Ile szczury mają młodych?

Hmmm... temat mówi wszystko. :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
filip99
Posty: 4
Rejestracja: śr sie 08, 2007 8:54 pm

Ile szczury mają młodych?

Post autor: filip99 »

Tagi: liczba, osesków, klusek, kluseczek, młodych, małych, szczurków, szczurów, narodziny, poród, ilość


Ile szczury  mają młodych.
I czy Albinos może być w ciąży ze zwykłym szczurem.
Pozdro!
Polaczka
Posty: 127
Rejestracja: wt sie 01, 2006 5:58 pm
Lokalizacja: Szczecin

Odp: Ile

Post autor: Polaczka »

Co za durny temat..
No, ale dobra.. Szczurek moze urodzic od kilku do kilkunastu dzieci w miocie.. moze miec 1 a moze 16 - na to recepty nie ma. Gdy samice sa stare liczba mlodych moze byc mniejsza.. Teraz pytanie do Ciebie.. po co Ci bylo to info? Chyba nie chcesz rozmnazac szczurkow. Co do drugiego pytania.. Zadam Ci podobne - czy owczarek niemiecki moze sie skrzyzowac z kaukaskim? Odpowiedz sobie sam a umysl Ci sie rozjasni  :P
lxxx
Posty: 352
Rejestracja: pn kwie 23, 2007 5:27 pm

Odp: Ile

Post autor: lxxx »

Miot może liczyć nawet 14 młodych. Szczury w obrębie swojego gatunku jak najbardziej się rozmnażają.
Mam nadzieję, że te pytania nie służą założeniu hodowli karmowej ani bezmyślnemu rozmnażaniu szczurków w sytuacji gdy na forum jest ich dziesiątki do adopcji. Handel ze sklepami jest też okrutną dla zwierząt i trefną i dla pseudohodowcy sprawą. Właśnie niedawno ktoś taki został z 25 szczurkami i tylko domyślać się możemy co z nimi zrobił.
Jeśli potrzebujesz szczurka zorganizuj im najpierw dobrą klatke i doczytaj o nich jak najwięcej na forum.
filip99
Posty: 4
Rejestracja: śr sie 08, 2007 8:54 pm

Odp: Ile

Post autor: filip99 »

Dzięki mam już szczurka...
Awatar użytkownika
L.
Posty: 298
Rejestracja: pn lis 06, 2006 9:58 pm
Lokalizacja: Olsztyn/Gdańsk
Kontakt:

Odp: Ile

Post autor: L. »

i mam nadzieje, że NIE bedziesz go rozmnażać!
Hodowla Szczurów Rodowodowych Emerald Moon
http://www.emerald-moon.pl
ze mną: 7 szczurzych dam i 1 kot.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmnażanie”