ponieważ trochę czekały aż podejmę decyzję o ich sprzedaży ;) do odświeżenia czy wyprania.

Odbiór osobisty w Poznaniu (Jeżyce, Ogrody) - przy większych zakupach, przy dużych klatkach mogę spróbować pomóc w transporcie na terenie Poznania. Ceny do negocjacji, ale staram się wycenić wszystko uczciwie :)
więcej zdjęć, dokładne wymiary - proszę pytać. Zależy mi na czasie.


KLATKI

1. Króliczówka, 70x40, wysokość 36cm, osiatkowana bardzo dokładnie, drzwi z góry i z dołu, duże i wygodne. Klatka i siatka to ocynk. Stan bardzo dobry z małym minusem za kilka nadgryzień na kuwecie (nie ma dziur!). Idealna jako chorobówka, łączeniówka, czy dla myszy na stałe
Obrazek
70zł

2. Szynszylówka, kuweta nadgryziona jak widać na zdjęciach, ale spokojnie jeszcze posłuży. Wygodne 3 pary sporych drzwi - 1 x na przodzie, 2 x w suficie. Ocynk. Wymiary: 80x80x48cm
Obrazek Obrazek
70zł

TRANSPORTERY

3. Koci transporter Ferplasta, bodajże jest to Atlas, stan idealny, świetny dla większego stada - kolor oliwkowy
Obrazek
40zł

4. Transporter Ferplast, ten większy, dobry dla 2-3 dorosłych szczurów na niedalekie podróże. Stan dobry, pęknięta pokrywa i jeden zawias, ale bez problemu można zamknąć - zwierzaki w środku będą bezpieczne
Obrazek
20zł

5. Transporter Trixie, mały - dla myszy, chomików i innych małych stworów. Stan dobry, pęknięta pokrywa, ale również w podróży bezpiecznie.
Obrazek
10zł

WYPOSAŻENIE

6. Duży pluszowy domek, miękki wygodny, stan idealny - do wyprania. Dach zdejmowalny, na zamkach; wyjmowany wkład-dno. Dom w rozmiarze kocim, idealny dla zwierzaków na wybiegu - tak mi służył, albo dla kota właśnie.
Obrazek
30zł

7. Duży, szeleszczący tunel, stan idealny. Średnica około 25cm, długość około 55cm Świetny na wybieg, albo dla kota.
Obrazek
20zł

8. Zestaw rur kanalizacyjnych, na wybieg i do klatki. Stan dobry, przy wejściach popodgryzane. Mają dziurki na druciki. Można tworzyć super korytarze - dobre do dużej klatki i na wybieg. Średnica około 12cm, długość tej dłuższej 57cm
Obrazek
20zł

9. Taras, w stanie idealnym, z kompletem śrub. Długość boku około 39cm
Obrazek
25zł

10. Dwa sputniki, nadgryzione, ale zaczepy wszystkie działają i domki spełniają swoją rolę w 100%
Obrazek
10zł za sztukę

11. Kuweta narożna, duża, w stanie bardzo dobrym
Obrazek
10zł

12. Zrębki wędzarnicze, niepełny worek (pełny to 15kg, czyli całe mnóstwo). Moja ulubiona ściółka
Obrazek
15zł

Wraz z przeszukiwaniem domu będą pojawiać się więcej rzeczy. Będzie wyposażenie dla szczurów, ale też chomików/myszy/jeży. Będzie świetne terrarium 120cm, będzie ToddyRoll120 za mały pieniądz, będzie duża dwupiętrowa klatka 120cm dla dużego stada. Będzie jeszcze dużo rzeczy!
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Klatki, wyposażenie, transportery

Post autor: Maszka »

WYPOSAŻENIE

13. Kołowrotek Trixie, duży, 28cm - dobry dla chomika syryjskiego, jeża. Za uśmiech dodaję zestaw wkładek tekturowych do kołowrotka - aby zachować higienę. Stan idealny
Obrazek
25zł

14. 2 miski ceramiczne w czerwone kropki, jedna ceramiczna brązowa, duża metalowa z uchwytem, dwa duże poidła, strzykawka z miękkimi wymiennymi końcówkami (nieużywana) trixie - 7zł/sztuka
miska metalowa średnia z uchwytem, średnie poidła - 6zł/sztuka
Obrazek

15. 2 miski plastikowe, miska ceramiczna różowa, 3 miski metalowe z uchwytem małe, 4 poidła małe - 5zł/sztuka
Obrazek

16. Plastikowe miski, śruby do tarasu ferplasta, części poideł, uchwyty, piłeczka z dzwonkiem - dodam za uśmiech do innych przedmiotów. Małe plastikowe miseczki są super do przygotowywania porcji leków
Obrazek
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Klatki, wyposażenie, transportery

Post autor: Maszka »

Nie ma: klatki szynszylówki, kociego transportera, kołowrotka trixie, różowo-fioletowego sputnika, tarasu savica.

17. KLATKA TODDY ROLL 120cm --- Bardzo mi zależy na jej szybkim wydaniu, bo zajmuje kawał garażu. Ze względu na stan jak i właśnie na pośpiech cena atrakcyjna - 130zł
Szerokość 58cm
Długość 117cm
Wysokość 102cm
Można też wykorzystać jedną część, wtedy wysokość wynosi 50cm
opis i zdjęcia:
https://www.olx.pl/oferta/klatka-toddyr ... d56ea77bee

18. KLATKA 2-PIĘTROWA ANIONE 120cm W stanie bardzo dobrym, z kilkoma nadgryźnięciami, ale śmiga świetnie - 280zł
Szerokość 58cm
Długość 117cm
Wysokość 102cm
Można też wykorzystać jedną część, wtedy wysokość wynosi 50cm
opis i zdjęcia:
https://www.olx.pl/oferta/klatka-dwupie ... lty7m.html

19. Terrarium dla chomika, myszy - w świetnym stanie i stylu, dobrze, naturalnie urządzone zdobi wręcz pokój - aż szkoda wydawać. Bardzo wygodne w obsłudze - 200zł
opis i zdjęcia
https://www.olx.pl/oferta/terrarium-dla ... ltsJu.html


Odbiór osobisty w Poznaniu, mogę pomóc w transporcie w rozsądnej odległości
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [POZNAŃ] Klatki, wyposażenie, transportery

Post autor: olgapsiara »

Pojawią się jeszcze jakieś rzeczy? :)
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [POZNAŃ] Klatki, wyposażenie, transportery

Post autor: Maszka »

Pojawią, pojawią, jak tylko będę miała czas je wystawić, czyli pewnie po majowym ;)

Toddy roll sprzedany.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”